PDA

View Full Version : Харесвам я, но не знам какво да правя



Mr.Funny
04-19-2013, 11:12
Здравейте на 13 години съм и харесвам едно момиче от моя клас всеки ден почти излизаме, но с мои приятели и нейни приятели. Не знам какво да направя, защото малко трудно си изказвам чувствата(в смисъл има някои които по скайпа пишат Обичам те, Харесвам те, а навън и здрасти не ти казват, не им се хващам, но) Помагайте!!

П.П от моя клас е :) и много сме си писали по скайп и фейсбук, но просто ме е срам да и го кажа

paradosou
04-19-2013, 13:25
но просто ме е срам да и го кажа
Ами недей, може и без това. Покани я да излезете само двамата като начало (може и направо да я отмъкнеш докато сте с компания :д). Не си прави изпипани в детайли планове предварително, достатъчно е да имаш някакви основни идеи.
Инициирай невинни докосвания /пр. разглеждай й бижута, играйте на палчета 8-), ръка през рамото й докато пресичате.../ и следи как реагира, ще си проличи дали ти дава зелена светлина.)

sofityoy
04-19-2013, 14:45
Вместо да й правиш сърцераздирателни признания и да й се обясняваш в любов направи това,което paradosou казва и излезни с нея на саме,но гледай наистина да сте напълно сами. Като се стигне до момнета в който ти трябва да разкриеш чувствата си не й се обяснявай,а смело я целуни.Ако тя откликне то е ясно както ще става занапред. Давай смело!