PDA

View Full Version : той е "обвързан"



ankata
04-20-2013, 18:32
Здравейте ще се опитам да бъда кратка. Значи от 4-5 месеца си пиша с момче, с което се познаваме от много години, но сега като че ли има нещо между нас. Търсим се почти постоянно, като всичко се започна с това той да ми даде да му карам колата, която аз много харесвам, та така и ето че се изминаха няколко месеца и се срещнахме и ми я даде. Беше много хубаво, много съм щастлива от факта, че си даде колата, дори си говорихме след това доста време. Виждам, че не съм му безразлична, както и той на мен...явно не само колата ме е привлякла.. НО той си има приятелка не знам колко са сериозни, но през седмицата всеки ден си пишем даже и тогава се видяхме, а почивните дни, нито не влиза нито успяваме да се засечем, а ако се засечем той е с нея и...все същото.
Та какво е вашето мнение, какво бихте направили Вие в подобна ситуация....но чувствам се гадно така, да седя в не видение и да чакам, не знам дали искам нещо сериозно, защото не сме общували кой знае колко, но все пак ме привлича много, тръпка ми е голяма просто не мога да опиша как се чувствам, когато си пишем, а когато се видяхме бях под напрежение, дори тръпки ме побиваха от факта, че седи до мен на седалката, пеперудите в стомаха...всичко просто нямам думи...

102
04-20-2013, 18:55
1) иска да сте приятели 2) на опашката си, ако скъса с гаджето си 3) ще скъса с гаджето си, заради теб....
... ама ти тия неща вече ги знаеш, тогава да не би да питаш дали да играеш или да пасуваш...? Секи щи даде неговото си мнение, което няма да е твое, сещаш се.... изясни се със себе си. Моето е ако много харесваш някой.... играй.

hristo99
04-20-2013, 19:03
И как разбра, че те харесва? Според това, което прочетох, той проявява просто приятелско отношение. Едно момче да ви каже "Здрасти!" и вие си мислите, че ви харесва. Като толкова искаш да сте заедно, изчакай и може да дойде момент, в който да скъса с приятелката си. Но преждевременно не се опитвай по някакъв начин да ги скараш, защото момчето може да разбере и да ти се разсърди. Също така внимавай да не попаднеш във френд зоната. Ако са се разделили, голяма грешка ще е веднага да му се натрапваш. От там нататък е друга тема как да го накараш да прояви интерес към теб, освен ако НЕ изпитва приятелски чувства, а наистина тайно те харесва, но в момента ако не прави убедителни намеци, то няма как да разбереш дали те обича или не. :)

ankata
04-20-2013, 19:05
1) иска да сте приятели 2) на опашката си, ако скъса с гаджето си 3) ще скъса с гаджето си, заради теб....
... ама ти тия неща вече ги знаеш, тогава да не би да питаш дали да играеш или да пасуваш...? Секи щи даде неговото си мнение, което няма да е твое, сещаш се.... изясни се със себе си. Моето е ако много харесваш някой.... играй.


Играя и не ми пука за тая честно казано, но се чувствам гадно когато трябва да чакам и т.н. и сещайки се за тях, че въобще, че има "тях" и .....
1) го изключвам мисля... поне за момента.. изяснила съм се, ако съм искала само да карам колата щях да съм се спряла както и той и да съм забравила, но явно не само колата ми е хванало окото..

ledenakrasota
04-20-2013, 19:06
Заетото не се бара. Не ми харесва това някой, ако ме харесва, да общува повече с мен по скайп отколкото на живо. И не, няма да му взема колата, ако ми я дава, защото ще откъсна главата на наивницата, която си мисли, че ще гепи Моето. Копиши?

Така че не се заблуждавай и не давай да те водят за носа. Направо го попитай, защото вече си заблудената овца. Това не е хубава роля, особено ако се подиграят с чувствата ти.

ankata
04-20-2013, 19:10
И как разбра, че те харесва? Според това, което прочетох, той проявява просто приятелско отношение. Едно момче да ви каже "Здрасти!" и вие си мислите, че ви харесва. Като толкова искаш да сте заедно, изчакай и може да дойде момент, в който да скъса с приятелката си. Но преждевременно не се опитвай по някакъв начин да ги скараш, защото момчето може да разбере и да ти се разсърди. Също така внимавай да не попаднеш във френд зоната. Ако са се разделили, голяма грешка ще е веднага да му се натрапваш. От там нататък е друга тема как да го накараш да прояви интерес към теб, освен ако НЕ изпитва приятелски чувства, а наистина тайно те харесва, но в момента ако не прави убедителни намеци, то няма как да разбереш дали те обича или не. :)

Разбрала съм по много начини намеци и т.н. че няма САМО приятелски отношения. Все пак, ако е така няма да ми дава колата през нощта и след това да си говори с мен час вътре..а и от чата, които водим си личи :)
Не искам и няма да го скарвам с никой!
Май само времето ще покаже какво ще става..
Извинявам се за подписа в горния пост, но не знам как се премахва.. :)

ankata
04-20-2013, 19:13
Заетото не се бара. Не ми харесва това някой, ако ме харесва, да общува повече с мен по скайп отколкото на живо. И не, няма да му взема колата, ако ми я дава, защото ще откъсна главата на наивницата, която си мисли, че ще гепи Моето. Копиши?

