PDA

View Full Version : npp - Президент!!!



ge6aaaa3
04-21-2013, 16:01
...лично аз от опит съм разбрал че смъртта може да бъде доста мъчителна, понеже веднъж умрях (после бях възкресен от Бог и Исус) и доста пъти бях на границата между живота и смъртта (след което пак Бог и Исус ме съживяваха)...
Това е човекът!

DoctorSatan666
04-21-2013, 18:29
Буахахахаха.... това съм го пропуснал.

defender
04-21-2013, 21:06
е как от "езичник-свидетел на словото" ще го принизявате в някакъв си президент,.............. тц-тц........... безобразие

npp
04-22-2013, 08:00
ако бях президент щях да издам заповед да повтаряте следната молитва-изповед по хиляди пъти всеки ден:

"Отче Небесни, Ти Който наистина Си единственият истински Бог на цялата безгранична за нас човеците вселена, съжаляваме че Те (по-)хулихме а също и задето (по-)хулихме истинският Господ Исус Христос, истинските Светии и Твоето Слово - не бяхме прави когато сторихме това, затова си връщаме назад всички думи, които някога сме изговорили против Вас, и в името на Твоят първороден и единороден Син Исус Христос Те молим да възстановиш щетите, които сме причинявали досега на съответните човеци, ((а) също и) да ни избавиш от лукавия и да ни направиш да станем/бъдем праведни още в този живот според Твоята Воля. Амин."

Chacho
04-22-2013, 10:47
ако бях президент щях да издам заповед да повтаряте следната молитва-изповед по хиляди пъти всеки ден:

"Отче Небесни, Ти Който наистина Си единственият истински Бог на цялата безгранична за нас човеците вселена, съжаляваме че Те (по-)хулихме а също и задето (по-)хулихме истинският Господ Исус Христос, истинските Светии и Твоето Слово - не бяхме прави когато сторихме това, затова си връщаме назад всички думи, които някога сме изговорили против Вас, и в името на Твоят първороден и единороден Син Исус Христос Те молим да възстановиш щетите, които сме причинявали досега на съответните човеци, ((а) също и) да ни избавиш от лукавия и да ни направиш да станем/бъдем праведни още в този живот според Твоята Воля. Амин."

Да викаме неволята?

defender
04-22-2013, 12:00
"ние" ви предупреждаваме, че когато говорите или противоречите на "езичника-свидетел на словото" все едно говорите със Самия Истинен Господ Исус Христос и истинските Светии .............. "ние" не искам да бъде навредено на никой човек/одушевен, а да осигурим спасението на всички човеци.


"Битие 41
12. там беше с нас един млад евреин, роб на началника на телопазителите; ние му разказахме нашите сънища, и той всекиму от нас изтълкува съня;
13. и както ни бе изтълкувал той, тъй се и сбъдна: аз бидох върнат на своето място, а оня биде обесен. ⇨
14. Тогава фараонът проводи, та повикаха Иосифа, когото извадиха бързо из тъмницата. Той се острига, промени дрехите си и дойде при фараона. ⇨
15. Фараонът рече на Иосифа: сънувах сън, пък няма кой да го изтълкува, а за тебе съм слушал, че можеш да тълкуваш сънища.
16. Отговори Иосиф фараону и рече: не аз, а Бог ще даде отговор за добро на фараона. ⇨
17. И рече фараонът на Иосифа: сънувах, че стоя на брега на реката;
18. и ето, излязоха из реката седем тлъсти и хубави крави и пасяха в тръстиката;
19. но ето, след тях излязоха други седем крави мършави, много грозни и постали; не съм виждал по цялата Египетска земя толкова грозни, като тях;
20. и посталите и мършави крави изядоха първите седем тлъсти крави;
21. и влязоха тлъстите в утробата им, но се не забелязваше, че бяха влезли в утробата им: те бяха все тъй мършави, както и по-напред. И аз се събудих. ⇨
22. После сънувах, че на едно стъбло израснаха седем пълни и хубави класове;
23. но ето, след тях израснаха седем тънки, празни и изсушени от източния вятър класове;
24. и празните класове погълнаха седемте хубави класове. Аз разказах това на влъхвите, ала никой не ми го изтълкува.
25. Тогава Иосиф рече фараону: сънят фараонов е един: каквото Бог ще прави, явил е фараону.
26. Седемте хубави крави са седем години; и седемте хубави класове са пак седем години: сънят е един; ⇨
27. седемте мършави и грозни крави, които излязоха след тях, са седем години; също и седемте празни и изсушени от източния вятър класове са седем гладни години.
28. Ето защо аз казах на фараона: каквото Бог ще прави, явил е на фараона.
29. Ето, идат седем години с голямо изобилие по цялата Египетска земя;
30. след тях ще дойдат седем гладни години: и ще се забрави всичкото онова изобилие в Египетската земя, и глад ще изтощи земята, ⇨
31. и предишното изобилие по земята няма и да се забележи поради глада, който ще настъпи, понеже той ще бъде твърде тежък.
32. А задето се е присънило фараону на два пъти, значи, че това е истинско слово Божие, и че Бог наскоро ще го изпълни.
33. А сега нека фараонът си намери един разумен и мъдър човек и да го постави над Египетската земя.
34. Нека фараонът заповяда да бъдат поставени над земята надзиратели, и през седемте изобилни години да се събира петата част (от всички произведения) на Египетската земя;
35. нека те събират всякаква храна през тези настъпващи добри години и да съберат в градовете жито под фараонова ръка за храна, и да го пазят;
36. и тази храна да бъде запазена за земята през седемте гладни години, които ще настанат в Египетската земя, та земята да не загине от глад.
37. Това се допадна на фараона и на всичките му служители.
38. И рече фараонът на служителите си: ще намерим ли такъв, като него, човек, у когото да има Дух Божий?
39. И рече фараонът на Иосифа: понеже Бог ти откри всичко това, то няма такъв разумен и мъдър като тебе;
40. ти ще бъдеш над моя дом, и думата ти ще слуша целият ми народ; само с престола аз ще бъда по-горен от тебе. ⇨
41. И пак рече фараонът на Иосифа: ето, поставям те над цялата Египетска земя. ⇨
42. Тогава фараонът извади пръстена от ръката си и го тури Иосифу на ръката; облече го с висонни дрехи и окачи на врата му златна верижка; ⇨
43. заповяда да го возят на втората от своите колесници и да възгласят пред него: коленичете! И го постави над цялата Египетска земя.
44. И рече фараонът на Иосифа: аз съм фараон; без тебе никой не ще подигне ръка, ни нога в цялата Египетска земя.
45. И фараонът нарече Иосифа с име Цафнат-панеах; и му даде за жена Асенета, дъщеря на Поти-фера, илиополски жрец. И тръгна Иосиф по Египетската земя.
46. Иосиф беше на трийсет години, когато се представи пред фараона, египетския цар. И отдалечи се Иосиф от лицето на фараона и обходи цялата Египетска земя. ⇨
47. А през седемте плодородни години земята даваше от зърно по шепа.
48. И събра той всякаква храна през седемте (плодородни) години в Египетската земя, и тури храните в градовете; във всеки град прибра храната от околните ниви.
49. И натрупа Иосиф храни твърде много, колкото морския пясък, тъй че престана и да ги смята, защото чет нямаха.
50. Преди да настанат гладните години, родиха се на Иосифа двама синове, които му роди Асенета, дъщеря на илиополския жрец Поти-фера. ⇨
51. И на първородния Иосиф даде име Манасия, защото (казваше той) Бог ми даде да забравя всички свои злочестини и целия си бащин дом.
52. А на втория даде име Ефрем, защото (казваше той) Бог ме направи плодовит в земята на страданието ми.
53. И изминаха седемте години на изобилие в Египетската земя,
54. и настъпиха седемте гладни години, както бе казал Иосиф. И настана глад по всички земи, а в цялата Египетска земя имаше хляб. ⇨
55. Но когато и цялата Египетска земя захвана да гладува, народът завика към фараона за хляб. И рече фараонът на всички египтяни: идете при Иосифа и правете, каквото ви каже той. ⇨
56. И настана глад по цялата земя; тогава Иосиф отвори всички житници и захвана да продава жито на египтяни. А гладът се усилваше в Египетската земя. ⇨
57. И от всички страни дохождаха в Египет да купуват жито от Иосифа, защото гладът се усили по цялата земя. ⇨"

