PDA

View Full Version : Татуировки в Бургас



freakydeakymonster
04-21-2013, 09:27
Здравейте сладури :) Решила съм другия месец да си направя татуировка (да,знам че е малко късничко ),но нямах възможността да я направя по-рано.Та питам се ,може ли да ми препоръчате някое студио в Бургас ? По Богороди знам че има много,но незнам цените как са ,хигиената и т.н.Ако можете да ми препоръчате някой който работи добре и да не ме "обере" разбира се,хаха .Ако е възможно и напишете връзка за контакти-email,телефон..Благодаря предварително :)

SurfSky
07-05-2013, 20:39
Къде си направи?

Зайче..
07-18-2013, 22:11
Ходи при Димо в Ахелой.
Не взима скъпо, стерилизира абсолютно всичко (отваря иглите пред теб и т.н.)
Рисува хубаво.
ОБАЧЕ ако нямаш 18, трябва да отидеш с родител. Аз съм на 14 и бях с майка ми, защото иначе нямаше да ми направи татус (въпреки, че като отидох вече имах 1)

Bebsssss
10-05-2013, 02:27
Здраевей!Ако искаш наистина добър таттоо направи си я при Димо в Ахелой,както ти каза момичето.Аз ходя там и много мой приятели.Прави уникални таттоо,наистина е много добър,дори го поставям на 1-во място пред бургазлии.Успех!

yosko
10-05-2013, 10:07
На първо място ще си остане Даката,другото са приказки на вятъра ;). Ако искаш хубав татус отивай него,а и е изключително точен и пекан тип.Ще останеш доволна.Ще те съветвам да не рискуваш да ходиш при разни шанаджии,защото аз го направих и после много съжалявах,но Даката оправи нещата. :)

heartshapedbox
10-07-2013, 08:20
Хубавите татуси струват пари.
По-добре спести повече парички и отиди при някой наистина добър.
А защо да е къснничко?