PDA

View Full Version : Не знам какво да е заглавието :/



aleksandrinnana
04-20-2013, 20:45
Напоследък все по-често дребните неща ми правят впечатление и влияят на настроението ми.. Пример: Ходя да се виждам с едни приятели често и когато се прибирам виждам всеки път една и съща простит*тка, на един и същ тротоар, в една и съща поза ( сещате се, цигарата в ръка, палеца нагоре..) Този път реших да и се усмихна, защото ми е наистина криво.. А тя какво ми каза? Цитирам " Извинявай." Питам аз "За кое?!", а тя ми отговаря " Че ръкомахам така.." с един поглед, сякаш наистина има за какво да се извинява... Толкова криво ми стана.. Ясно ми е, че няма друг избор, щом е избрала този път.. Кой мечтае да е простит*тка ?!?!!? И това, че хората в България са толкова озлобени и сдухани, заради това ш*бано безпаричие... Няма ЕДИН приятел, на когото можеш да разчиташ.. Рано или късно всеки ще те изгърби по един или друг начин.. И накрая.. как да си хванеш гадже, като хората наистина са брутално повърхностни... Външния вид, тялото там момчето да има някви изкуствени мускули, а момичето ц*ци и гъз (извинявам се за изразите), пари, коли и всичките тия простотии, за които се сетите... Е как да си хванеш някой сериозен приятел на тия години (18 ), като никой не го интересува какъв човек си, какво мислиш за важните неща, какви са мечтите ти.. Ясно ми е, че и за двата пола важи, ясно ми е, че има и изключения.. Ама като се умориш да търсиш, като изгубиш мотивацията си на тия години никой не може да ти помогне.. Ближеш си раните и продължаваш, ама в такива моменти просто имаш нужда да споделиш на някого.. А когато няма кой да се заинтересува от теб наистина, да знаеш, че не го натоварваш с личните си "кухи" емоции, го правиш във форум.. Исках да споделя и да видя другите млади какво мислят по тези въпроси .. Ако има желаещи много ще се радвам ! :)

102
04-20-2013, 21:14
Не разчитай на никого, колкото по-рано разбереш, че никой не ти е длъжен, толкова по-добре. Спри да търсиш, остави се да те намерят.

uHka22
04-21-2013, 07:02
И на мен ми се случват такива неща,и аз се чувства така,но наистина си има изключения :)

azetomazeto5
04-21-2013, 07:30
За всеки грее една единствена звезда за него на небето!
Така, че я горе главата жив си! :)

Enchanting
04-21-2013, 12:51
Живей си живота
Квото стане

an0nimnata
04-21-2013, 18:00
Познато чувство!
Отдавна имах мерака да напиша нещо подобно, но ето че някой вече го е направил.
Та по темата..."за всеки влак си има пътници" : ) и както казаха горе, живей си живота и не го мисли много, нещата сами ще си дойдат на мястото. На правилното място. В правилното време.

Violenza
04-21-2013, 18:27
Ще се намери човекът, спокойно. Всички сме имали такива периоди.

aleksandrinnana
04-22-2013, 06:41
Не разчитай на никого, колкото по-рано разбереш, че никой не ти е длъжен, толкова по-добре. Спри да търсиш, остави се да те намерят.
Аз знам, че никой не ми е длъжен. От малка са ме научили да се оправям сама. Просто съм такъв човек, че не разбирам защо хората са толкова гадни. Не мога да си представя, че някой може да завижда, безпричинно да дърпа другия надолу и да се интересува само и единствено от себе си. Еми тва не са хора за мене..

aleksandrinnana
04-22-2013, 06:46
Ще се намери човекът, спокойно. Всички сме имали такива периоди.
Аз съм напълно спокойна. Не съм се заинатила да търся гадже. Както казаха по-горе - живея си живота, не съм изпаднала в някаква депресия или нещо подобно. Яд ме е на хората, на обществото. До няколко години свестните хора ще са избягали в чужбина. Тук ще останат само циганите, турците и кухите лейки.