ge6aaaa3
04-24-2013, 09:43
ако бях президент щях да издам заповед да повтаряте следната молитва-изповед по хиляди пъти всеки ден:

"Отче Небесни, Ти Който наистина Си единственият истински Бог на цялата безгранична за нас човеците вселена, съжаляваме че Те (по-)хулихме а също и задето (по-)хулихме истинският Господ Исус Христос, истинските Светии и Твоето Слово - не бяхме прави когато сторихме това, затова си връщаме назад всички думи, които някога сме изговорили против Вас, и в името на Твоят първороден и единороден Син Исус Христос Те молим да възстановиш щетите, които сме причинявали досега на съответните човеци, ((а) също и) да ни избавиш от лукавия и да ни направиш да станем/бъдем праведни още в този живот според Твоята Воля. Амин."
Ало, жреца! Я намери къде някой хули който/каквото/ и да било? Едно е да не вярваш, друго е да хулиш. Айде сега 10 пъти "Отче наш" за наказание, че не си си научил урока.
Какво можем да направим ние - простосмъртните, за да можем да получим шанса да се преродим. А и нали бяхме равни пред Бога, що тебе те възкресява, пък другите ги оставя да си гният на 2 метра под земята?

defender
04-24-2013, 09:58
Ало, жреца! Я намери къде някой хули който/каквото/ и да било? Едно е да не вярваш, друго е да хулиш. Айде сега 10 пъти "Отче наш" за наказание, че не си си научил урока.
Какво можем да направим ние - простосмъртните, за да можем да получим шанса да се преродим. А и нали бяхме равни пред Бога, що тебе те възкресява, пък другите ги оставя да си гният на 2 метра под земята?

е братле тука май малко прекаляваш, в началото започна темата забавно, ама сега вече ми се струва, че леко започваш да вкарваш елементи на богохулство.

npp
04-25-2013, 08:20
Ало, жреца! Я намери къде някой хули който/каквото/ и да било? Едно е да не вярваш, друго е да хулиш. Айде сега 10 пъти "Отче наш" за наказание, че не си си научил урока.
Какво можем да направим ние - простосмъртните, за да можем да получим шанса да се преродим. А и нали бяхме равни пред Бога, що тебе те възкресява, пък другите ги оставя да си гният на 2 метра под земята?


например в случай че ти или който и да е друг все още не е започнал да прави следното: може да започне да се старае да не бъде лош към другите хора, но да бъде добър към тях, в случай че следва/упражнява/практикува йога, хиндуизъм, идолопоклонство, окултизъм, езотерика, сатанизъм, или каквото и да е друго подобно учение, тогава да го изостави и де се отрече от него напълно като спре да го следва/упражнява/практикува веднъж завинаги, да вярва в истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос и да няма други богове/христосовци освен Тях Двамата, да обича всички останали човеци, да призовава Бог и Исус за спасение на засегнатите от злините хора чрез добри молитви, доколкото има благоприятна възможност да помага на човеците в нужда с каквото може, но по добър начин, не по зъл, и пр. - ето как има какво да се направи, не е да няма, понеже чрез вяра в и молитва към Бог и Исус дори и мъртвите е възможно да бъдат възкресени за вечен живот

ge6aaaa3
04-27-2013, 09:45
Ааа, не, не е оферта това. По-готино ще ми е с някоя зла, сатанинска йога да си правим кефа един живот. :p

npp
04-27-2013, 10:03
Ааа, не, не е оферта това. По-готино ще ми е с някоя зла, сатанинска йога да си правим кефа един живот. :p


и после отиваш в ада

ge6aaaa3
04-28-2013, 10:25
Да видим... Вечно лято и йоги с приятен тен... ^_^

RagioL
04-28-2013, 13:42
Готвите мастър Йода за президент а?

Chacho
04-30-2013, 08:47
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/575496_505267989539131_277289961_n.jpg

dreamwalker
03-13-2015, 09:07
Бих желала да възродя тази велика тема.

defender
03-13-2015, 15:19
нпп преЦедент, доктор сатан министър-председател, търнала посланик в Израел, ауриса посланик в Норвегия , а дарки-тигъра ще е в..............ъъъъъ............... Етиопия. хаха

ше се опраим,


ПП: тва нпп и докторсатан как ще се разбират взаимно в политиката хич не го виждам, ама па да видим

а нпп ще изпълнява длъжността на преЦедент и вицепрецедент, щото той говори на "ние".

всичко се връзва

dreamwalker
03-13-2015, 16:58
нпп преЦедент, доктор сатан министър-председател, търнала посланик в Израел, ауриса посланик в Норвегия , а дарки-тигъра ще е в..............ъъъъъ............... Етиопия. хаха

ше се опраим,


ПП: тва нпп и докторсатан как ще се разбират взаимно в политиката хич не го виждам, ама па да видим

а нпп ще изпълнява длъжността на преЦедент и вицепрецедент, щото той говори на "ние".

всичко се връзва

Ти къде остана?

:lol:

defender
03-13-2015, 20:25
не мога да си се представя в таз дружинка, на втория ден сме се изпокарали и национална катастрофа.

