PDA

View Full Version : Помощ... изолирана съм!!!



Ina23
04-21-2013, 16:54
Не знам какво да правя. Да започна от начало. На първия ден след ваканцията 2 от момичетата от класа започнаха да ми говорят зад гърба, да ме обиждат, абе въобще да се държат гадно с мен.След няколко дни и всички момичета. И в училище през междучасията не правя нищо. Вече започва да ми кипва искам да се преместя в друго училище, но майка ми казва, че след две години вече даже няма да се мярват пред погледа ми. Заради тези момичета даже вече не изпитвам толкова голямо желание да ходя на училище. Вие ще кажете,че има и момчета, но все пак не искам да бъда изолирана 5 часа.През повечето време... помогнете ми.Не искам задължително да се сдобрявам с тях, а поне да не бъда изолирана и обиждана. Клюкарстват из цялото училище, че им съм се молила и плакала само и само да се сдобрим!?!WTF?!?! Вече ми кипва. Госпожата казва, че правят така само, защото не могат да ме стигнат ,и защото съм била отличничка.Е НОРМАЛНО ЛИ Е ЗАРАДИ ТОВА ДА БЪДА ИЗОЛИРАНА ПО 5 ЧАСА НА ДЕН??? МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!

SHPAIdURmeN
04-21-2013, 17:07
На колко години си ?

nevermind...
04-21-2013, 17:08
По моите изчисления би трябвало да си 5ти клас, нали?

No5
04-21-2013, 19:19
Нормално е, да. Гледай само и момченцата да не почнат да те бъзикат.

Ina23
04-25-2013, 18:20
Да, на 11 години съм. No5 споко аз с момчетата се оправям те не вярват на кокошките щото и те са били пързаляни. :D

DieselBlood
04-25-2013, 22:27
God, why?

girlwithblueeyes
04-26-2013, 06:10
Въх на мен ще ми интересни тия ревлъовци ,които все някой ви тормози, и подиграва все някой ви е виновен за положението само ,вие не сте.
Ако се държиш като жертва и тичаш по гъзовете им е ясно , че ще те подиграват
Ама нa мен ми е странно как така първо 2 момичета са ти говорили зад гърба и после останалите момичета малко на измислица ми бие това ама хайде .

Chacho
04-26-2013, 07:37
Седни до някое момченце. По-добре да те изолират идиоти. Кво ще правиш, като си сдобрите отношенията? Ще клюкарствате? Аре заеби..

Sissy127
04-26-2013, 10:58
Ох, при мен също е така. Ти нищо не им правиш, но те все пак решават, че трябва да те тормозят. Обаче при мен положението е по-зле , защото и момчетата също тормозят мен и приятелките ми. Сигурно се държат така, защото сме различни, незнам. Наистина това е една много кофти ситуация. Сигурно повечето ще ти кажат "не им обръщай внимание", но понякога е нетърпимо. Но все пак дори и да опиташ да им се обясниш, нищо няма да промениш, затова по-добре "убий глупака с мълчание", защото просто не е нужно да си хабиш нервите заради някакви идиоти. Не си заслужава. А относно това, че си изолирана, сигурно е защото всички се държат гадно с теб, но все пак не може да са всички. Все трябва да има някой с твоето мнение. Просто не ставай тъжна заради някакви обиди, смей се на тях, не ги приемай за нищо сериозно.

Ina23
04-26-2013, 18:32
girlwithblueeyes и да не ти се вярва е истина. Едната е богата и ги контролира почти всичките, щото на принцесата като й угодят на акъла и тя ги взима като ходи извън града в повечето случаи... :D

Ina23
04-26-2013, 18:33
Седни до някое момченце. По-добре да те изолират идиоти. Кво ще правиш, като си сдобрите отношенията? Ще клюкарствате? Аре заеби..

Аз седя до момче.Много по добре е .

Ina23
04-26-2013, 18:34
Ох, при мен също е така. Ти нищо не им правиш, но те все пак решават, че трябва да те тормозят. Обаче при мен положението е по-зле , защото и момчетата също тормозят мен и приятелките ми. Сигурно се държат така, защото сме различни, незнам. Наистина това е една много кофти ситуация. Сигурно повечето ще ти кажат "не им обръщай внимание", но понякога е нетърпимо. Но все пак дори и да опиташ да им се обясниш, нищо няма да промениш, затова по-добре "убий глупака с мълчание", защото просто не е нужно да си хабиш нервите заради някакви идиоти. Не си заслужава. А относно това, че си изолирана, сигурно е защото всички се държат гадно с теб, но все пак не може да са всички. Все трябва да има някой с твоето мнение. Просто не ставай тъжна заради някакви обиди, смей се на тях, не ги приемай за нищо сериозно.

