PDA

View Full Version : Относно ask.fm !!!!!!



selenaa56
04-21-2013, 10:10
Здравейте :) Много искам да разбера кой ми задава едни въпроси в аск и искам да попитам тази прoграма наистина ли работи ask-hack.eu.И въпросът ми е САМО когато е зададен този въпрос ли може да се види кой го задава ,т.е като отидеш на "въпроси" ? Или можеш да отидеш и в "профил" и да откриеш източника чийто въпрос си отговорила преди един месец?Или става само ако на момента някой ти е задал въпрос и ти все още не си отговорил...а не става примерно ако въпросът е зададен и ти вече си отговорила?

BeautyBeast
04-21-2013, 11:51
Тоя сайт е измислица за печелене на пари.

selenaa56
04-21-2013, 11:59
И аз така си помислих.Сигурно снимката е фотошопирана.А отстрани има няколко коментара като:"действа,мерси много" но това и админа на сайта може да го направи.Не се подлъгах да пратя СМС.

_sLaDuRaNa_
04-21-2013, 15:30
защо ти е да разбираш кой ти пише въпроси затова е този сайт въпросите могат да бъдат анонимни и неанонимни

Miiimiii
04-22-2013, 16:03
Здравейте :) Много искам да разбера кой ми задава едни въпроси в аск и искам да попитам тази прoграма наистина ли работи ask-hack.eu.И въпросът ми е САМО когато е зададен този въпрос ли може да се види кой го задава ,т.е като отидеш на "въпроси" ? Или можеш да отидеш и в "профил" и да откриеш източника чийто въпрос си отговорила преди един месец?Или става само ако на момента някой ти е задал въпрос и ти все още не си отговорил...а не става примерно ако въпросът е зададен и ти вече си отговорила?



:D Ако искаш да разбереш кой ти задава въпросите, просто отиди в настройки-прайвъси и си забрани анонимните въпроси ... НАИСТИНА ДЕЙСТВА!!! :D :D :D