DarkTemplar
03-13-2015, 20:32
Ти къде остана?
Той ще чисти кенефите на руското посолство в Пхенян.

Fisherman
03-13-2015, 20:33
чак до там ли си ходил да ядеш

defender
03-13-2015, 20:39
Той ще чисти кенефите на руското посолство в Пхенян.


ей виж го бе, етиопския посланик пак с претенции, май забравя кой го назначи

npp
03-14-2015, 11:35
демек президентът ще си ти, тогава трябва да очакваме свят обгърнат от черно расо, сектантщина, студенина, фанатизъм и "робокоп" :-D

dreamwalker
03-14-2015, 11:54
Кой е президент? Ти си президент, не ние.

defender
03-14-2015, 13:19
демек президентът ще си ти, тогава трябва да очакваме свят обгърнат от черно расо, сектантщина, студенина, фанатизъм и "робокоп" :-D

е не сме всички светии като тебе
отделно, че и хабер си нямаш за същността на православието, толкова изопачително говориш или може би това са ти познанията.

дори на доктор сатан философиите са по-близо до истината и Бога (въпреки че доктора тва дори не подозира, че е така) от твоите сектантски свидетелски фантасмагории, дето човек ако се зачете и му се замайва свят и му се доповръща от фалш и "свидетелско" позьорство.

npp
03-14-2015, 13:52
е не сме всички светии като тебе
отделно, че и хабер си нямаш за същността на православието, толкова изопачително говориш или може би това са ти познанията.

дори на доктор сатан философиите са по-близо до истината и Бога (въпреки че доктора тва дори не подозира, че е така) от твоите сектантски свидетелски фантасмагории, дето човек ако се зачете и му се замайва свят и му се доповръща от фалш и "свидетелско" позьорство.

за какво е човешката религия ако не за готованци, които чакат всичко да им се поднесе на тепсия, и в същото време ако могат да бъдат първи в Божието Царство?!, все са галени дечица, все са ученици, но като съдят другите не виждат гредата в очите си, и никога не се научават на любов и правда в истинския Бог, защото не Го търсят, а предпочитат да живеят с "блудницата вавилон" и нейните грехове, но ако ще и да са нейни верни последователи и защитници до смърт, това няма да им придаде повече вяра, любов и правда в истинския Господ Бог, и дори и самият Господ, Исус Христос, да дойде да се въплъти в човек и да им говори Истината, те пак няма до приемат истинския Бог, нито ще познаят истинския Господ, но ще нарекат и Него лъжесвидетел/лъжепророк когато разберат, че не е верен последовател на техните човешки вероучения и религиозни заповеди - за съжаление

dreamwalker
03-14-2015, 14:38
за какво е човешката религия ако не за готованци, които чакат всичко да им се поднесе на тепсия, и в същото време ако могат да бъдат първи в Божието Царство?!, все са галени дечица, все са ученици, но като съдят другите не виждат гредата в очите си, и никога не се научават на любов и правда в истинския Бог, защото не Го търсят, а предпочитат да живеят с "блудницата вавилон" и нейните грехове, но ако ще и да са нейни верни последователи и защитници до смърт, това няма да им придаде повече вяра, любов и правда в истинския Господ Бог, и дори и самият Господ, Исус Христос, да дойде да се въплъти в човек и да им говори Истината, те пак няма до приемат истинския Бог, нито ще познаят истинския Господ, но ще нарекат и Него лъжесвидетел/лъжепророк когато разберат, че не е верен последовател на техните човешки вероучения и религиозни заповеди - за съжаление

Sancta Simplicitas!

defender
03-14-2015, 14:38
човешката религия
нашата религия не е измислена от човеци и разни пророци човеци,а от бого-човека Христос, затова и религията и Църквата са богочовешки институции, образи на бого-човека Христос, а ти се изживяваш за някакъв небесен пръшльо от някаква небесна църква и си станал фантазьор и мисленето ти е станало фантазьорско (небесно дето викаш), отлепил си се от земната реалност тотално, това е еталон на разни източни и индийски философии и религии.

defender
03-14-2015, 14:44
Ти в миналото сигурно си бил жертва на източни религии и учения и изведнъж си прехвърлил мисленето си, което те са ти създали върху Библията и се е получило това което си станал.

какъв може да стане един фантазьор пречупил фантазьорското си мислене от източни учения през Библията, ами естествено "небесен свидетел" и "истински светия" на истинския му бог, ти си забравил да си обикновен човек - а православието е за обикновени хора.

defender
03-14-2015, 14:51
харпун "небесен"

npp
03-14-2015, 15:37
а колко мъртви твоята църква е възкресила досега?!, питам това, понеже казваш, че Христос е я основал, обаче сам Той е възкресил поне двама човека, Лазар и едничкия син на една вдовица, Св. Павел също е възкресил поне едно момиче, което, ако си спомняш(от книгата Деяния), пада от високо и умира, но Той я прегръща и съживява, също така, колко болни твоята църква е излекувала само с молитва?!, защото Христос както и всеки един от Св. Апостоли, Които са представени в Библията, сам е излекувал стотици, освен това всеки от тях само с една дума/едно изречение е изгонил злите духове/сили от всеки срещнат обладан, като ефектът от онези техни интервенции е бил перманентен, т.е. не е имало рецидив след изцелението, нито излекуваните са се разболявали/боледували повече, нито пък изгонените зли духове са успели да обладаят някой отново след като Исус и Учениците Му са ги изгонили веднъж, а твоята църква колко пъти е успяла така съвършено да направи същите неща?!, понеже гледам и че ти като неин голям представител дори отричаш(е) очевидни/доказани истини - и тези ли свети неща на Исус и Неговите Светии ще наречеш еталон на индийски философии/учения?!

май че ти си се прехвърлил в нещо като ад от фанатично безумие

defender
03-14-2015, 15:54
не всеки човек може да бъде като Христос, но важно е човек да се старае според силите си, ако е свръх силите тва също не е правилно.

А ти да не би да си възкресявал хора, само с това още не си се хвалил.

dreamwalker
03-14-2015, 16:12
А ти да не би да си възкресявал хора, само с това още не си се хвалил.

:lol:

Като онези мошеници от "Декамерон".

npp
03-14-2015, 19:51
никого не пришпорвам да става апостол или друго, за месия да не говорим, понеже и не може да има повече от един такъв, и Той вече отдавна е определен, нито пришпорвам някого да упражнява вярата/да бъде вярващ, но и не трябва да се върши духовно беззаконие, а когато цяло вероизповедание, което съществува от стотици години и е имало хиляди/милиони последователи, никога не е вършило делата на истинския Господ и Неговите Светии, тогава не става въпрос за инцидент

Юлиян
03-15-2015, 09:53
Ще се кандидатирам и аз

dreamwalker
03-15-2015, 10:31
dimitar., трябва да види тази тема.

npp
03-15-2015, 18:19
освен да ви се даде по един пагон и да видим какво ще направите

dreamwalker
03-15-2015, 18:46
освен да ви се даде по един пагон и да видим какво ще направите

Ще видиш/чуеш/почувстваш.

ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.

npp
03-16-2015, 21:27
Ще видиш/чуеш/почувстваш.

ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.

много пъти съм чувал такива обещания, но после се е оказвало, че трябва да търпя гадни дефекации

defender
03-16-2015, 22:51
че трябва да търпя гадни дефекации

мамо, то чичко що така обижда какичката?



ПП: нпп, какво ще отговориш сега на тва малкото дете дето пита майка си, горния въпрос, след като то ти прочете поста?


развращаваш малките деца, а.

dreamwalker
03-19-2015, 15:03
много пъти съм чувал такива обещания, но после се е оказвало, че трябва да търпя гадни дефекации

Чии?

npp
03-19-2015, 20:09
Чии?

на лоши(те) сектанти

dreamwalker
03-26-2015, 20:00
на лоши(те) сектанти

Чистиш тоалетните на лошите сектанти? Защо?

npp
03-27-2015, 12:47
Чистиш тоалетните на лошите сектанти? Защо?

ако замърсяваха само тоалетни, грях не биха имали, но когато оскверняват хората духовно, няма по-голям срам от това, ала те и досега си мислиха, че така вършат правда

dreamwalker
03-27-2015, 13:30
ако замърсяваха само тоалетни, грях не биха имали, но когато оскверняват хората духовно, няма по-голям срам от това, ала те и досега си мислиха, че така вършат правда

Ти също си мислиш, че вършиш правда, младежо.

defender
03-27-2015, 13:40
младежо.

младежа Чичо Дядков

dreamwalker
03-27-2015, 14:00
младежа Чичо Дядков

Повече от 35 не му давам.

Сам да каже на колко е. И дали е 30+ изобщо...

defender
03-27-2015, 14:17
според мен оная случка с медитацията, явяването на Христос и посвещаването на нпп в свидетел е станало на около 33-34, а от тогава вече е минало доста време и още хиляди възкръсвания, не знам, трудна задача.


ПП: може и да е безсмъртен, възраст да не го лови.

dreamwalker
03-27-2015, 14:18
според мен нпп отова с медитацията, явяването на Христос и го е посвещаването му в свидетел е станало на около 33-34, а от тогава вече е минало доста време и още хиляди възкръсвания, не знам, трудна задача.

А ти имаш ли 30?

defender
03-27-2015, 14:21
колкото тебе съм горе-долу, смятай

dreamwalker
03-27-2015, 14:30
колкото тебе съм горе-долу, смятай

И аз на колко съм според теб?

defender
03-27-2015, 14:31
85 от Белоградчик

dreamwalker
03-27-2015, 14:34
85 от Белоградчик

Послъгах малко, чадо. На 87 съм, но две години нямат никакво значение.

defender
03-27-2015, 14:36
аз съм на толко години на колкото се държа 17 "душевни" години съм, таман пред пълнолетие

DoctorSatan666
03-27-2015, 15:29
аз съм на толко години на колкото се държа 17 "душевни" години съм, таман пред пълнолетие
Ти "душевно" още не си заченат...

defender
03-27-2015, 15:45
как да се зачена, ти май казваше, че с леки наркотици си почнал?

dreamwalker
03-28-2015, 12:54
Затворени очи. Незатихващ дъжд от сълзи.
Прозорецът е отворен и виждаш/усещаш/чуваш как летят/вървят/тичат навън свободни, необременени същества, потопени в мрака на вълшебната магьосница, наречена Нощ. И иска някой някъде да излезе навън и да тича, и тича, и тича, докато не стигне нещо някъде или някого, кой знае. Тогава мисли как далеч, далеч - там, където човешките същества прекарват живота си под онези неземни светлини, също дишат, чуват, виждат, мислят, усещат и може би не осъзнават колко са щастливи. Също като теб, защото и ти не осъзнаваш колко си щастлив, а виждаш само тъгата от липсата на Северното сияние.

http://wallpaperswa.com/thumbnails/detail/20121112/video%20games%20stars%20fantasy%20art%20the%20last %20story%20wii%201920x1080%20wallpaper_wallpapersw a.com_46.jpg

Божествените светлини... Мостът към звездите. Други измерения се крият, може би, зад тях, кой знае. Възможно ли е ангели да преминават в нашия свят, въпреки че те и без Моста са тук, при нас, без ние да ги виждаме/чуваме/усещаме.
А как е възможно да усещаш душата на Сиянията, и на планините, на величествените фиорди и в същото време твоята собствена да е като райска птица във въображението на приказен владетел от династията на Абасидите.
Харун ар Рашид, как си живял ти, как е намирала покой душата ти далеч от сиянията...
Навуходоносор, Тиглатпаласар, Ашурбанипал, Соломон, Билкис, Хатшепсут, Ехнатон, Артур, Алфред Велики, Ян Хус, Ибн Сина, Велизарий, Парацелз...
Къде сте били вие, души с изтекъл срок на годност! ...Когато пада мрак и танцуват като живи низвергнатите магьосници на Север. А на Юг, където е Кралицата, и където дори най-низкият просяк, предател, узурпатор може да поиска аудиенция при тази изпратена от Създателя душа. Не можехте ли всички вие да бъдете като нея. Тя, която покори Запада и Изтока, пред нея преклониха глава Розите и Шаманите. Пред нея преклониха глава и най-гордите представители на човешкия и другоизмерния род... Въпреки това тази болка се усеща от една душа, която изгуби възможност. Възможност за победа над разбунтувалия се дух. Както масите се бунтуваха, когато нямаха условия за материално препитание, душите им бяха в траур, приветстваха една вълна. Вълна, която ги помете и остави след себе си морета от кръв и сълзи.
Милиони игли се забиват като жестоки стрели в слабото съзнание на гледащия навън. И дъжд вали, иска да отмие нещо някъде. В унисон с душевното състояние на отмиращия ден. И вървят пак деца и старци, мъже и жени, заловени в някаква мъчителна игра. Затвор. Осакатява душата на човека и изсушава сълзите.

http://www.wallpaperfly.com/thumbnails/detail/20120813/ocean%20landscapes%20night%20stars%20fantasy%20art %20artwork%20skyscapes%20reflections%201600x1000%2 0wallpaper_www.wallmay.com_56.jpg

