PDA

View Full Version : Жалба към полицията



cYnkii
04-20-2013, 15:26
Здравейте. С бившия ми приятел се разделихме преди повече от 5 месеца, но поддържахме пак някаква връзка. Преди няколко дни му казах, че вече не искам да общувам с него, а той реагира по много лош начин. Започва да ме псува, да ме обижда, да ме заплашва, че ако ме види "ще ми разкаже играта". Той е пълнолетен, аз не. Имали сме интимен живот. Заплахите му са свързани също с това, че ще разкаже на всички за сеха, а на мен не ми се иска това да става.. и каза,че ако спра да му вдигам телефона ще направи живота ми ад. Та заплашва и близките ми и знае къде живея това също ме притеснява... имам събщения и записани разговори с обиди.. Та въпроса ми е дали мога да се обърна към полицията, с помоща на родителите си и дали доказателствата са достатъчни.. Благодаря предварително ! :)

TheBeliever
04-20-2013, 15:45
Предупреди го, че ако направи нещо, ще се обърнеш към полицията. Напомни му, че за секс с непълнолетна може да си има проблеми с прокуратурата. Не ти имаш от какво да се притесняваш, а той.

Обикновено куче, което много лае не хапе. Според мен е само въздух под налягане, но няма да навреди да му обясниш как стоят нещата.

Nuxcho
04-20-2013, 15:47
Я го остави тоя пеерас , тегли му една майна и толкоз!

xXxPETYAxXx
04-20-2013, 15:48
В повечето случаи куче, което много лае не хапе, при подобни идиоти важи същото.

marin4itu
04-20-2013, 16:04
И аз съм на мнение, че по скоро приказва... Егати лайнето, добре, че си скъсала с него :D

cYnkii
04-20-2013, 16:28
аз вече го предопредих, той ми се изсмя и каза " давай " ..

SuNsEt
04-20-2013, 16:57
Остави го . Прекъсни всякакви връзки с него . В профила ти пише,че си на 15.Ако те е страх,че вашите ще разберат,че си спала с него, по- добре ти им кажи , от колкото да разберат от страничен човек. И да , определено , проблеми може да си има с полицията за това,че си непълнолетна .Предполагам обаче,че най-много ще му лепнат една ограничителна заповед и толкоз.Не знам това дали ще го спре да се занимава с теб или ще го ядоса повече.При всички случаи кажи на родителите ти,ако смееш разбира се...

xoxi
04-20-2013, 17:39
аз вече го предопредих, той ми се изсмя и каза " давай " ..

Ами давай тогава.
Разкажи на родителите си как стоят нещата и заедно отидете в полицията.
Не обръщай повече внимание на такива празноглавци.

xXxPETYAxXx
04-20-2013, 18:09
Така ти е казал, защото знае, че няма да го направиш. Това не значи, че той ще направи нещо.

Nakadah
04-20-2013, 18:14
И като отидеш в полицията какво очакваш да стане? Нали се сещаш, че няма да го вкарат в затвора?

bossbgm
04-20-2013, 20:00
Може и просто да е наранен.Аз не бих постъпил чак така,но бих се изнервил доста.Много момчета просто не искат да покажат страданието си по този начин.

SHPAIdURmeN
04-21-2013, 19:12
Предупреди го, че ако направи нещо, ще се обърнеш към полицията. Напомни му, че за секс с непълнолетна може да си има проблеми с прокуратурата. Не ти имаш от какво да се притесняваш, а той.

Обикновено куче, което много лае не хапе. Според мен е само въздух под налягане, но няма да навреди да му обясниш как стоят нещата.

1 към 1 с моето мислене в момента + :D ^

evolintendd
04-24-2013, 11:41
Пускай жалба.Полицията си върши раобтата перфектно и няма да имаш повече проблеми.Само глей да няма твой голи снимки или нещо да плъзнат в фейса след това.

kalpazanka
04-24-2013, 12:40
В мене се борят два гласа- единият казва "Ти сама си си виновна, като не преценяваш какви хора допускаш до себе си" и вторият /в твоя защита/- "Хубу, малка си, неопитна, ама защо правиш с някого нещо, от което после ще се срамуваш?!"


Полицията си върши раобтата перфектно и няма да имаш повече проблеми.

В кой мол, викаш, въртят тоя филм?

LadyDi
04-25-2013, 06:40
В кой мол, викаш, въртят тоя филм?
:lol:

Най-добре сподели на родителите си. Дори да отидеш в полицията, пак ще се стигне до знанието на вашите, така че започни от там. А и в крайна сметка, родителите обикновено съществуват не за да вгорчават живота на децата си, а за да им помагат.
А на младежа просто спри да му обръщаш внимание. Чувства се силен, защото се страхуваш от него.
А дори и да разкаже на някого, че сте правили секс, какво? Срамуваш ли се? Ако се срамуваш, защо изобщо си си легнала с него?
И другият път мисли повечко.

anonymous708973
04-25-2013, 07:38
Полицията си върши раобтата перфектно и няма да имаш повече проблеми.

:lol:

Да бе, най-много след 6-7 месеца разправии в полицията да го смъмрят малко. Даже ограничителна заповед няма да му дадат.

Маце, какво го заплашваш с полиция, естествено, че ще ти се изсмее, вижда колко си уплашена. Спри да му вдигаш, смени си номера, ако трябва и готово.

