PDA

View Full Version : Раздвоена и объркана



oburkanoto_momiche205
04-20-2013, 19:06
Пише ви 18 годишно момиче.Имам нужда да споделя.Имала съм доста разочарования в живота до сега,доста тръпки но само две от тях се оказаха доста повече от тръпки.Като започна с първата си любов К ,той е толкова жизнен ,забавен ,понякога доста сериозен ,директен разбивач на женски сърца -лошо момче,познавам го от 5ти клас ,той беше тогава най-хубавото момче от класа даже и в училище пак беше много хубав не че съм го обичала просто съм се убедила в това с времето като гледах как на другите момичета им течаха лиги докато минава с групата си-с приятелите си.Беше си невъзможна любов а пък и аз не бях от най-красивите момичета нещо средно.За него обаче не означавах кой знае и колко понякога ме гледаше друг път изобщо.А аз като глупава и наивна се влюбих в красивите му тъмни очи,чуството му за хумор с което размиваше всички даже и учителите.И да бяхме съученици дълго време.Но така и нищо не се получи което си беше ясно.Но аз го преживях много трудно ,много мъка беше,много драма ,сълзи...но се появи друг и то пак съученик след като смених училището.Това е С също много симпатичен ,но е пълна противоположност на К по-срамежлив и затворен ,загадачен и може би това ме привлече в него.Само че се държи странно и незряло веднъж се държи мило ,внимателно друг пък резервирано абе объркано и не знам какво да мисля вече.Усещам че С ми помогна да забравя К ,но като виждам К понякога още я има тръпката не че го искам като преди не знам дали е защото ми беше 1вата любов или защото беше невъзможна...не знам какво да правя и как да се справя....приятелките ми ме съветват да не искам нито един от двамата...

lamer4e7o
04-20-2013, 21:20
Слушай сърцето си, не приятелките си. Иначе ако със „С“ учите в едно даскало и той ти прави намеци и т.н., а ти чувстваш, че може да стане нещо между вас, тогава вземи мерки. ^^

xXxPETYAxXx
04-21-2013, 05:47
Ти в крайна сметка кого харесваш? С или К? Отговори си сама на въпроса, ама бъди честна със себе си и тогава ще е ясно вече какво да направиш.

Amore-Mio*
04-21-2013, 12:13
К. си е минало - забравяш го.
С. е настоящето. От теб си зависи дали ще е бъдещето. Ако го харесваш - действай, ако не - продължаваш си напред. Но ако сама не си наясно какво и кого искаш, нищо няма да се получи.