Каквото горе, това и долу.
Каквото долу, това и горе.
Знае ли човек какво е горе.
Имаше време, когато те можеха да виждат/чуват/усещат повелите, но сега пътят е затворен. Небесният страж е на поста си и не позволява своеволия, може би. Как могат да разберат какво очаква тези долу.
Крас и Помпей са тук, липсва Цезар.
Кой негоден плебей решава къде кого да постави. А сигурен ли е, че всеки заслужава мястото, на което е поставен. Невежеството дава сигурност, заблудата се издига в култ, а истината рони сълзи, прегазена от локомотива на безхаберието. "Пазете Палата" крещяха децата. Откъде да знаят, че предателят е сред тях... "Ако изгубим Палата, губим войната." Правосъдието във ваканция ли беше тогава и изобщо имаше ли правосъдие. Как оневинява чудовищно деяние, извършено под дъжда и снега, Слънцето се бе скрило, за да не вижда кошмара, който се разиграва под лъчите му.
Всяко зло за добро. Нима?
Заслужаваха смърт децата на Палата, и крепостта също падна и бе превзета. Слънчевия дворец догаряше. Дъщерята на двореца направи саможертва, но напразно бе тя. Откъде да знаят, че предателят е сред тях. Чисти души. Твърди добри бяхте за този свят. Раят се гордее с вас. По-възвишени души няма да намери. Дори диамантите и изумрудите се кланят пред вашата саможертва. Децата са чисти като сняг. Име на което той не отговаряше и знаеше това. Учениците му не знаеха.
Роден под щастлива звезда. Така твърдеше. Роди се под щастлива звезда и умря под такава, но самият той бе нещастен. А тъжната звезда, негова сестра, умря така, както и бе живяла. Остави след себе си много страдащи души. Съвестта на тази земя.
След дъжда...
В стаята ковчег положен. Но няма старец, нито момченце малко. Влизат в тъмницата няколко... от тях. Светлина я наричаха, а тя бе тъжна звезда. Събудихме те, за да не заспиш повече. Ако го направиш, сърцето ти ще бъде изтръгнато. Змиите са там за него. С езика ще се простиш. Тленният прах ще бъде разнасян от жестоки ветрове. Никой няма да те помни.
Тъжната звезда напусна този свят, но нея винаги ще я помнят. Хора се раждат и умират, но звездите пазят своите тайни.
Вървиш, вървиш, вървиш. По някакъв безкраен път. По същото време някъде някой издъхва, но ти наказваш звездите около теб, защото светлините им са далеч, а ти в стремежа си да ги достигнеш, се отдалечаваш все повече от тях.
Погребението е едно ново начало... Пир за червеите. Благодарни са на някого някъде. Ако можеха да знаят...
Погребението е едно ново начало... Но за тъжната звезда дори небето плаче. Сякаш е заровена жива. Сякаш някой някъде усеща как сърцето още бие, душата е тук, но достъпът вече е забранен. Трябва да я оставят. Сърцето на Белия е разполовено. Още половин живот. Тъжната звезда ги напусна. Съвестта на света я няма.
Звездите я зоват... От тях дойде и при тях отива.

http://www.wallpaperup.com/uploads/wallpapers/2013/03/14/52086/dec60201a1cb72b01f284966942dc7d0.jpg

defender
03-28-2015, 13:59
Винаги когато се почувствам истински човек и цоцам плодовете на свободата и тогава все ми става жал за доктор сатан, не знам защо така.

ПП: Стигам до извода, че може би когато човек се чувства свободен съчувства към робите, просто това е независимо от нас чувство, което носи със себе си свободата и поражда в нас, т.е. тя носи любов, съчувствие.

Човек, който не чувства снизхождение и съчувствие към роба, може би означава, че самия той не е свободен, а само се залъгва.

DoctorSatan666
03-28-2015, 16:38
как да се зачена, ти май казваше, че с леки наркотици си почнал?
Не е задължително, въпреки че могат да са катализатор на едно такова "зачатие". Като за начало приеми че не всичко се изчерпва с повърхностното, ежедневно ниво на съзнание, с което обрисуваш света около себе си. После ще осъзнаеш че всичко което правиш е продукт на теб, но не само на онази съзнателна част, която дава оправдание за едно или друго нещо, т.е. която балансира между идеалната и скритата ти същност. Човекът е комплексно същество, и действа на много нива едновременно. Те взаимно се пораждат, обособяват и взаимодействат - оттам съществува и съответствие между тях. Мислите (или "нивата" на мислене) се пораждат взаимно, но само едни изплуват на повърхността. Открий кой са другите.

npp
03-28-2015, 16:41
Ти също си мислиш, че вършиш правда, младежо.

целта в истинския Бог не е да се (из)докарваме праведни, но да се допринася поне с нещичко добро за всеобщото спасение в Него без да се причинява зло на съжителя(който и да е той), тогава човек е истински праведен

npp
03-28-2015, 16:46
Затворени очи. Незатихващ дъжд от сълзи.
Прозорецът е отворен и виждаш/усещаш/чуваш как летят/вървят/тичат навън свободни, необременени същества, потопени в мрака на вълшебната магьосница, наречена Нощ. И иска някой някъде да излезе навън и да тича, и тича, и тича, докато не стигне нещо някъде или някого, кой знае. Тогава мисли как далеч, далеч - там, където човешките същества прекарват живота си под онези неземни светлини, също дишат, чуват, виждат, мислят, усещат и може би не осъзнават колко са щастливи. Също като теб, защото и ти не осъзнаваш колко си щастлив, а виждаш само тъгата от липсата на Северното сияние.

http://wallpaperswa.com/thumbnails/detail/20121112/video%20games%20stars%20fantasy%20art%20the%20last %20story%20wii%201920x1080%20wallpaper_wallpapersw a.com_46.jpg

Божествените светлини... Мостът към звездите. Други измерения се крият, може би, зад тях, кой знае. Възможно ли е ангели да преминават в нашия свят, въпреки че те и без Моста са тук, при нас, без ние да ги виждаме/чуваме/усещаме.
А как е възможно да усещаш душата на Сиянията, и на планините, на величествените фиорди и в същото време твоята собствена да е като райска птица във въображението на приказен владетел от династията на Абасидите.
Харун ар Рашид, как си живял ти, как е намирала покой душата ти далеч от сиянията...
Навуходоносор, Тиглатпаласар, Ашурбанипал, Соломон, Билкис, Хатшепсут, Ехнатон, Артур, Алфред Велики, Ян Хус, Ибн Сина, Велизарий, Парацелз...
Къде сте били вие, души с изтекъл срок на годност! ...Когато пада мрак и танцуват като живи низвергнатите магьосници на Север. А на Юг, където е Кралицата, и където дори най-низкият просяк, предател, узурпатор може да поиска аудиенция при тази изпратена от Създателя душа. Не можехте ли всички вие да бъдете като нея. Тя, която покори Запада и Изтока, пред нея преклониха глава Розите и Шаманите. Пред нея преклониха глава и най-гордите представители на човешкия и другоизмерния род... Въпреки това тази болка се усеща от една душа, която изгуби възможност. Възможност за победа над разбунтувалия се дух. Както масите се бунтуваха, когато нямаха условия за материално препитание, душите им бяха в траур, приветстваха една вълна. Вълна, която ги помете и остави след себе си морета от кръв и сълзи.
Милиони игли се забиват като жестоки стрели в слабото съзнание на гледащия навън. И дъжд вали, иска да отмие нещо някъде. В унисон с душевното състояние на отмиращия ден. И вървят пак деца и старци, мъже и жени, заловени в някаква мъчителна игра. Затвор. Осакатява душата на човека и изсушава сълзите.