Violenza
04-25-2013, 08:46
Хм, недоволни от полицията остават само хора, които не знаят как да си потърсят правата. ;) Аз лично 2 пъти съм пускала жалба срещу конкретни лица и двата пъти останах доволна от резултата.

Авторке, говори с вашите задължително. Трябва да са наясно.

kalpazanka
04-25-2013, 08:49
^Точно полицаи и съд ми газят правата. Последната седмица събирам сили да пиша на Нова и битиви.

Затова и не вярвам някой да си мръдне пръста да свърши нещо.

Violenza
04-25-2013, 08:59
^Точно полицаи и съд ми газят правата. Последната седмица събирам сили да пиша на Нова и битиви.

Затова и не вярвам някой да си мръдне пръста да свърши нещо.
Трябва да знаеш къде да ги натиснеш. В някои случаи е безнадеждно обаче, факт.
Но така общо, без конкретен случай, не мога да коментирам нищо. При мен си свършиха добре работата, дори след това инспекторът ми звъня 2 пъти персонално да ме пита дали няма пак проблеми.

LadyDi
04-25-2013, 08:59
Пиши на Господарите. Барем да те видим по телевизията :cool:

anonymous708973
04-25-2013, 10:25
Хм, недоволни от полицията остават само хора, които не знаят как да си потърсят правата. ;) Аз лично 2 пъти съм пускала жалба срещу конкретни лица и двата пъти останах доволна от резултата.

Авторке, говори с вашите задължително. Трябва да са наясно.

Защо си пускала жалба срещу разни хора? Толкова ли е било нетърпимо.

Аз от полицията съм останала недоволна. Откровена манипулация, абсолютно невярно представяне на възможните последствия, пълно пренебрегване на някои "подробности", които имат значение... Радвам се, че след идната седмица ще приключа всякакви взаимоотношения с тях.

Калпазанке, какво е станало? Може и на лично, ако предпочиташ...

Violenza
04-25-2013, 11:04
Защо си пускала жалба срещу разни хора? Толкова ли е било нетърпимо.

Точно нетърпими не, но си го заслужаваха. Не бяха сериозни неща обаче.

Първият път дори не знаех към кого пускам жалба. Съвсем случайно, на непозната улица, пред очите ми от някакъв двор изскача немска овчарка и напада бездомно куче. На място виках полиция и после собственика го подпуках много здраво и за инцидента, и относно отглеждането на кучетата. Изяде солени глоби за няколко неща.
Вторият път беше срещу съседска женичка, която реши, че може да повишава тон на улицата и да ме обижда и заплашва.

Eskapel4o
04-25-2013, 15:38
Наеми си охрана ? :lol:

Tsukuda_Hiroshi
04-25-2013, 18:53
Абе нямаш ли някой приятел дето да го хване тоя и да му тегли 1 здрав бой...? Уж случайно така...

draid
04-25-2013, 19:26
Предупреди го, че ако направи нещо, ще се обърнеш към полицията. Напомни му, че за секс с непълнолетна може да си има проблеми с прокуратурата. Не ти имаш от какво да се притесняваш, а той.

Обикновено куче, което много лае не хапе. Според мен е само въздух под налягане, но няма да навреди да му обясниш как стоят нещата.

За непълнолетна няма как да си има никакви проблеми с прокуратурата, по простата причина, че секса с малотни е забранен, а не с непълнолетни.

Кажи, че ще пуснеш жалба за тормоз.

LadyDi
04-26-2013, 06:54
За непълнолетна няма как да си има никакви проблеми с прокуратурата, по простата причина, че секса с малотни е забранен, а не с непълнолетни.
Има си вратички в закона :)
Но така или иначе едва ли ще се стигне до там. Нали девойката и бездруго не желае да се разбира за половия ѝ живот.
А тя на колко години е всъщност, че така се притеснява?

error92
04-28-2013, 20:37
Здравейте. С бившия ми приятел се разделихме преди повече от 5 месеца, но поддържахме пак някаква връзка. Преди няколко дни му казах, че вече не искам да общувам с него, а той реагира по много лош начин. Започва да ме псува, да ме обижда, да ме заплашва, че ако ме види "ще ми разкаже играта". Той е пълнолетен, аз не. Имали сме интимен живот. Заплахите му са свързани също с това, че ще разкаже на всички за сеха, а на мен не ми се иска това да става.. и каза,че ако спра да му вдигам телефона ще направи живота ми ад. Та заплашва и близките ми и знае къде живея това също ме притеснява... имам събщения и записани разговори с обиди.. Та въпроса ми е дали мога да се обърна към полицията, с помоща на родителите си и дали доказателствата са достатъчни.. Благодаря предварително ! :)

сигурна ли си, че е пълнолетен О.о ?

AngelAntichrist
04-28-2013, 20:48
Ми, близко е до акъла. Или казваш, че не сте правили секс, а той те заплашва с изнасилване (сексуален тормоз) или че те е изнасилил. Разкажи за случаят. Вдигни шум. Само не приемай ролята на жертвата - това ще го възбуди допълнително, покажи, че не те е страх. Покажи, че се е захванал с неправилният човек.
Може да го уличиш с нещо. Звучи ми като човек, който се е занимавал с криминална дейност - ти все знаеш нещо повече. Ако не все знаеш кои са му слабите места. Кажи му, че и за него могат да се разчуят много неща. Нямаш си и на идея една жена колко може да унижи мъж.Пък да не говорим като стане въпрос за по-сексуални неща.
Не се връзвай на селски номера...