PDA

View Full Version : Не знам какво да мисля



sun777
04-21-2013, 19:00
Просто ми писна! Не искам да ходя на училище,защото всеки ден едно и също! Историята ми е:
Имаше училищна екскурзия преди зимата.. Прекарах си незабравимо.. И не знам защо, но започна да ме влече момче, на което преди не обръщах внимание (в съседни класове сме, но бяхме просто познати) .. На екскурзията бяхме избягали тайно от стаята си и спахме при момчетата, с които предищни екскурзии стояхме (не е имало флирт или нещо такова просто много се харесахме като компания и стояхме цяла вечер заедно НЕ СМЕ ХОДИЛИ В ТЯХНАТА СТАЯ ДА ГИ ВПЕЧАТЛИМ ИЛИ НЕЩО ОТ СОРТА..) Тогава играхме на шише и все ние се падахме да се целунем.. Срам ме беше но по късно го направих! (не съжалявам :) ) В съседната стая бяха някакви кифли/кифлоци или както и да ги наричате .. Те ме обиждаха и всички от компанията ме защитиха! Излезнаха и спориха с тях а аз стоях в стаята и плачех.. Та тогава .. стана нещо .. момчето което си харесах дойде при мен прегърна ме и каза че всичко ще е наред.. дори да не сме близки щял да ме защити.. След тези думи почувствах че на този човек може да се вярва и след екскурзията започнахме да излизаме.. Когато разбра че харесвам една певица започна да ми праща разни истории, картинки и т.н .. После прояви интерес към едни книги които аз харесвам! Прекарваме си страхотно и не иска да му губя приятелството ни (надявам се че няма да се случи..) Не знам въобразявам ли си но мисля че ме харесва може да е защото аз го искам затова така да си мисля... не знам.. Дайте мнение дали да го питам директно.. или..
За информация: и двамата сме на 14 излизаме ве4е доста 4есто и няколко п1ти сме оставали само двамата и само се усмихва6е... Толкова е сладко