http://www.wallpaperfly.com/thumbnails/detail/20120813/ocean%20landscapes%20night%20stars%20fantasy%20art %20artwork%20skyscapes%20reflections%201600x1000%2 0wallpaper_www.wallmay.com_56.jpg

Каквото горе, това и долу.
Каквото долу, това и горе.
Знае ли човек какво е горе.
Имаше време, когато те можеха да виждат/чуват/усещат повелите, но сега пътят е затворен. Небесният страж е на поста си и не позволява своеволия, може би. Как могат да разберат какво очаква тези долу.
Крас и Помпей са тук, липсва Цезар.
Кой негоден плебей решава къде кого да постави. А сигурен ли е, че всеки заслужава мястото, на което е поставен. Невежеството дава сигурност, заблудата се издига в култ, а истината рони сълзи, прегазена от локомотива на безхаберието. "Пазете Палата" крещяха децата. Откъде да знаят, че предателят е сред тях... "Ако изгубим Палата, губим войната." Правосъдието във ваканция ли беше тогава и изобщо имаше ли правосъдие. Как оневинява чудовищно деяние, извършено под дъжда и снега, Слънцето се бе скрило, за да не вижда кошмара, който се разиграва под лъчите му.
Всяко зло за добро. Нима?
Заслужаваха смърт децата на Палата, и крепостта също падна и бе превзета. Слънчевия дворец догаряше. Дъщерята на двореца направи саможертва, но напразно бе тя. Откъде да знаят, че предателят е сред тях. Чисти души. Твърди добри бяхте за този свят. Раят се гордее с вас. По-възвишени души няма да намери. Дори диамантите и изумрудите се кланят пред вашата саможертва. Децата са чисти като сняг. Име на което той не отговаряше и знаеше това. Учениците му не знаеха.
Роден под щастлива звезда. Така твърдеше. Роди се под щастлива звезда и умря под такава, но самият той бе нещастен. А тъжната звезда, негова сестра, умря така, както и бе живяла. Остави след себе си много страдащи души. Съвестта на тази земя.
След дъжда...
В стаята ковчег положен. Но няма старец, нито момченце малко. Влизат в тъмницата няколко... от тях. Светлина я наричаха, а тя бе тъжна звезда. Събудихме те, за да не заспиш повече. Ако го направиш, сърцето ти ще бъде изтръгнато. Змиите са там за него. С езика ще се простиш. Тленният прах ще бъде разнасян от жестоки ветрове. Никой няма да те помни.
Тъжната звезда напусна този свят, но нея винаги ще я помнят. Хора се раждат и умират, но звездите пазят своите тайни.
Вървиш, вървиш, вървиш. По някакъв безкраен път. По същото време някъде някой издъхва, но ти наказваш звездите около теб, защото светлините им са далеч, а ти в стремежа си да ги достигнеш, се отдалечаваш все повече от тях.
Погребението е едно ново начало... Пир за червеите. Благодарни са на някого някъде. Ако можеха да знаят...
Погребението е едно ново начало... Но за тъжната звезда дори небето плаче. Сякаш е заровена жива. Сякаш някой някъде усеща как сърцето още бие, душата е тук, но достъпът вече е забранен. Трябва да я оставят. Сърцето на Белия е разполовено. Още половин живот. Тъжната звезда ги напусна. Съвестта на света я няма.
Звездите я зоват... От тях дойде и при тях отива.

http://www.wallpaperup.com/uploads/wallpapers/2013/03/14/52086/dec60201a1cb72b01f284966942dc7d0.jpg

хубави картинки, но в текста има много заблуди, понеже не се изтъква (само) вярата в Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог, но по-скоро връзката със сили, духове и ангели, което е обвързващо с "тъмнината" - именно по такъв начин, чрез възвишени думи и красиви изображения, много хора бяха (под)лъгани да вярват в лъжата

dreamwalker
03-28-2015, 18:25
хубави картинки, но в текста има много заблуди, понеже не се изтъква (само) вярата в Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог, но по-скоро връзката със сили, духове и ангели, което е обвързващо с "тъмнината" - именно по такъв начин, чрез възвишени думи и красиви изображения, много хора бяха (под)лъгани да вярват в лъжата

Изтъква се.

Не си вникнал достатъчно, за да го забележиш.

dreamwalker
03-28-2015, 22:51
http://covers8.com/wp-content/uploads/2014/09/Blossom-Tree-with-Falling-Leaves-in-the-Night.jpg

Бездна на неосъществени мечти...
Хапещ студ. Като замръзналото сърце на болния от покварата на този живот. Понякога се качваш по стълбата на благополучието, а пътят е само надолу, не го осъзнаваш. Истинският път се крие някъде там, далеч от взора на низките души. Сърцата им са запечатани, защо? Кой решава и как. И кого.
Неколцина само минават през този път, отъпкан от нозете на просветени люде. Не заслужават ли те... нещо по-възвишено. Нещо, което ще им гарантира милостта и благоразположението на Владетеля. А къде ги води този път? Само страдания за пътниците.
Мансарда на бляновете...
Къде изчезнахте, октомврийски нощи!
Децата на чучулигата къде са? Бездомните котки, които някога някъде хранеха няколко смирени души.
Отнесени от вихъра на времето, изгубени от урагана от часове, минути, секунди... Покриви, осветени от лунна светлина. Няколко деца гледат в захлас звезди.

http://cache.desktopnexus.com/thumbnails/165124-bigthumbnail.jpg

Звездна нощ. Далеч от светлините на града. Далеч от прикритата тъга на бездуховността.
Бродят сами душите на изгубените. Изгубени в кръговрата на битието.
Звезди. И в най-тъмния миг... едва забележим лъч... светлина.

http://wallpapers111.com/wp-content/uploads/2015/02/Fantasy-Sky-Wallpapers4.jpg

npp
03-29-2015, 18:12
Изтъква се.

Не си вникнал достатъчно, за да го забележиш.