Така че не се заблуждавай и не давай да те водят за носа. Направо го попитай, защото вече си заблудената овца. Това не е хубава роля, особено ако се подиграят с чувствата ти.

Ами такива са обстоятелствата, че повечето време така е общуването.
Да попитам направо какво- дали ме харесва или нещо от сорта..ами не мисля, че ей така ще си каже направо, защото все пак си е обвързан, а и ще се разкрие така пред мен изцяло, което от една страна е рисково за него..

ledenakrasota
04-20-2013, 19:17
Ами такива са обстоятелствата, че повечето време така е общуването.
Да попитам направо какво- дали ме харесва или нещо от сорта..ами не мисля, че ей така ще си каже направо, защото все пак си е обвързан, а и ще се разкрие така пред мен изцяло, което от една страна е рисково за него..

Щом има и нещо друго към теб, може да иска само да те мине. Да бъдеш втората цигулка, а колата е утешителна награда. Това е само предположение. Може да те харесва наистина. В такъв случай изчакай, но аз например съм директен човек. Зависи от ситуацията дали бих попитала направо или не. :)

elena_zartova
04-20-2013, 21:54
помисли, че приятелката му може би го обича, може би я прави щастлива ... така, че има достатъчно свободни момчета достатъчно добри дори може би повече от него, че да се бъркаш в тяхната връзка... моят съвет е не се надявай изобщо на него, а остави всичко ... ако стане така, че я остави и е с теб не се знае след колко време и ти ще попаднеш на мястото на сегашната му приятелка и докато е ''обвързан с теб'' на колко ли момичета ще дава да му карат колата :)

MarkKnight
04-20-2013, 21:59
http://i.imgur.com/JWbTZLJ.jpg

айде "играй още"

sneering
04-20-2013, 22:22
Както сега си има приятелка и дава шансове на теб,така и с теб ще дава шансове на друга,не може да избягаш от тоя цикъл,щом го е приложил вече с теб.Ама опитай все пак,явно сте поредната двойка която се радва на колата си и повърхностните отношения с клишираното 'обичам те' накрая на деня,така че и с друга да прави този номер,както сега с теб,дреме ти..

psychopath
04-21-2013, 01:19
Изпуснахте вариант 4), който може би е най-логичен, съдейки по прочетеното:
Просто иска да я наебе и толкова.

: ))

ALetterFromTheSky
04-21-2013, 08:24
http://i.imgur.com/JWbTZLJ.jpg

айде "играй още"

Eто това!!!


Аман от малки курвички... Ти малко не мислиш ли, че момичето го обича и той е главната причина за щастието й, може би...Постави се на нейно място-не е яко, нали?

Най-много да те изчука и да те забрави-само ще съсипеш връзката им, и ти ще си преебана-във всеки един смисъл на думата;)
Стой си на задника и си чети учебниците!

ivcheto0o
04-21-2013, 10:37
Съгласна съм с повечето мнения-не се меси във чуждата връзка.

xXxPETYAxXx
04-21-2013, 10:45
Аман от малки курвички... Ти малко не мислиш ли, че момичето го обича и той е главната причина за щастието й, може би...Постави се на нейно място-не е яко, нали?

Най-много да те изчука и да те забрави-само ще съсипеш връзката им, и ти ще си преебана-във всеки един смисъл на думата;)
Стой си на задника и си чети учебниците!

Оф, престанете с подобни коментари. Той тоя пичага, ако си обича приятелката няма да изчука друга, а ако реши да ѝ изневерява дали ще е с авторката или с друга няма голямо значение. Все ще е факт, за който ще е отговорен ТОЙ.

ALetterFromTheSky
04-21-2013, 12:08
Ясно е, че ако иска-не може никой да го спре, ама извинявай авторката да пише неща от рода" ще играя пък не ме интересува" и тн. показва манталитета й ;)

granger
04-21-2013, 12:15
Не се бутай между шамарите,момчето се държи приятелски,тя си мисли,че звезди и сваля. и аз съм карала коли на приятели,ама дотук. нито те,нито аз сме го тълкували различно!

