PDA

View Full Version : В мен ли е проблема



lucho13
04-22-2013, 09:36
Не знам отчаян ли съм или какво?В мен ли е проблема?Аз ли трябва да се променя.Садвам се, че съм вече на 16 години, а все още съм нямал приятелка.Държа се добре с момичетата, предпочитам момчета за приятели като повечето време го прекарвам с тях.Имам и момичета приятелки, с които се държа добре, както и с всички други момичета.Имам чувството, че момичетата не ме харесват, защото съм прекалено добър.Гледам да не се бия, да не се дразня, да не се правя на голямата работа.Просто нормален човек.Наистина ли трябва да почна да се правя на голямата работа насам-натам като другите за да почнат и мен да ме харесват момичетата.Гледам момчета, на които характера им е - пълен боклук и псуват момичетата, а после момичетата ги харесват.Разбирам, че си падат по лошите момчета, но аз не искам всеки ден да ходя да се бия с някого, само и само да ме харесват момичетата.Смятате ли, че трябва да се променя и да се държа малко като по-отворено.Имам си самочувствието и то достатъчно, с покритие.Просто гледам да отбягвам проблемите.

aleksandrinnana
04-23-2013, 16:46
Човече, не се променяй в никакъв случай. Правилната ще те хареса такъв, какъвто си! Не спирай да се държиш добре с момичетата, не ставай като останалите.. Просто момичетата (повечето) в тази възраст не са достатъчно осъзнати. Като пораснат още малко и им се прииска сериозна връзка, ще дойдат при момче като теб, не при селянин, който ги псува и се бие. За всеки влак си има пътници. Продължавай да правиш, каквото правиш и ще му дойде времето.

Amore-Mio*
04-23-2013, 16:50
Не се променяй в никакъв случай.
До такава степен ми е писнало да гледам разни тъпи момченца, които и на идея нищо си нямат, никакво възпитание, никакво уважение и едно огромно самочувствие, без реално да има причини за нея.
Остани си такъв, какъвто си.
И ще излезе момиче, което ще те хареса. И вероятно, и сега те харесват - просто не гледаш достатъчно, за да забележиш.

evolintendd
04-24-2013, 11:20
Правилно,не се променяй,ама така ще чакаш до 22 щото г/д тогава кифлите се осъзнават и са нкурвели а до тогава просто е закон че на повечето им харесва да се пляскат с лошите батковци.
За пояснение не че и те не са по зле от момчетата келешчета и за пример ще дам онова клипче в нета дето едни две п...и се биха за някъв си с 3-та руса и се снимаха с телефон. :D:D:D

lucho13
04-24-2013, 21:00
Съгласявам се с Вас.Едно ме притеснява и то е това което @evolintendd каза в първото си изречение.Гледам, че има свестни момичета, но някак си не ми допадат, а все хубавите и красивите имам чувството, че гледат все с побойници и такива да се забъркат.Повечето момчета и момичета постоянно ми казват - Ти си адски възпитан, ти си адски сдържан, културен и какво ли още не.Например:На опашка сме в магазин 10 човека от училището.И един мой приятел е с мен, обаче той прережда мен и още 8 момичета и те всичките офкат, и после като излязахме от магазина го питах защо направи така и той вика: никога няма да разбереш, ти просто си прекалено културен.А иначе мацките полудяват по него, а се държи толкова зле с тях.Някакво момиче отива при него и му казва - много добре ти е прическата, и той и вика - махай се от тука, ма.Направо изумявам, как може толкова момичета да харесват момчета като него.Иначе сте прави и няма да се променя.

malkataroza2
04-25-2013, 10:51
За всеки влак си има пътници ;)

fresh_girl
04-25-2013, 11:04
Недей да се променяш,защото такива момчета много трудно се намират-които да гледат да не се замесват в побой,да се държат мило с момичетата,а не като видят момиче и да се държат като пълни кретени.Бъди себе си и някой ще те хареса заради това което си,това е смисъла на любовта-да можеш да бъдеш себе си с някого,когото обичаш.

paladincho12345
04-25-2013, 17:14
И аз съм горе долу същата история като теб, но ето, че си намерих момиче. Както каза fresh_girl - за всеки влак си има пътници. Недей да се хващаш за тези глупости, повече запознанства са му майката, наистина много от момичета си търсят разни тежкарчета и прочие, но винаги ще има и такива, които желаят добро момче.

nosferatu23
04-25-2013, 17:30
Не знам отчаян ли съм или какво?В мен ли е проблема?Аз ли трябва да се променя.Садвам се, че съм вече на 16 години, а все още съм нямал приятелка.Държа се добре с момичетата, предпочитам момчета за приятели като повечето време го прекарвам с тях.Имам и момичета приятелки, с които се държа добре, както и с всички други момичета.Имам чувството, че момичетата не ме харесват, защото съм прекалено добър.Гледам да не се бия, да не се дразня, да не се правя на голямата работа.Просто нормален човек.Наистина ли трябва да почна да се правя на голямата работа насам-натам като другите за да почнат и мен да ме харесват момичетата.Гледам момчета, на които характера им е - пълен боклук и псуват момичетата, а после момичетата ги харесват.Разбирам, че си падат по лошите момчета, но аз не искам всеки ден да ходя да се бия с някого, само и само да ме харесват момичетата.Смятате ли, че трябва да се променя и да се държа малко като по-отворено.Имам си самочувствието и то достатъчно, с покритие.Просто гледам да отбягвам проблемите.

