PDA

View Full Version : Какво, по дяволите, иска от мен?!



PimKie
04-22-2013, 08:49
С риск това да се окаже една от хилядите идентични истории...

Накратко:
Още на Нова година най-добрият ми приятел ме целуна. След това говорихме и той каза, че е било грешка. Казах му, че не съжалявам. И тогава всичко тръгна наопаки. Той започна да се държи дръпнато. Всеки път, когато го питах какво става, ми отговаряше, че се филмирам. Накрая се отказах и започнахме да се подминаваме като непознати. Но напоследък има някакъв проблясък. Веднъж ми писа, след това ме заговори в училище, а онзи ден имах имен ден и ме гушна...... о.О

Не разбирам какво пропускам. Ако може някой да ме светне, ще съм мноооого благодарна :)

LadyDi
04-22-2013, 11:29
Нищо не пропускаш.
Подлъгал се е, целунал те е, не е искал нищо повече и ясно ти го е показал. Това не значи, че не цени приятелството ви. Вероятно е имал нужда от време, за да се отърси от целувката.
Въпросът е ти какво искаш и дали наистина се филмираш.

PimKie
04-22-2013, 17:00
А кой би бил най-благополучният изход от ситуацията според теб?

LadyDi
04-22-2013, 17:41
Зависи на какво се надяваш.

PimKie
04-22-2013, 17:48
Старая се да не се надявам на нищо.
По-добре ли ще е, ако генерално го разкарам от живота си?

LadyDi
04-22-2013, 17:53
Не, защо?
Не ти е приятен вече ли? След тази целувка вече не може да бъде "най-добрият ти приятел"?

PimKie
04-22-2013, 18:04
Не обичам някой да си играе с мен, а той прави точно това. Днес ме поздравява, утре може и да не ме забележи. Оставих нещата в неговите ръце и се надявах той да се върне и всичко да си бъде по старо му, но той не го направи.
Истината е, че все още съм готова да направя компромис със себе си стига той да се държи, както преди. Няма ли да е по-лесно за мен да си оставя само един път и да не се измъчвам постоянно дали ще бъдем отново приятели, или не?

LadyDi
04-22-2013, 18:10
А не е ли най-добре и най-разумно да поговорите?
Предвид факта, че смяташ, че сте най-добри приятели, не би било проблем да разговаряте за каквото и да е.

PimKie
04-22-2013, 18:18
И това го опитах. Споменах ли, че при всеки мой опит да говорим той казва, че се филмирам и всичко е съвсем наред?
А и май вече не сме най-добри приятели. За 4 месеца писа само два пъти, а преди това всяка вечер разговаряхме. В училище ме гушкаше, когато се видим.
Обмисляла съм всякакви варианти. Дори един от приятелите му ми предложи да си уговори среща с него, а вместо това да отида аз (което се превръща в пълен фарс). Не става насила.

LadyDi
04-22-2013, 18:21
Ами, или намери начин да поговориш с него и да разбереш какво точно се случва, или просто го режи от живота си. Нямаш нужда от излишни драми, поне според това, което чета.

PimKie
04-22-2013, 18:27
Благодаря :)

LadyDi
04-22-2013, 18:28
Моля ;)

SpiritInBlack
04-22-2013, 18:52
Струва ми се , че на момичетата ви трябват повече книги за поведението на момчетата , отколкото на нас .

LadyDi
04-22-2013, 19:02
Струва ми се , че на момичетата ви трябват повече книги за поведението на момчетата , отколкото на нас .
Не. Трябва да спрем да гледаме сериали.

anonymous708973
04-23-2013, 15:28
Абсолютно същата ситуация се случи с една приятелка и нейния най-добър приятел.
Напълно я пренебрегва в момента, държат се като непознати и т.н., а на нея й е криво, защото беше хлътнала.

Съществува и вариантът пичът да не иска да си разваляте приятелството с нещо повече, ама... тази опция е търсене на теле под вола, защото е типично момичешко поведение.

evolintendd
04-24-2013, 11:21
Не си му пуснала и за тва се държи така тъпо.

PimKie
04-24-2013, 22:07
Всъщност това е последното, което би ми хрумнало. Малко или много познавам човека.

DENKAZ
04-25-2013, 21:32
Хах, най-добър приятел, но веднага готова да го "разкара от живота си". Интересно..

PimKie
04-26-2013, 12:59
След 4 месеца игнор мислиш ли, че още сме най-добри приятели?

tireheb
04-26-2013, 13:14
само е така един въпрос между другото: "само веднъж ми писа" означава ли, че ти го чакаш той да ти пише, и тогава разговаряте ?
ти като му пишеш (ако го правиш), какво, не ти отговаря ли?

PimKie
04-26-2013, 16:06
Хубав въпрос.
В началото му пишех аз, защото той очевидно не се сещаше. След това ми стана кофти и спрях да опитвам да поддържам връзка с него. Отказваше ми да излизаме. Схванах намека.

leile1914
04-26-2013, 16:27
Казах му, че не съжалявам. И тогава всичко тръгна наопаки.

Може би тук е разковничето. Няма как не се е усетил, че не ти е станало "гадно" от случилото се. Има няколко варианта - просто да не го привличаш, просто меракът му да е свършил до момента на целувката или да си играе с теб. Не се правя на "велик", но в такива ситуации Вие, момичетата, прибягвате до крайни мерки.. понякога..

Иначе съм бил в подобна ситуация с едно и също момиче на няколко пъти, но винаги сме си продължавали "както преди". Много е относително, зависи от хората.