Попринцип им викам "Вашето мнение е важно за нас, моля изчакайте", побесняват просто понякога кипва.

girlwithblueeyes
04-26-2013, 21:53
girlwithblueeyes и да не ти се вярва е истина. Едната е богата и ги контролира почти всичките, щото на принцесата като й угодят на акъла и тя ги взима като ходи извън града в повечето случаи... :D


Да да аз пък съм Моника Белучи :D или гледаш много американски сериали или приятелките ти са мега зле. Първото е по вероятно

Ina23
04-27-2013, 05:10
Да да аз пък съм Моника Белучи :D или гледаш много американски сериали или приятелките ти са мега зле. Първото е по вероятно

Не е така. Ти като не си я виждала откъде ще знаеш дали е такава...

Amore-Mio*
04-27-2013, 09:33
Като показваш, че си слаба и физически, и психически - цял живот ще търпиш едно унижение и отбягване.
Хората не обичат слабите!

anonymous895156
04-27-2013, 14:22
Хората не обичат слабите!

Бог също. Мрази ги! Всички ги мразят! Под ножаааааа!

whitediamond
04-27-2013, 20:40
Стегни се !
Добре де,все едно само теб те хранят и обиждат,а на другите им се усмихват по цял ден. Не е ли така?
Помогни си сама,иначе с Господ няма да ти помогне.

melany94
04-27-2013, 21:51
Нормално е тва е да си отличник.

anonymous895156
04-28-2013, 06:26
Нормално е тва е да си отличник.

Хихи. Разсмя ме :lol:

whitediamond
04-28-2013, 09:10
Момичето е 4-5 клас,нищо чудно,че е отличничка.
Това,че поколението деградира и още от 1 клас има двойкаджии е друг въпрос.

anonymous895156
04-28-2013, 09:25
Момичето е 4-5 клас,нищо чудно,че е отличничка.
Това,че поколението деградира и още от 1 клас има двойкаджии е друг въпрос.

Да бе, щото пък преди е нямало. Разсмя ме това, че според melany94 щом си отличник, значи ще те обиждат. Пхаха, това важи за безхарактерните зубрачи :) Които, както казах, Бог ненавижда.

Ina23
04-29-2013, 17:11
Стегни се !
Добре де,все едно само теб те хранят и обиждат,а на другите им се усмихват по цял ден. Не е ли така?
Помогни си сама,иначе с Господ няма да ти помогне.

Те вече малко се успокоиха.

melany94
04-29-2013, 20:39
Да бе, щото пък преди е нямало. Разсмя ме това, че според melany94 щом си отличник, значи ще те обиждат. Пхаха, това важи за безхарактерните зубрачи :) Които, както казах, Бог ненавижда.

Така де. И аз тва имах на предвид

leonnamay
05-02-2013, 14:41
Щом си на 11 години,съм длъжна да ти кажа,че тепърва ще срещаш още такива "приятелки". Не си длъжна да падаш на нивото им. А ако се преместиш в друго училище-е това вече ще е черешката на тортата-такъв кеф ще им е и тогава вече и други ще започнат да ти се подиграват! Стегни се и не им обръщай никакво внимание! Мен колко са ме тормозили,а после са ме следвали като кученце. Завиждат! А и това е нормално на тази възраст. ;)

Ina23
05-03-2013, 10:08
Щом си на 11 години,съм длъжна да ти кажа,че тепърва ще срещаш още такива "приятелки". Не си длъжна да падаш на нивото им. А ако се преместиш в друго училище-е това вече ще е черешката на тортата-такъв кеф ще им е и тогава вече и други ще започнат да ти се подиграват! Стегни се и не им обръщай никакво внимание! Мен колко са ме тормозили,а после са ме следвали като кученце. Завиждат! А и това е нормално на тази възраст. ;)
Благодаря, за съвета!

Dramata
05-03-2013, 21:14
Ми просто е.Като започнат да ти се подиграват стани спокойно гледай ги в очите усмихвай се широко (това си е важно) и на тая която ти е най-противна (в случая богатото момиченце) се изплюй в милото личице : ))).След това ако тръгне да те пляска я фукни първа...дърпане на коса,драскане и такВИЗ работЕ.Мълчанието помага само ако си съгласна да бъдеш мачкана...веднъж айде 2-ри път окей ама всичко си има граница.Щом си казала на учителката и ваще пък те нищо не са направили е твой ред да действаш!

Chacho
05-04-2013, 00:23
Ми просто е.Като започнат да ти се подиграват стани спокойно гледай ги в очите усмихвай се широко (това си е важно) и на тая която ти е най-противна (в случая богатото момиченце) се изплюй в милото личице : ))).След това ако тръгне да те пляска я фукни първа...дърпане на коса,драскане и такВИЗ работЕ.Мълчанието помага само ако си съгласна да бъдеш мачкана...веднъж айде 2-ри път окей ама всичко си има граница.Щом си казала на учителката и ваще пък те нищо не са направили е твой ред да действаш!

