PDA

View Full Version : Мисля, че оплесках всичко



Ivo_d2
04-21-2013, 16:31
На 15 години съм от град Пловдив и съм влюбен в момиче, което живее в Русе. Много я обичам, но тъй не бях и го казвал. Един приятел разбра причината поради която се мъча и я пита от мое име дали ме харесва или не(без мое знание). Тя се ядоса и след като и написах колко я обичам (което е самата истина), тя не ми написа нищо. След няколко дни видях, че се е обвързала с някой друг и и написах, че я мразя. Минаха някъде 5-6 месеца и мисля, че не мога да търпя повече. Лятото може да се срещнем в един хотел и не знам кво ще правя.Голям съм страхливец, това го знам.Моля ви за съвет защото не мога да измисля нищо. Просто мисля, че това е края.Няма ли да е нахално и безсмислено да и се извиня след 6 месеца тишина.Моля ви да не ме обвинявате (което съм си заслужил) достатъчно съм отчаян. ;(

Sh@d0w
04-21-2013, 16:32
По какво реши че я обичаш?

Ivo_d2
04-21-2013, 16:37
Мислиш, че не я обичам? Знам, че изглежда много тъпа историята ми, но просто такъв ми е характера. Страхлив съм си по рождение, но я обичам.Знам го защото досега не съм изпитвал такова чувство. Влюбен съм в очите, косата, характера и, а не в ци**те и дупето и. Искам да я прегърна и да не я пусна, а не да я изч**ам

UniCoWN
04-21-2013, 16:43
Казал си й, че я мразиш?
Минали 5-6 месеца?
Тя не ти пише?
''Обвързала'' се с друг?
Мисля, че изводите са ясни. Оплескано е, но не само ти си виновен.

Amore-Mio*
04-22-2013, 12:45
Не ти ли е ясно, че трябва да спреш да се занимаваш с нея?

Ivo_d2
04-23-2013, 10:42
Няма да спра да се "занимавам" с нея.Искам това да е ясно на всички.

П.п Тя отдавна се раздели с този, с който беше обвързана

LadyDi
04-23-2013, 10:51
Щом си решил, че няма да спираш да се занимаваш с нея, тогава какво точно искаш от нас?
Не можем да ти кажем дали ще е нахално и безсмислено да се извиниш след 6 месеца тишина. Вероятно би било. Но пък от друга гледна точка сте на по 15. Може и да се окаже най-романтичното нещо.

Пиши ѝ сега.

shusha
04-23-2013, 10:53
Еми, ако си инат бъди си ! Измисли едно искрено извинение, която да има смисъл и да не звучи от типа "аз съм идиот". Ако след това също нищо не стане, просто го преглътни и продължи напред. От любов трудно се умира :д

malkataroza2
04-23-2013, 12:53
Пиши и ;)

evolintendd
04-24-2013, 11:28
Като я видиш лятото не се дръж дръпнато,като наранена примадона,ами пусни некой лаф да се измъкнеш от ситуацията "бех пиян,сички ви обичам тогава,или бех чаве малко ала бала" и си лафи с нея и щом ще сте на море гаранция ти давам че работата ще стане.А ако не стане да се оправя ,се пак си на море колко по яки ще намериш там само треа си директен (не директно вулгарен,а простокато имаш цел да работиш за нея без расйване и мацките падат в капана рано или късно).И не казвай на някое момиче че я обичаш първи никогааа директно,само губят интерес.Имаше една поговорка само да няма обидени "дадеш ли на червея власт,той става змия"

evolintendd
04-24-2013, 11:32
Пиши и ;) Неее това е тормоз и натякване.Тебе яко ли ще ти е некой само да те тормози и флуудва??

Chacho
04-24-2013, 11:35
Ми засичате се на морето, отиваш при нея, казваш й, че си се бил филмирал много и сигурно си й досадил, извиняваш я, почесваш се по главата, врътваш се и си тръгваш. И после разчиташ на съдбата да се срещнете пак по случайност и да стане цялата работа "спонтанно".

IncendiaSanctus
04-24-2013, 11:40
Еми като си и досаден какво искаш да ти каже бе ?
Тормозел я, тя не му пишела, пък той я обичал...
Не може да обичаш някого, когото дори не си виждал. Още повече, че след като нещо не ти е изнасяло, и си казал на момичето, че го мразиш... Ако я обичаше, нямаше да и говориш така ;)
Стегни се малко, в Пловдив малко симпатични момичета ли има, ако не познаваш - аз да те запозная... Не се занимавай с глупости, започни да порастваш ( знам, на 15 години си, и ти се струва много ), повярвай ми, като обичаш някого ще разбереш. И това ще стане след като някакво време си бил с него, не като си писал по скайп...