PDA

View Full Version : Влюбен съм в най-добрата ми приятелка.



vinagigotov1
04-20-2013, 12:42
Всичко започна, когато се сближихме повече. По цял ден сме заедно, всяка събота и неделя сме по цял ден навън, само двамата и просто започнах да я харесвам, а после стана по сериозно. Много чаках, но накрая се реших да и кажа, обаче отговора беше, че иска да си останем само приятели, а аз не мога... Влюбен съм до уши в нея, само за нея мисля, трудно заспивам и се събуждам рано сутринта с много лошо настроение и просто не издържам. Казах и че съм влюбен в нея и пак нищо...Не мога без нея, по цял ден ми е кофти, а само като си я представя с друг, ми иде да ...А ако я видя с друг.. е вече не знам к'во ще стане. Моля ви, помогнете

Ivaaaaa
04-20-2013, 13:11
остави я намира!

Annabeth
04-20-2013, 13:56
Щом ти е казала, че иска да сте само приятели, откажи се от идеята да сте заедно. "Казах и че съм влюбен в нея и пак нищо"- щом нейните чувства не са същите, не може да очакваш от нея да те хареса насила. Гадно е, но ще трябва да свикнеш с идеята, че ще бъдеш до нея само като приятел. Другият вариант е да се отдалечеш от нея, ти си решаваш.

vinagigotov1
04-20-2013, 21:39
просто не мога да седя до нея само като приятел, а метода с отдалечаването само я нарани и стана много гадно защото наистина имахме уникални спомени заедно

MarkKnight
04-20-2013, 21:50
на колко сте?

kyka1
04-20-2013, 23:32
Между момче и момиче не може да има истинско приятелство това не го ли разбрахте винаги ще стои мъжкия нагон за секс накратко казано !

xXxPETYAxXx
04-21-2013, 05:52
Може би го е казала, защото не иска да прецаквате нещата, а не се е замислила, че може да е по-добре и за двама ви. Не ми изглежда да е безразлична, щом всеки уикенд сте по цял ден заедно. Просто проведете един сериозен разговор, ако не те харесва по този начин най-добре се отдръпни от нея за да я забравиш.

vinagigotov1
04-21-2013, 09:25
kyka 1 не искам секс от нея не ми е т'ва в главата само и аз съм на 15 тя на 14 и опитах се да проведем сериозен разговор 1-я път когато и казах тя не каза нищо, само се усмихна и после като я питах по скайп тя каза че ме обича страшно много но само като приятел и че и е било гадно да ми го каже на живо а следващите пъти и намеквах обаче пак нищо каза, че можела да си контролира чувствата дрън-дрън и сега ми е много гадно по цял ден седя сам в училище тъжен съм а попринцип съм много весел човек и вече не знам какво да правя

Amore-Mio*
04-21-2013, 12:16
Не те иска - защо продължаваш да се вреш там, където си нежелан?
А още повече, че щом не можеш да й останеш приятел - отдалечаваш се от нея, разсейваш мислите си за нея и с времето ще я забравиш.

vinagigotov1
04-21-2013, 12:22
кофтито е че не мога да се отдалеча тренираме на едно място и ходим по лагери, учиме на едно място, излизаме в обща компания..

PimKie
04-21-2013, 15:52
Просто опитай да ограничиш контактите си с нея. Когато сте в една стая, не е задължително да си говорите.
Но тук вече идва и проблемът с нейните чувства. Обясни й, че искаш малко пространство, и се надявай да те разбере...
Бях в същото положение и ти казвам, че е много трудно.

xallsax
04-21-2013, 22:04
Бих ти дал един полезен съвет. Не знам дали ще ти хареса в началото но при мен проработи успешно . Бях в същото положение с една моя приятелка . тя ми каза че ме обича само като приятел и аз се отдалечих от нея но след няколко седмици реших че с бягане от проблема той няма да се реши. Така бях вече решен да пожертвам всичко за нея и след 1 месец вече бяхме заедно ..както и в момента продължаваме да сме заедно. Искам да ти кажа че когато обичаш някого независимо обстоятелствата, какво ти казват другите , колко си плакал и колко ти е било трудно НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ОТКАЗВАШ ! защото накрая винаги този който се бори - печели ! Ако искаш послушай съвета ми . Дайте си няколко седмици време и ти си този който трябва да вземе решението дали си готов на всичко заради нея или е просто поредното влечение :) УСПЕХ!!!

nosferatu23
04-21-2013, 22:08
да покажеш на жена че я харесваш -> biggest fail EVER , но всеки си знае неговият начин де ! самопризнанията за мен са невъзможност да си сдържиш емоциите и да пазиш тайна -> слаба психика

а за жените тва е отблъскващо сигурен съм

Chacho
04-22-2013, 11:02
Не се раздавай за някого, който не си го е заслужил. Ако ти отвърне - чак тогава. Бъди по-самостоятелен, защото зависиш ли от други хора, ще се разочароваш прекалено често.

Violenza
04-22-2013, 11:20
Или приемаш да си й приятел, да си около нея, но нищо повече, или се откажи напълно от нея.

vinagigotov1
04-22-2013, 19:04
благодаря ти :)

Chacho
04-23-2013, 08:39
Искам да ти кажа че когато обичаш някого независимо обстоятелствата, какво ти казват другите , колко си плакал и колко ти е било трудно НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ОТКАЗВАШ ! защото накрая винаги този който се бори - печели !

Доста си наивен.