PDA

View Full Version : Подход?



i.veselinov95
04-19-2013, 18:52
Здравейте,искам да ви попитам нещо което може смешно да ви се струва но всъщност не е така съвсем.Много хора последно време използват социалните мрежи да си намерят приятелка примерно...Става въпрос ,че една социална мрежа колкото вредна може да бъде може така и да бъде много полезна.И аз мисля да си възползвам от това.Харесал съм си едно момиче.Чрец фейсбук мога да се запозная с нея и от там ми е ясно ,че фейсбука отпада ,а вече се прави това което трябва.Въпросът ми е да се запозная с нея като и пиша.Но съм забелязъл ,че като се почне стандартно Здравей приятно ми е аз съм еди кой си ...и накрая момичето нещо остава учудена защо ей така от нищото се запознавам с нея?Моля ако имате някаква идея да започна по някакъв по интересн начин разговора с нея ще съм ви благодрен

sneering
04-19-2013, 18:58
Ако е много уязвима в разговорите с непознати,знай че не си единствения,няма и да бъдеш.Ще има такива като тебе още 8 гаранция! Тези много комуникативните с непознати не ти трябват,ако и станеш ти приятеля,после сам ще разбереш за какво говоря.

Иначе ако си решил все пак,пробвай с нещо в нейна територия,фейсбук е достатъчна почва за личностен психо-профил,за да разбереш какво и е мисленето.

i.veselinov95
04-19-2013, 19:04
Да,имаш право!Но въпреки ако някой има идея драга да казва !

YoUcANNOtiMaGiNe
04-19-2013, 19:17
Само недей започва с тези клишета. Ако ще и пишеш дай нещо оригинално. Не започвай с баналното "Хей, казвам се Койчо и съм от Горно керемидово". Пробвай с "харесваш AC/DC (примерно) - значи имаш добър вкус" (потърси в интересите и какво харесва). Или я питай дали обича сирене (хахах тва е реплика от 1 филм). :D

102
04-19-2013, 19:22
Или още по-добре... "Как е по-правилно да се каже.. сирене ми се яде или яде ми се сирене"... само дано не знае отговора, че тогава сичко отива по дяволите......

i.veselinov95
04-19-2013, 19:44
okey :) nqkoi ako ima neshto drygo moje sashto da kaje :)

xXxPETYAxXx
04-20-2013, 05:23
Преди да започнеш да ѝ пишеш ѝ харесвай някой по-готини статуси/споделяния/снимки, но не прекалявай. Просто колкото да те забележи и да имаш основа да започнеш разговор с това, че интересите ви съвпадат(примерно). Или, ако публикува някой статус, в който има смисъл ѝ пиши, че е много права и мислиш като нея в това отношение. Един вид я похвали.

Пък тя, ако те хареса(ако ти хареса профила) може да ти пише и на "Здрасти, как си", но ако не те хареса или ѝ станеш досаден(с прекалено харесване на статуси и тн. примерно) няма да ти отговори и на най-подходящата реплика.

Amore-Mio*
04-20-2013, 07:21
Започни си със "Здравей".