Имаш бъдеще като поп-фолк певица.

anonymous895156
05-04-2013, 08:44
:lol:

Dramata
05-04-2013, 09:29
Не беше ли достатъчно иронично ;/ ? Както и да е.Едва ли можете да си представите колко опит имам с такива ситуации ,но не ви и трябва да можете.Само ще кажа ,че с мълчание няма да стане.

Chacho
05-04-2013, 11:48
Само ще кажа ,че с мълчание няма да стане.

Разбира се, че няма да стане за теб. Изплюваш се в лицата на хора, на които даваш лицемерни усмивки, защото не можеш да си преодолееш омразата, а още по-конкретно - егото. За теб мълчанието е бягство, защото придаваш важност на хората, които те "тъпчат". Тук вече си идваме на думата, че наистина е въпрос на опит - цялостен житейски. Като го понатрупаш, ще разбереш, че нито някой те е тъпкал, нито си действала разумно. Единствено си си пропиляла времето да се плетеш в интриги, като през цялото време си имала възможност да се откъснеш от тези хора и други като тях. След време ще разбереш, че ако трябваше да плюваш в лицата всички хора, които се държат по този начин с теб, само за да си "отстоиш достойнството", щеше да умреш от дехидратация, защото живота ще те сблъска с много повече такива хора, отколкото сега си срещнала.

Dramata
05-04-2013, 18:29
Така ще да бъде...Не съм психолог (момче съм да).Но когато хората са около обкръжението ти не можеш да игнорираш нещо което е 24/7,самия тормоз ти прави деня нещастен.И не ми минавай с "не им обръщай внимание".Никой не е казал ,че придавам важност на тях...Не става въпрос за егото ми и така нататък.Просто всичко си има граници : ).Пробвал съм и по 2-та начина.2 години игнорирам,и накрая просто ми кипна,разходих им се по лицата и всичко приключи.Пак казвам не съм психолог нямам специален подход към такива ситуации,уважавам мнението ти и то най-вече ако можеш да приложиш гореспоменатото "мълчание".

Ina23
05-05-2013, 12:34
Разбира се, че няма да стане за теб. Изплюваш се в лицата на хора, на които даваш лицемерни усмивки, защото не можеш да си преодолееш омразата, а още по-конкретно - егото. За теб мълчанието е бягство, защото придаваш важност на хората, които те "тъпчат". Тук вече си идваме на думата, че наистина е въпрос на опит - цялостен житейски. Като го понатрупаш, ще разбереш, че нито някой те е тъпкал, нито си действала разумно. Единствено си си пропиляла времето да се плетеш в интриги, като през цялото време си имала възможност да се откъснеш от тези хора и други като тях. След време ще разбереш, че ако трябваше да плюваш в лицата всички хора, които се държат по този начин с теб, само за да си "отстоиш достойнството", щеше да умреш от дехидратация, защото живота ще те сблъска с много повече такива хора, отколкото сега си срещнала.
След като им казах, че точно такива момичета "обичам" да ми говорят те спряха, защото вече нямат какво да ми кажат, а и останаха само две.

Ina23
05-05-2013, 12:35
Така ще да бъде...Не съм психолог (момче съм да).Но когато хората са около обкръжението ти не можеш да игнорираш нещо което е 24/7,самия тормоз ти прави деня нещастен.И не ми минавай с "не им обръщай внимание".Никой не е казал ,че придавам важност на тях...Не става въпрос за егото ми и така нататък.Просто всичко си има граници : ).Пробвал съм и по 2-та начина.2 години игнорирам,и накрая просто ми кипна,разходих им се по лицата и всичко приключи.Пак казвам не съм психолог нямам специален подход към такива ситуации,уважавам мнението ти и то най-вече ако можеш да приложиш гореспоменатото "мълчание".

Благодаря.

Ina23
05-05-2013, 12:35
Имаш бъдеще като поп-фолк певица.

Кой?

girlwithblueeyes
05-06-2013, 14:18
Драмата:lol:
Те фолк певиците така се избиват и държат като селяндурки .

Dramata
05-06-2013, 15:09
момичесъссиниочи
Добре.

AngelAntichrist
05-06-2013, 15:38
girlwithblueeyes и да не ти се вярва е истина. Едната е богата и ги контролира почти всичките, щото на принцесата като й угодят на акъла и тя ги взима като ходи извън града в повечето случаи... :D

Гледаш прекалено много сериали.
Никога не се извинявай с чуждите пари. Запомни го от мен.