PDA

View Full Version : Излъгах го



sgreshilata_2
04-21-2013, 18:12
Имам нужда да споделя какво ми се случи напоследък за да не допускате моята грешка.Пише ви едно объркано момиче на 16 ще ви помоля само да не ме опреквате и да ме съдите ,исторята е напълно реална.
Стана така ,че имах сложна любовна връзка с едно момче и нещатата между нас свършиха доста зле.Както и да е харесах си друг съученик и реших че любов с любов се забравя и така като мисля за него а не за другия ще го забравя и успях-забравих го ,ноо идва едно но влюбих се много силно в този с когото забравих другия.Погледа му и начина по който ми говореше,усмивката му като го видя направо усещам как треперя като лист и не мога думата си да оправя.Той се държеше много добре и мило говорили сме си доста пъти извън училище и си мислех ,че и той има симпатии към мен и че не му бях безразлична.Слушаше ме толкова внимателно - аз си падам по по-бъбривите :D , отговаряше ми макар от притеснение да се заплита езика ми.Той явно ме разбра ,но нищо не каза нито ме пита просто ми се усмихваше и въпреки ,че останалите ми съученици не ме харесват особено и аз не знам защо той беше някак си по-различен.Правил ми е комплименти и все като говоря в час ме гледаше и се смееше на смешките които говорих.С приятелки те ми мислихме ,че ме харесва но е по-срамежлив.Но спорихме затова ,че и той като другите момчета си пише с други доста момичета в мрежата ,а аз не им повярвах и затова реших да се уверя като използва друг фалшив профил и започна разговор.И да отговори ми и така започна всичко и аз не знам кога минахме границата нещата излязоха извън контрол и той май се влюби в другата до толкова ,че и предложи да ходят въпреки ,че му казах ,че съм от друг град.Абе пълна каша и сега какво ходим ама той не знае ,че е с мен.Работата е там ,че от както я има другата той се държи по-резервирано с мен в реалноста и се хвали на приятелите си ,че си има гадже.Не знам как да постъпя уж мен харесваше ,а сега не и ме остави просто ей така.Дали да спра целия този фарс и да се пробвам в реалноста.А дали и тогава бих имала шанс не знам...Ако разбере че съм била аз едва ли ще ми прости,но толкова го исках че се съглсих дори не на истина да го имам..

Violenza
04-21-2013, 18:24
Е ти направо...

Не му казвай и разкарай "фалшивата". Наистина изключително тъпа ситуация си създала, не мисля, че ще те разбере ако му признаеш.

PimKie
04-21-2013, 18:54
Ако му кажеш има голяма вероятност да те помисли за откачалка. Просто изтрий фалшивия профил и се пробвай. Ако си била себе си (макар и под друго име), поне си сигурна, че харесва истинското ти Аз :)

lubopitna_123
04-21-2013, 18:55
Съгласна съм доста заплетено и аз мисля ,че не би разбрах ако му признаеш и затова ще е по-добре да разкараш другата за да имаш шанс в реалноста

SHPAIdURmeN
04-21-2013, 19:06
Е ти направо...

Не му казвай и разкарай "фалшивата". Наистина изключително тъпа ситуация си създала, не мисля, че ще те разбере ако му признаеш.
+

HollyGolightly
04-22-2013, 05:52
Ти сериозно ли питаш дали да спреш всичко това? :shock: Ти самата как мислиш, или може би не мислиш?
Спри нещата докато не са станали по-сериозни, понеже колкото повече протакваш, толкова повече него ще го боли, когато му кажеш, че това е краят, а с лъжи до никъде няма да стигнеш

antoniq_96
04-22-2013, 16:26
Ако му кажеш има голяма вероятност да те помисли за откачалка. Просто изтрий фалшивия профил и се пробвай. Ако си била себе си (макар и под друго име), поне си сигурна, че харесва истинското ти Аз :)

И аз не мисля че ще реагира положително,се пак зависи какъв тип е може да се ядоса може всичко ,но какъвто и да е със сигорност няма да му е приятно

FuCKkK13
04-22-2013, 16:31
махаш профила и почваш с истинското ти аз ,но като гледам много много не държи на теб и все пак нищо не губиш ако пробваш

Amore-Mio*
04-23-2013, 16:55
Тъпо е, наистина.
Или махаш профила, и дума не му казваш.
Или му признаваш. Тогава или ще реши, че си заслужава да опита с теб, или ще те помисли за някаква, с която не бива да си губи времето, щом действа по такива начини и си играе с него.

shaunaa
04-23-2013, 19:12
Да не би да си някакво подобие на мазохист, че да накараш момчето, което харесваш да се влюби в друго момиче, създадено от теб ? Просто му кажи от другия профил, че си фейк, но не му казвай коя си всъщност и след това си изтрий профила. Просто спри да си пишеш от другия профил с него и не му казвай коя си всъщност, защото ще станеш за смях

ShtrudeL
04-23-2013, 19:34
Я пък вие какво я обвинявате? Да, тъпо е това, но от къде на къде той ще си пише с 'друга', няма да й каже, че и ще иска да се срещат.. Ами ако беше истинска?

По-добре му признай какво си направила и му поискай обяснение. (и му се извини за това, че си била 'другата'..)

