PDA

View Full Version : Първата целувка



nikolll_
04-17-2013, 21:15
Здравейте искам да се обърна към вас за съвет след една доста странна случка..
Ще ви я разкажа съвсем накратко.
Бях на дискотека с момче,което харесвам и с което се занимаваме,всичко вървеше много добре,изпихме по едно питие,започнахме да танцуваме и както се досещате се стигна до момента с целувката(само искам да подчертая ,че това щеше да ми бъде първата целувка). Бях много притеснена при първият му опит,така да се каже малко се направих на ударена и не го целунах обаче при втория вече нямаше как и се случи.Чувството беше някак странно и непознато за мен ,но ми хареса... Целунахме се още един/два пъти и ..сякаш нещо стана ала не ми каза нищо след целувката...
измъкна се набързо с оправданието,че отива да се види с приятели на друга маса и почти цяла вечер не се върна..НЕ ЗНАМ КАКВО СЕ СЛУЧИ,МОЖЕ БИ НЕ МУ Е ХАРЕСАЛО ?? ИЛИ ПЪК Е УСЕТИЛ ,ЧЕ МИ Е ПЪРВАТА ЦЕЛУВКА.. ?! Аз много се притесних,че не съм се справила добре:Х
Следващите няколко пъти когато излизахме пак се опитваше да ме целуне,но аз все отказвах..
Въпреки,че имах все по-голямо желание да го целувам,но се страхувах,че не умея да се целувам добре..
Ако може някой да си каже мнението дали е станало така,защото не му е харесала целувката..?
Моля ви, дайте някакви съвети как да задобрея в изкуството на целувките. :)))
П.С. Благодаря Ви предварително за отделеното време. :)

Amore-Mio*
04-18-2013, 13:13
Щом следващите пъти пак се е опитал да те целуне, значи проблемът явно не е бил при целувката.
Може пък да липсва, какъвто и да е проблем, а да си го внушаваш.
Щом искаш да го целунеш, действай.
Няма смисъл от срама.

minchorna
04-18-2013, 13:16
Голяма грешка,че си се отдръпнала от следващите му опити да те целуне.А задобряването идва с практиката.

tori
04-18-2013, 13:35
задобряването идва с практиката.
Мда. И малко странно звучи - пихме по едно на дискотеката, после ми беше първата целувка. О.О По-скоро си внушаваш, може да е бил притеснен или пък засрамен. Може наистина да му е било готино с приятелите.

FuCKkK13
04-18-2013, 14:18
ако не предприемеш нещо на момчето ще му писне да се дърпаш.. а и каква е разликата ми обясни ? все някога ще трябва да си преодолееш страха.. по-добре сега и да започнеш да се целуваш добре отколкото по късно.. щото тоя срам само ще се натрупва

Tyler The Creator
04-18-2013, 14:43
Цял живот ше се дърпаш... просто го прайш и толкоз, к'во го мислите ебати хората... сяка стъпка ли си обмисляте... то т'ва е нещо, което колкото по спонтанно стане, толкова по-убаво..

Chacho
04-18-2013, 14:45
Той те е цункал, после се е чудил кво да каже, не е измислил и се е изнизал. В неговия телевизор е проблемът, не знам кво ше прави септември с цифровизацията.