PDA

View Full Version : Тема за мъжете чехльовци.. упс.. не точно..



ShtrudeL
04-19-2013, 13:25
Абе сетих се, че такива теми са обсъждани, но не се обсъждани другите - за жените на тези мъжленца.
Не ме кефят мъже, които лазят в краката на жените си, но още повече ме дразнят самите женски. Какво мислите вие?
(за да не ме помислите за някоя мъжкарана.. още повече не понасям 'мъжа командва и мястото на жената е в кухнята' и моментално ме отблъсква, но това е друга тема..)

Violenza
04-19-2013, 13:44
Не е луд тоя дето яде баницата, ами тоя, дето му я дава.

Такива мъже са жалки, а жените им са прекалено несигурни и с прекалено ниско самочувствие, за да бъдат с истински мъж.

Amore-Mio*
04-19-2013, 17:48
Уважавам мъже, които се държат добре с жената до себе си, глезят я, но си знаят мястото и цената, и си имат мнение. И ако се налага, си го отстояват. "Мъжете под чехъл" са ми противни, именно поради това, че нямат никакво лично мнение и самочувствие. А жените, които са с тях, са още по - зле със самочувствието, щом не могат да са с един истински мъж.

girlwithblueeyes
04-19-2013, 17:50
Няма нищо по противно от мъж по чехъл . За мен в една връзка трябва да има баланс

xoxi
04-19-2013, 18:33
Такива мъже са жалки, а жените им са прекалено несигурни и с прекалено ниско самочувствие, за да бъдат с истински мъж.

Аз мисля, че мъжете са с прекално ниско самочувствие, за да си намерят истинска жена, за това са готови да целуват краката на всяка, която ги погледне. Жените ги виждам като въздух под налягане, прекалено горди, алчни и престорено независими, за да намерят мъж на място, който няма да позволи някоя жена да го върти на пръста си.

bloodyF
04-19-2013, 20:46
Не е луд тоя дето яде баницата, ами тоя, дето му я дава.

Това.


Някои жени обичат да имат контрол над нещата, някои мъже се подлъгват и им го дават.
Нито едната крайност не е добра за мен. Някакво средно положение с компромиси от двете страни е перфектно.

Но мъжа/жената под чехъл-да, противни са ми. Никакво мнение по никакъв въпрос...не може така!

autumn_eyes
04-19-2013, 22:18
Не мога да го приема. Аз обичам да се чувствам защитена. Такива като ги видя и ми се гади. А жените им сериозно не мога да ги разбера.

draid
04-20-2013, 10:02
Един мъж трябва да е на място и жената до него да знае, че не може да го разиграва както си иска и той да и върви по задника. Това съвсем не означава, че такъв мъж ще бъде тип "Жената в кухнята и да гледа децата" това да е силен, съвсем не означава да не уважава жената и нейното мнение. За мен един мъж да стигне до такова ниво, то трябва определено да му куца самочувствието и интелекта.

anonymous708973
04-20-2013, 13:13
Не е луд тоя дето яде баницата, ами тоя, дето му я дава.

Такива мъже са жалки, а жените им са прекалено несигурни и с прекалено ниско самочувствие, за да бъдат с истински мъж.

Ооо, грешиш.
Мъжете под чехъл имат най-често свръхконтролиращи, обсебващи, нетърпящи възражение жени, които не могат да мелят брашно с истински мъж (по моите представи, които ми се струва, че споделяш), защото никой такъв няма да ги търпи.

klimatronik
04-20-2013, 13:35
Тук пропускате нещо важно.
Едно е мъжът да е влюбен и да си е изгубил ума, та да върви по задника на някоя, докато не се осъзнае, друго е да бъде такава плюнка винаги, и с всички.

TheBeliever
04-20-2013, 13:42
Всъщност

свръхконтролиращи, обсебващи, нетърпящи възражение жени

съвсем не изключва



прекалено несигурни и с прекалено ниско самочувствие

Даже мисля, че едното е следствие от другото. Казвам го като една от тези обичащи контрола жени.

Но в гореописаната ситуация за мен проблемът е в мъжа. Естествено е жената в един или друг момент да опита (съзнателно или не) да ти се качи на главата. Дали ще го позволиш, обаче, е друг въпрос.

bilqnavod
04-21-2013, 11:41
Не бива нито мъж под чехъл, нито жена под чехъл - средното положение е най-добре...

ledenakrasota
04-21-2013, 12:08
Някои уж големи мъжкари просто си търсят Господарката понякога. :D

anonymous708973
04-21-2013, 21:13
И темата придоби леко садо-мазохистичен нюанс...

xoxi
04-22-2013, 08:15
Не бива нито мъж под чехъл, нито жена под чехъл - средното положение е най-добре...

И двамата под чехъла на свекървата или на тъщата. :D

3oPuTy
04-22-2013, 08:48
Не харесвам поведението на мъжете под чехъл и определено не бих искала да имам такъв :? Просто не мога да изпитвам уважение към подобни индивиди :?

marilyn
04-22-2013, 09:19
Такива мъже са жалки, а жените им са прекалено несигурни и с прекалено ниско самочувствие, за да бъдат с истински мъж.

Темата се изчерпа с това мнение. Напълно съм съгласна.

LadyDi
04-22-2013, 11:27
И двамата под чехъла на свекървата или на тъщата. :D
А така. Докато не дойде едната маминка да внесе ред, все нещо ще куца :lol:

Chacho
04-22-2013, 11:29
Ай дон'т гив ъ шит. Всеки си има глава на раменете, за да си оправя кашите.

fenkaaa
04-24-2013, 07:17
Просто някои мъже са по-чувствителни от други,според мен няма лошо в това да се поддържа баланса,както по-нагоре казаха,т.е най-добре и двамата да се съобразяват един с друг,не може винаги мъжът да е този,който да определя всичко.

Много мъже може да обичат приятелките/жените си,но не всички им лазят в краката.Всичко спада до човека,но всеки сам решава за себе си.Да се смеем,да плачем.. светът няма да се промени заради нас.

Godzilla
04-24-2013, 07:56
Жените, които търпят такива мъже не са глупави и с ниско самочувствие. Според мен, те просто мразят промяната прекалено много, мразят риска в една връзка и предпочитат спокойствието, защото мъжа под чехул ще си излюе паролите за всякъде без някой да му ги е искал, ще си бута телефона в ръцете и, няма да гледа на страни и ще я слага на педестал, докато тя може да си прави каквото си реши.

Самия мъж пък е просто жалък. Безхарактерно мекотело, което може да вика "по силно мила", докато жената се разхожда върху него. Подобна връзка винаги е временна, независимо колко се отлага краят и.

Това горното ви го казвам като страничен наблюдател на не един случай.