вникнах, но Го нямаше там, защото онзи, който е писал текста не е вярвал в истинския Господ Бог достатъчно за да може да Го (за)свидетелствува както трябва, затова и умът му е обладан от възвишени мисли за: магьосници, нощи (октомврийски и пр.), южни царици, дъщери на дворци, деца (на палати, чучулиги и пр.), падане на крепости, звезди (тъжни и пр.), сияния, светлини, слънца, ангели, стаи, ковчези, шамани, рози, лунна светлина, лъчи, души (на сияния, изгубени и пр.), фараони, рицари, змии, изтръгване и разполовяване на сърца (замръзнали, запечатани и пр.), смърт, погребения, червеи, тленен прах, жестоки ветрове, световни съвести, диаманти, изумруди, плач, сълзи, скръб(тъга), бездна, неосъществени мечти, поквара (на живота и пр.), страдания (на пътници и пр.), мансарди на блянове, котки (бездомни и пр.), покриви, изгубени от урагани, прикрита тъга на бездуховност, и пр., ако трябва така да crawl-вам такива текстове, сигурно и 1000 години загубено време няма да ми стигнат, а правилната вяра в Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог е въпрос на търсене, призоваване, вярност към Него и към доброто/любовта към съжителите, непричиняване на зло, проява на милост, прошка, и все добри неща

dreamwalker
03-29-2015, 21:05
вникнах, но Го нямаше там, защото онзи, който е писал текста не е вярвал в истинския Господ Бог достатъчно за да може да Го (за)свидетелствува както трябва, затова и умът му е обладан от възвишени мисли за: магьосници, нощи (октомврийски и пр.), южни царици, дъщери на дворци, деца (на палати, чучулиги и пр.), падане на крепости, звезди (тъжни и пр.), сияния, светлини, слънца, ангели, стаи, ковчези, шамани, рози, лунна светлина, лъчи, души (на сияния, изгубени и пр.), фараони, рицари, змии, изтръгване и разполовяване на сърца (замръзнали, запечатани и пр.), смърт, погребения, червеи, тленен прах, жестоки ветрове, световни съвести, диаманти, изумруди, плач, сълзи, скръб(тъга), бездна, неосъществени мечти, поквара (на живота и пр.), страдания (на пътници и пр.), мансарди на блянове, котки (бездомни и пр.), покриви, изгубени от урагани, прикрита тъга на бездуховност, и пр., ако трябва така да crawl-вам такива текстове, сигурно и 1000 години загубено време няма да ми стигнат, а правилната вяра в Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог е въпрос на търсене, призоваване, вярност към Него и към доброто/любовта към съжителите, непричиняване на зло, проява на милост, прошка, и все добри неща

Ако не виждаш Господ в звездите, сиянията, розите и диамантите и всичко останало, какво представлява за теб Господ?

П.П. А какво зло има в написаното от мен?

npp
03-30-2015, 16:12
Ако не виждаш Господ в звездите, сиянията, розите и диамантите и всичко останало, какво представлява за теб Господ?

П.П. А какво зло има в написаното от мен?

дори и да го виждаш в звезди, сияния, рози, диаманти и пр., и да имаш трето око, с което (да) виждаш много неща скрити за много други, и да имаш всички знания на вселената, и да си най-възвишен(а), и да имаш силата да телепортираш, трансформираш, материализираш, телекинезираш, левитираш, и телепатираш, какво от това ако не дойде подобрение за човеците, и ако не получат изобилен и вечен живот, включително и изобилен живот в този свят за онези, които все още живеят тук?!, каква ти е надеждата спрямо този свят ако просто виждаш, но не допринасяш за всеобщото спасение в истинския Господ Бог, живеейки/съществувайки неминуемо при обстоятелствата на неизбежния вечен съд?!, защо мислиш Исус Христос, както и всеки друг от истинските Светии, предпочете да работи за истинското спасение на хората, а не просто да живее с онова, което вече е било направено от духовни/окултни човеци?!

"Затова Ме люби Отец, защото Аз давам живота Си, за да го взема пак. Никой не Ми го отнема, но Аз от Себе Си го давам. Имам право да го дам, и имам право пак да го взема. Тая заповед получих от Отца Си." Йоан 10: 17-18

това да живееш на света без да те е грижа за спасението на човеците в истинския Господ Бог, е равносилно на това да живееш без да се осигуряваш здравно, пенсионно, застрахователно, и пр., така щото като дойде момента когато да се нуждаеш от осигуряване, да се окаже, че нямаш дори и за себе си

злото е не само причиняването на зло физически, било то чрез удар, изстрел, насилие, тормоз, кражба, клевета, или др. подобно, но зло може да се причинява и духовно, например достатъчно е да се кланяш на друг бог вместо само на Истинския, и така сатана може да влезе чрез теб в живота на друг(и) за да го съсипе, затова и е писано не само: "не убивай.", "не прелюбодействувай.", "не кради.", и пр., но най-напред и: "да нямаш други богове/христоси освен Онзи, Който наистина е Истинският."(Изход 20:3), "да не си създаваш погрешни вярвания/убеждения и практики/дейности във вярата, било то във връзка с каквото и да е нещо, което е на "небето", на "земята" или в "морето", да не се кланяш на такива неща, нито да им служиш."(Изход 20:4-6), "да не употребяваш вярата за неправедни/нечисти цели или за цели, които са против Волята на истинския Бог."(Изход 20:7), "да пазиш свято/да освещаваш Божието създание/творение."(Изход 20:8-11), и пр.

"както чрез един човек(също: чрез поколението на духовните беззаконници) грехът(т.е. дяволът и системата на духовното беззаконие) влезе(т.е. се прояви) в света, и чрез греха смъртта(т.е. влошаването), и по тоя начин смъртта мина във всичките човеци, понеже всички съгрешиха(т.е. и така влошаването засегна много човеци, някои от тях като служители на греха, други като негови жертви), - (защото и преди закона(т.е. и преди възникването на човешката религия) грехът беше в света(т.е. "тъмнината" беше във вселената), грях, обаче, не се вменява, когато няма закон(т.е. (там) където няма духовно беззаконие); при все това от Адама до Моисея смъртта царува и над ония, които не бяха съгрешили според престъплението на Адама(сиреч, дори и над човеци, които не вършиха духовно беззаконие)" Римляни 5: 12-14

Юлиян
04-02-2015, 20:55
Затворени очи. Незатихващ дъжд от сълзи.
Прозорецът е отворен и виждаш/усещаш/чуваш как летят/вървят/тичат навън свободни, необременени същества, потопени в мрака на вълшебната магьосница, наречена Нощ. И иска някой някъде да излезе навън и да тича, и тича, и тича, докато не стигне нещо някъде или някого, кой знае. Тогава мисли как далеч, далеч - там, където човешките същества прекарват живота си под онези неземни светлини, също дишат, чуват, виждат, мислят, усещат и може би не осъзнават колко са щастливи. Също като теб, защото и ти не осъзнаваш колко си щастлив, а виждаш само тъгата от липсата на Северното сияние.

