PDA

View Full Version : Какво да купя на приятелят ми ?



4everStrong
04-19-2013, 10:01
Моя приятелка ме пита какво да купи на приятеля си за 1 година заедно (на по 16 години са). Кратко и ясно !

UniCoWN
04-19-2013, 10:49
Нещо, което ТЯ мисли, че НА НЕГО ще му хареса. Ние не го познаваме и не знаем какво обича.
Някаква джаджа, интересен предмет или дреха... хиляди възможности.

girlwithblueeyes
04-19-2013, 11:22
Ходят 1 година, и не знае какво да му купи:lol: това е просто трагично

Иначе му подари нещо което да напомня за връзката ви . Има едни сърчица върху ,които се пишат послания . Подари му нещо такова с някакъв цитат който е важен за връзката ви .

П.П OMG аз съм разбрала че е рожден ден:D

sneering
04-19-2013, 11:30
Фланелка негов размер с послание,което важи спрямо вас двамата.

girlwithblueeyes
04-19-2013, 11:34
Фланелка негов размер с послание,което важи спрямо вас двамата.

Рожденият ден е личен празник а не годишнина . Не би било много удачно да му подарява нещо свързано с тях двамата . Трябва да се съобрази с това,което харесва той.

sneering
04-19-2013, 12:12
Рожденият ден е личен празник а не годишнина . Не би било много удачно да му подарява нещо свързано с тях двамата . Трябва да се съобрази с това,което харесва той.

Е нали за 1 година заедно,не видях рожден ден? :D
Иначе за рожден ден,пак нещо с послание..ама идея си нямам какво,щото тук не знаем от какво се интересува и какво ще уцели вниманието му или дори от какво има нужда...

Amore-Mio*
04-19-2013, 17:50
Някакъв албум с техни снимки + послания/мигове/неща, които никога няма да забравят.
Или нещо, което харесва той и нещо, което ще ги свърже тях двамата.
Трагично е просто да си 1 година с тоя човек и да не знаеш какво да му купиш.

GeGaSa
04-19-2013, 17:55
Рожденият ден е личен празник а не годишнина . Не би било много удачно да му подарява нещо свързано с тях двамата . Трябва да се съобрази с това,което харесва той.

Къде е този Рожден ден?