PDA

View Full Version : Не издържам вече...Заслужава ли си?



selenaa56
04-21-2013, 17:57
Здравейте :) искам да ви споделя моят проблем...не е кой знае какъв но все пак.Така:Харесвам едно момче той мен също..всеки ми го казват,усмихва ми,се гледа ме и то много,от източници разбрах също...но вече мина и месец и той не идва да се опознаем и така да кажа,нещата между нас да се получат.Искам да подчертая,Че момчето е АДСКИ срамежливо,понякога ,когато ме гледа навежда глава и се изчервява.Искам да подчертая ,Че той е зодия телец а телците са леко темерути.Та искам да ви питам заслужава ли си да Чакам да дойде при мен и да се запознаем.До сега не сме си говорили,но той така и не се престраши да дойде,а в погледа му виждам как иска,но го е страх да не го отрежа като неговият приятел.Трябва да му покажа,Че го харесвам но освен с усмивка не мога с друго защото и аз съм срамежлива.Заслужава ли си да Чакам или при положение,Че е темеруд и срамежлив.Наистина го искам но дали само ще си остана с Чакането като хем е темеруд хем е срамежлив....Комбинацията темеруд,много срамежлив и това че до сега не си е имал гадже пречи нещата между нас да се развият...Или пък го е страх да не го отрежа както направих с неговият приятел миналата година...Дали ще се отпусне?Всеки ме казва,че ще се отпусне но трябва много да чакам...Аз съм готова да чакам защото наистина си заслужава и не искам да изпускам толкова скромно,свястно и добро момче и мисля,че си заслужава,но до не би само да си чакам?Благодаря предварително :*

lamer4e7o
04-21-2013, 20:18
Струва ми се, че думата „темерут“ не я използваш точно на място, но както и да е.

Иначе, ако и ти имаш някакви симпатии към него, започни с някакви намеци. Надявам се, че той ще разбере какво имаш предвид и ще предприеме някакви действия. ;)

xallsax
04-21-2013, 21:51
Само начина ти на изразяване говори за характера ти и най-вече многократно използваната дума "темерут" ...... това че момчето си е нямало приятелка до сега не означава че е темерут а че е по срамежлив. според мен,не знам на колко години си, но не заслужаваш това момче. по добре си ходи по "готЯните" момчета и остави "темерута" да намери момиче което наистина ще го оценява.