Violenza
04-21-2013, 13:02
Ако ще действаш, първо се убеди, че неговото отношение към теб не е просто приятелско. Само че и да не е, според мен той си търси еднократно разнообразие, а както описваш каква ти е тръпка той, това едва ли ще те устройва.

vinagigotov1
04-21-2013, 13:05
изчакай го да скъса с гаджето си, но се опитай да не им разваляш връзката после ще ти тежи на твоята съвест

marin4itu
04-21-2013, 14:56
Играя и не ми пука за тая честно казано, но се чувствам гадно когато трябва да чакам и т.н. и сещайки се за тях, че въобще, че има "тях" и .....
1) го изключвам мисля... поне за момента.. изяснила съм се, ако съм искала само да карам колата щях да съм се спряла както и той и да съм забравила, но явно не само колата ми е хванало окото..
Не ти пука за "тая".. супер егоистично същество си честно...

Violenza
04-21-2013, 15:10
Не ти пука за "тая".. супер егоистично същество си честно...
А защо трябва да й пука за жена, която не познава?

marin4itu
04-21-2013, 15:26
За мен това е супер нагло същество... Говори за момчето все едно е играчка, която иска да вземе от "тая".. Ей така на пук, само и само да не са заедно, защото видиш ли момчето й дало да кара колата си...

granger
04-21-2013, 16:37
Ми дап , де факто за какво да и дреме. Въпрос на съвест и морал е. Аз обаче продължавам да си мисля, че става въпрос за:" Той е луд по мен, но все още не го знае"
Смисъл...супер противни са ми такива лигли,които се намърдват в чужди връзки, момчетата които го позволяват също,ама тук даже не става ясно той има ли нещо към нея, или просто тя си въобразява.

Само ще ми е много забавно да се окаже най-накрая тя самата изиграна и с пръст в уста...просто ей така , за разкош. Връзката е само за двама! Точка по въпроса.

Дали евентуално тя ще се принизи до ниво "по-ниска от тревата" и ще го играе втора цигулка е въпрос на личен избор и решение дали и се става парцал.

UniCoWN
04-21-2013, 16:48
Заради теб лъже приятелката си и съсипва няколко месечна връзка.
Тя ще разбере, ще го зареже, той ще се направи на много наранен, ти ще го съжалиш, ще си мислиш, че много се привързва към теб, но всъщност всичко ще е дотогава, докато някоя друга поиска да му кара колата.

gabe
04-21-2013, 17:20
Мъжете, за разлика от жените, нямаме френд зони. Ако общуваме с дадена жена често, това значи, че искаме/сме съгласни в даден момент да я чукаме. Друг вариант е, че господинът е просто от онези умели свалячи, които умеят да предлазполагат жените към себе си. А може и ти да си такова момиче, че да си напипала слабия му ангел.

Violenza
04-21-2013, 18:04
Смисъл...супер противни са ми такива лигли,които се намърдват в чужди връзки, момчетата които го позволяват също,ама тук даже не става ясно той има ли нещо към нея, или просто тя си въобразява.

granger, недей да съдиш така крайно. :) Има ситуации и ситуации. Понякога без много да му мислиш се озоваваш "третия". След това вече имаш избор дали да продължиш или да се отдръпнеш. Когато силно те влече обаче, второто е много трудно.
А кой е 'парцалът', отново зависи от връзката и отношенията. Понякога любовницата намазва много повече. ;)

granger
04-21-2013, 18:09
Ми, може и да съм крана,ама специално в тая ситуация тя е тая дето се вре,едно че е смешно , друго че е грозно .Силно се надявам да се е филмирала и пича да не е такъв ..."играч"

Violenza
04-21-2013, 18:13
Ми, може и да съм крана,ама специално в тая ситуация тя е тая дето се вре,едно че е смешно , друго че е грозно .Силно се надявам да се е филмирала и пича да не е такъв ..."играч"
Нормално да се вре, търси си интереса все пак. А колкото до мъжката гледна точка, gabe го е описал много добре на предната страница.
Въпросът е, че в случая на мен ми изглежда, че той си търси просто разнообразие, а тя е хлътнала и това, което той може да й предложи, няма да й е достатъчно.

granger
04-21-2013, 18:16
Може и тей да е ... но е въпрос на достойнство, аз не бих си позволила да съм 2ра цигулка, а са се опитвали да ме поставят в такова положение...

Violenza
04-21-2013, 18:18
Може и тей да е ... но е въпрос на достойнство, аз не бих си позволила да съм 2ра цигулка, а са се опитвали да ме поставят в такова положение...
В такива отношения не се знае коя ще е втората цигулка. Това ми беше основната мисъл. Разбирам те иначе. ;)

MarkKnight
04-21-2013, 18:34
пф вие авторката в цигулка ли я повишихте...

minchorna
04-22-2013, 08:15
пф вие авторката в цигулка ли я повишихте...

За мен си е все още на дудук.

evolintendd
04-24-2013, 11:44
Ма веднъж се живее.Зимай го от гажето му оправи го и го заеби да видим каде ще се намери след това,пък и той ще си е виновен.

Plameto02
04-24-2013, 11:47
ми да го притрепя