PDA

View Full Version : Не знам как да постъпя...



bubeto1984
04-18-2013, 14:49
Здравейте :) Бих искала да споделя и да се посъветвам какво да правя, а ето и ситуацията в която попаднах. От близо половин година се познавам с едно момче, което опознах да някаква степен и не съм сигурна в чувствата си, но мисля че харесвам. Пишем си доста, споделяме си, виждали сме се няколко пъти, казвал ми е, че ме харесва. Но преди няколко дни докато си пишехме той ми каза, че се забивал с някакво момиче и честно казано не знам защо ми го каза. Не съм сигурна какво да правя от тук нататък. Не съм от хората, които изразяват лесно своите чувства и съм доста объркана...

Amore-Mio*
04-18-2013, 15:20
Явно му е изчезнал интереса.
И си те има за приятелка, на която споделя.

Mary_Jane_69
04-18-2013, 19:30
Може пък да те пробва, за да види реакциите ти?

HollyGolightly
04-19-2013, 02:44
Казвала ли си му/намеквала ли си му, че и ти го харесваш? Понеже нищо чудно, след като той ти го е казал преди време, а ти не си откликнала по никакъв начин, той да е решил, че го приемаш само като приятел и да се е примирил с това.
И следващият път като ти каже с кого се е забивал, просто му кажи, че не ти е приятно да слушаш такива работи.

bubeto1984
04-19-2013, 06:25
Ами казвала съм му го, но вече не съм сигурна в нищо и в отношението му към мен. Все пак ако искаше да стане нещо между нас щеше да ме кара да излизаме по-често, а той не го прави. Единствено ми пише. Започвам да се чувствам адски тъпо.

Mary_Jane_69
04-19-2013, 11:54
ами представи си, че не се случва на теб, а на някой познат... какво би си помислила? какво е първото нещо, което ти идва на ум?

YoUcANNOtiMaGiNe
04-19-2013, 19:26
За да те накара да ревнуваш, другия вариант е да те е френдзон-нал.

sexa_na_kompleksa
04-19-2013, 19:37
Има няколко варианта - приема те само като приятелка, опитва се да те накара да ревнуваш, проверява дали имаш симпатии към него, чувства се гузно за това, че се е свалял с друга... Може да има и още, ние, тук можем само да гадаем. Това, че не е супер нахалният, не означава, че не те харесва. Ако имаш чувства към него, намекни му по някакъв начин и виж, как ще реагира.

bubeto1984
04-19-2013, 19:51
Благодаря за мненията ви :)