http://wallpaperswa.com/thumbnails/detail/20121112/video%20games%20stars%20fantasy%20art%20the%20last %20story%20wii%201920x1080%20wallpaper_wallpapersw a.com_46.jpg

Божествените светлини... Мостът към звездите. Други измерения се крият, може би, зад тях, кой знае. Възможно ли е ангели да преминават в нашия свят, въпреки че те и без Моста са тук, при нас, без ние да ги виждаме/чуваме/усещаме.
А как е възможно да усещаш душата на Сиянията, и на планините, на величествените фиорди и в същото време твоята собствена да е като райска птица във въображението на приказен владетел от династията на Абасидите.
Харун ар Рашид, как си живял ти, как е намирала покой душата ти далеч от сиянията...
Навуходоносор, Тиглатпаласар, Ашурбанипал, Соломон, Билкис, Хатшепсут, Ехнатон, Артур, Алфред Велики, Ян Хус, Ибн Сина, Велизарий, Парацелз...
Къде сте били вие, души с изтекъл срок на годност! ...Когато пада мрак и танцуват като живи низвергнатите магьосници на Север. А на Юг, където е Кралицата, и където дори най-низкият просяк, предател, узурпатор може да поиска аудиенция при тази изпратена от Създателя душа. Не можехте ли всички вие да бъдете като нея. Тя, която покори Запада и Изтока, пред нея преклониха глава Розите и Шаманите. Пред нея преклониха глава и най-гордите представители на човешкия и другоизмерния род... Въпреки това тази болка се усеща от една душа, която изгуби възможност. Възможност за победа над разбунтувалия се дух. Както масите се бунтуваха, когато нямаха условия за материално препитание, душите им бяха в траур, приветстваха една вълна. Вълна, която ги помете и остави след себе си морета от кръв и сълзи.
Милиони игли се забиват като жестоки стрели в слабото съзнание на гледащия навън. И дъжд вали, иска да отмие нещо някъде. В унисон с душевното състояние на отмиращия ден. И вървят пак деца и старци, мъже и жени, заловени в някаква мъчителна игра. Затвор. Осакатява душата на човека и изсушава сълзите.

http://www.wallpaperfly.com/thumbnails/detail/20120813/ocean%20landscapes%20night%20stars%20fantasy%20art %20artwork%20skyscapes%20reflections%201600x1000%2 0wallpaper_www.wallmay.com_56.jpg

Каквото горе, това и долу.
Каквото долу, това и горе.
Знае ли човек какво е горе.
Имаше време, когато те можеха да виждат/чуват/усещат повелите, но сега пътят е затворен. Небесният страж е на поста си и не позволява своеволия, може би. Как могат да разберат какво очаква тези долу.
Крас и Помпей са тук, липсва Цезар.
Кой негоден плебей решава къде кого да постави. А сигурен ли е, че всеки заслужава мястото, на което е поставен. Невежеството дава сигурност, заблудата се издига в култ, а истината рони сълзи, прегазена от локомотива на безхаберието. "Пазете Палата" крещяха децата. Откъде да знаят, че предателят е сред тях... "Ако изгубим Палата, губим войната." Правосъдието във ваканция ли беше тогава и изобщо имаше ли правосъдие. Как оневинява чудовищно деяние, извършено под дъжда и снега, Слънцето се бе скрило, за да не вижда кошмара, който се разиграва под лъчите му.
Всяко зло за добро. Нима?
Заслужаваха смърт децата на Палата, и крепостта също падна и бе превзета. Слънчевия дворец догаряше. Дъщерята на двореца направи саможертва, но напразно бе тя. Откъде да знаят, че предателят е сред тях. Чисти души. Твърди добри бяхте за този свят. Раят се гордее с вас. По-възвишени души няма да намери. Дори диамантите и изумрудите се кланят пред вашата саможертва. Децата са чисти като сняг. Име на което той не отговаряше и знаеше това. Учениците му не знаеха.
Роден под щастлива звезда. Така твърдеше. Роди се под щастлива звезда и умря под такава, но самият той бе нещастен. А тъжната звезда, негова сестра, умря така, както и бе живяла. Остави след себе си много страдащи души. Съвестта на тази земя.
След дъжда...
В стаята ковчег положен. Но няма старец, нито момченце малко. Влизат в тъмницата няколко... от тях. Светлина я наричаха, а тя бе тъжна звезда. Събудихме те, за да не заспиш повече. Ако го направиш, сърцето ти ще бъде изтръгнато. Змиите са там за него. С езика ще се простиш. Тленният прах ще бъде разнасян от жестоки ветрове. Никой няма да те помни.
Тъжната звезда напусна този свят, но нея винаги ще я помнят. Хора се раждат и умират, но звездите пазят своите тайни.
Вървиш, вървиш, вървиш. По някакъв безкраен път. По същото време някъде някой издъхва, но ти наказваш звездите около теб, защото светлините им са далеч, а ти в стремежа си да ги достигнеш, се отдалечаваш все повече от тях.
Погребението е едно ново начало... Пир за червеите. Благодарни са на някого някъде. Ако можеха да знаят...
Погребението е едно ново начало... Но за тъжната звезда дори небето плаче. Сякаш е заровена жива. Сякаш някой някъде усеща как сърцето още бие, душата е тук, но достъпът вече е забранен. Трябва да я оставят. Сърцето на Белия е разполовено. Още половин живот. Тъжната звезда ги напусна. Съвестта на света я няма.
Звездите я зоват... От тях дойде и при тях отива.

http://www.wallpaperup.com/uploads/wallpapers/2013/03/14/52086/dec60201a1cb72b01f284966942dc7d0.jpg

Баси как изписа всичко това стана ми лошо. Купи ми алиразин по бързо АКО ОБИЧАШ

dreamwalker
04-04-2015, 17:25
Баси как изписа всичко това стана ми лошо. Купи ми алиразин по бързо АКО ОБИЧАШ

Искаш ли да прочетеш още 1000+ страници в подобен стил?

dreamwalker
04-06-2015, 16:12
http://nauka.offnews.bg/news/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8_1/%D0%A0%D0%B8%D1%87%D0%B0%D1%80%D0%B4-%D0%94%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D1%81-%D0%BD%D0%B0-%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D 1%8F-%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BB-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7-%D0%BC%D0%B0%D0%B9_7690.html

dreamwalker
05-07-2015, 00:22
Къде е президентът!

Не може така да изчезва!