PDA

View Full Version : Въобразявам ли си или?



devil696
04-18-2013, 07:29
Здравейте,с приятеля ми сме от 2 години и половина заедно.В началото той от време на време "тайно" ми проверяваше телефона,но скоро не го е правил.Преди няколко месеца му разглеждах снимките и видях,че се е снимал с приятели в един клуб,а не ми беше казал,че ще излиза.Тогава се скарахме съответно.От този момент забелязвам,че не си оставя телефона "без надзор".Това породи съмнения у мен и наскоро му казах,че искам да му видя смс-ите и той твърдо отказа.Каза че искам да му навлизам в личното пространство и тн.. Според вас има ли за какво да се притеснявам или си въобразявам нещо,и той наистина иска да си има лично пространство? Той отрича да ме лъже за нещо,но въпреки това не ми показа телефона си.Чакам мнение по въпроса :)

anonymous708973
04-18-2013, 08:44
Щом той ти е преглеждал твоите неща, а ти неговите - не, крайно време е да има справедливост. Всичко е танто за танто, не е честно да иска повече отколкото ти дава, независимо за какво говорим.
Все ще си остави телефона, а на теб ти трябва минута и половина, за да видиш смс-и, whatsapp/viber.

ManuelaK
04-18-2013, 09:56
За мен е недопустимо такова поведение и от двамата. Как ще ми проверява телефона или пък аз ще му чета смс-ите?1 Той ако иска да ми изневери или го прави, не е малоумен да си оставя следи в телефона.

Amore-Mio*
04-18-2013, 13:11
Тъпотии. Глупости и всички синоними на думата.
Това поведение и от страна на двама ви е знак за липса на доверие. И е изключително глупаво да ровиш в нещата на половинката си, наистина е навлизане в личното пространство.
Пък и както казаха преди мен: той ако ще изневерява, няма да остави следи.

fenkaaa
04-18-2013, 18:13
Пантерката е права,щом той ти е проверявал телефона (без причина),време е и ти да провериш неговия,а в случая дори и малка,причината си я има.Щом отказва,не може да се гарантира,че има нещо,може просто да опитва да те дразни,да те накара да ревнуваш знам ли,има ги сякакви.

feikk
04-19-2013, 22:03
Познавам момче, което отказа да си покаже скайпа два месеца и не влизаше никога пред мен. После се разбра и стана неприятно.
Но в случая може и просто да ти върви на опаки. Да не говорим, че ако спиш в тях няма начин нито веднъж да не заспи преди тебе... Супер детинското е тва дебнене и ровене по нещата, ама понякога си се налага. :)