PDA

View Full Version : Презентация с въпроси за...



rascal_
04-21-2013, 14:54
Добър ден, спешно ще ми трябва една презентация с въпроси за личности събития и паметници от национална и регионална история.
В 11-ти клас съм задалжителна подготовка уча по този учебник http://www.book.store.bg/p79372/istoria-i-civilizacia-za-11-klas-zadylzhitelna-podgotovka-vasil-giuzelev-rajna-gavrilova-ivan-stoianov-milcho-lalkov-liubomir-ognianov-m-radeva.html
(Ако е от значение де)
Та, ако може до понеделник вечерта ( 22.04.13) някой да направи г/д нещо което да прилича на презентация със въпроси и отговори защото е много занимавка а и нямам време, имам да уча по други по-важни предмети но пък и се нуждая от оценка по история.
Ще съм доста благодарен ако направите тази услуга, ако можете само въпросите и отговорите сложете със отбелязън верен отг по някакъв начин аз ще си е направя ''по-украсена''. Трябва да са 15 въпроса.
Ще съм найстина много благодарен хора.
П.с. - В краен случай ако може да напишете отоворите и въпросите в темата , проблема ми е да ги намеря(въпросите и съответните отг) и какви точно да напиша , затова ми трябва вашата помощ.