Stray
04-23-2013, 19:53
Много се смях! В случай, че продължиш искам да чета още! Можеш да му кажеш, че познаваш себе си от фалшивия си профил, понеже сте приятелки по някаква случайност... след това си прави комплименти сама на себе си! После го прати в някой далечен град на среща с уговорка за секс! Върха обаче ще е да му организираш среща с момичето, което използваш за профилна снимка! После го утешавай и се ядосай на другата! Почни да я обиждаш и му кажи, че ще я биеш, заради него! След това влезте в общ чат и се обиждай сама със себе си!

shaunaa
04-23-2013, 19:58
Много се смях! В случай, че продължиш искам да чета още! Можеш да му кажеш, че познаваш себе си от фалшивия си профил, понеже сте приятелки по някаква случайност... след това си прави комплименти сама на себе си! После го прати в някой далечен град на среща с уговорка за секс! Върха обаче ще е да му организираш среща с момичето, което използваш за профилна снимка! После го утешавай и се ядосай на другата! Почни да я обиждаш и му кажи, че ще я биеш, заради него! След това влезте в общ чат и се обиждай сама със себе си!
Малко раздвояване а личността, но е за добро !!

DENKAZ
04-23-2013, 20:12
На 16?! Пхах

ShtrudeL
04-23-2013, 20:25
Много се смях! В случай, че продължиш искам да чета още! Можеш да му кажеш, че познаваш себе си от фалшивия си профил, понеже сте приятелки по някаква случайност... след това си прави комплименти сама на себе си! После го прати в някой далечен град на среща с уговорка за секс! Върха обаче ще е да му организираш среща с момичето, което използваш за профилна снимка! После го утешавай и се ядосай на другата! Почни да я обиждаш и му кажи, че ще я биеш, заради него! След това влезте в общ чат и се обиждай сама със себе си!

добър сценарий! 8-)

lubopitna_123
04-23-2013, 20:36
Много се смях! В случай, че продължиш искам да чета още! Можеш да му кажеш, че познаваш себе си от фалшивия си профил, понеже сте приятелки по някаква случайност... след това си прави комплименти сама на себе си! После го прати в някой далечен град на среща с уговорка за секс! Върха обаче ще е да му организираш среща с момичето, което използваш за профилна снимка! После го утешавай и се ядосай на другата! Почни да я обиждаш и му кажи, че ще я биеш, заради него! След това влезте в общ чат и се обиждай сама със себе си!

Е то направо цял сценарий написа :D ,anyway аз мисля ,че ще е голяма грешка той да разбере ,че го е излъгала със сигорност няма да се зарадва!

ShtrudeL
04-23-2013, 21:17
Е то направо цял сценарий написа :D ,anyway аз мисля ,че ще е голяма грешка той да разбере ,че го е излъгала със сигорност няма да се зарадва!

стига бе.. а тя радва ли се като знае, че е способен на такива неща с други момичета?

tireheb
04-23-2013, 21:45
бах таа стена от текст
без малко да се откажа да чета, като видех как си имала "сложна любовна връзка на 16"
и все пак - сложи си аватар на неква гадна и дебела на "фейк" профила си - така той ще осъзнае всъщност колко много е получил в твое (истинското ти) лице.
след тва заедно ще преодолеете всички любовни несгоди, типични за 16 годишните, и ще сте щастливи до края на света.

Duhast
04-24-2013, 09:24
Да,подкрепям последното мнение,все пак нета може да се окаже полезен за теб в тази ситуация,едно време нямахме такива ситуации,ако имаше проблем се решаваше очи в очи

lubopitna_123
04-24-2013, 14:42
стига бе.. а тя радва ли се като знае, че е способен на такива неща с други момичета?

Аз мисля ,че дори и едно момче да е стеснително или срамежливо във интернет няма срамежливи момчета тоест някои са по-отворени в интернет а на живо не са толкова смели.Може и да способен и е нормално това да не я радва.

ShtrudeL
04-24-2013, 15:05
Абе стига глупости.. и аз съм срамежлива и стеснителна, ама това позволява ли ми да се лигавя с други в нета (в случая.. за 'на живо' да не говорим..)

maro
04-24-2013, 20:37
Пълна ШИЗОФРЕНИЯ :D :D :D

Tsukuda_Hiroshi
04-25-2013, 20:45
Дали някой ден няма да прочета тука и историята на някоя моя позната...? Както е тръгнало...

tori
04-25-2013, 20:54
Я пък вие какво я обвинявате? Да, тъпо е това, но от къде на къде той ще си пише с 'друга', няма да й каже, че и ще иска да се срещат.. Ами ако беше истинска?

По-добре му признай какво си направила и му поискай обяснение. (и му се извини за това, че си била 'другата'..)
Какво обяснение може да поиска от съученик, по когото си пада тайно? Може просто да се държи мило, а ти го изкарваш така, сякаш си го хванала в на калъп в брачното ложе. Заеби фейк профила и му признай за чувствата си. Не искай нищо от него, защото нищо не ти дължи. Мазохистка.

rusokoska7
04-26-2013, 04:54
Какво обяснение може да поиска от съученик, по когото си пада тайно? Може просто да се държи мило, а ти го изкарваш така, сякаш си го хванала в на калъп в брачното ложе. Заеби фейк профила и му признай за чувствата си. Не искай нищо от него, защото нищо не ти дължи. Мазохистка.

Не съм съгласна.По простата причина ,че и той има вина защото отговаря и разговаря с непознати без да ги познава.Както можеше да е и тя която не го е направила с лоши намерения във случая ,но така можеше да се забърка и с друг човек с не толкова чисти намерения...всякакви ги има.

ShtrudeL
04-26-2013, 09:18
Какво обяснение може да поиска от съученик, по когото си пада тайно? Може просто да се държи мило, а ти го изкарваш така, сякаш си го хванала в на калъп в брачното ложе. Заеби фейк профила и му признай за чувствата си. Не искай нищо от него, защото нищо не ти дължи. Мазохистка.

Аз си мислех, че вече са гаджета.. 8-)
Тогава до някъде си права, ама той й е давал празни надежди, щом е готов да 'ходи' с фалшивата, при условие, че дори 'е от друг град'.. 8-)