Сам си отговаряш и си се усетил навреме , всички тука госпожици ти написаха че обичат добрите момчета които са милички и грижовни , но фактите в реалността говорят на лице , винаги си търсят един льольо от който да имат семейство евентуално и да си го коткат за пари и да имат сигурност , а в същото време си намират ебач да ги клати здраво.Кое избираш да си първото или второто ? Предпочитам да не съм спонсорът , всеки сам си решава.Тука не говорим че тряя да се биеш макар че скрито си се кефят иначе нямаше да стават побоищата в клубовете 99% заради жени. Като цяло ако прилагаш "i don't give a fuck attitude" ще имаш по голям успех , трябва да намериш баланса не да си тотален тъпак щот и тва не е добре , ами средната стойност. Щи дам пример , мога да направя някога малък комплимент , и ще е защото са си го заслужили , и то никога няма да е за външна черта колко са хубави примерно. AИ когато отивам на срещи винаги ме чакат мен , и аз избирам къде ще се ходи , общо взето взимам решенията винаги , викат че не им харесва ама си го искат.Дразнят се като не могат да установят контрол и както се вика "die trying" :D
Бъди good guy и ще успееш ..........да станеш женски пудел ;) Гледай сега следващите коментари как ще се опитат да
ме опровергаят по нищожен начин ;)

P.S. това което ти казах важи за хубавиците със самочувствие, ако искаш да си намериш някоя скумрия , и така имаш голям шанс ;)

P.s. имаме много сходни черти с животните , и една от тях съвпада напълно.Когато лъвиците примерно си търсят партньор да се чифтосат......лъвовете се бият за едната лъвица и най силния който пречука другите печели от тотото ;) Тва е генетично заложено , да търсят алфа мейла

gabi_94
04-25-2013, 17:44
Сам си отговаряш и си се усетил навреме , всички тука госпожици ти написаха че обичат добрите момчета които са милички и грижовни , но фактите в реалността говорят на лице , винаги си търсят един льольо от който да имат семейство евентуално и да си го коткат за пари и да имат сигурност , а в същото време си намират ебач да ги клати здраво.Кое избираш да си първото или второто ? Предпочитам да не съм спонсорът , всеки сам си решава.Тука не говорим че тряя да се биеш макар че скрито си се кефят иначе нямаше да стават побоищата в клубовете 99% заради жени. Като цяло ако прилагаш "i don't give a fuck attitude" ще имаш по голям успех , трябва да намериш баланса не да си тотален тъпак щот и тва не е добре , ами средната стойност. Щи дам пример , мога да направя някога малък комплимент , и ще е защото са си го заслужили , и то никога няма да е за външна черта колко са хубави примерно. AИ когато отивам на срещи винаги ме чакат мен , и аз избирам къде ще се ходи , общо взето взимам решенията винаги , викат че не им харесва ама си го искат.Дразнят се като не могат да установят контрол и както се вика "die trying" :D
Бъди good guy и ще успееш ..........да станеш женски пудел ;) Гледай сега следващите коментари как ще се опитат да
ме опровергаят по нищожен начин ;)

P.S. това което ти казах важи за хубавиците със самочувствие, ако искаш да си намериш някоя скумрия , и така имаш голям шанс ;)

P.s. имаме много сходни черти с животните , и една от тях съвпада напълно.Когато лъвиците примерно си търсят партньор да се чифтосат......лъвовете се бият за едната лъвица и най силния който пречука другите печели от тотото ;) Тва е генетично заложено , да търсят алфа мейла

Хахаххаа...значи съм скумрия без самочувствие...доооооооооб е. Стига с тия глупости, че момичетата търсели лошия. Да, момчето трябва да има характер и да отстоява мнението си, ама да ме разиграва и да правим каквото той винаги каже - е, не мерси. Защо по дяволите не приемете, че хората са различни и че има както "добри" и "лоши" момчета, така и "добри" и "лоши" момичета (друг е въпроса според различните индивиди какво е "добро" и "лошо")? Хората могат да живеят балансирано и пак да имат пълноценна връзка - компромиси трябва да се правят и от двете страни. Толкова ми е писнало от нахакани господинчовци, които си мислят, че светът им е в краката и че момичетата си умират за тях...Тъпо е и да лазиш в краката на някоя госпожичка и да и четкаш самочувствието, докато не и омръзнеш. Баланс, баланс и пак баланс. Не съществуват само крайности. Мъжете не се делят на смотльовци - спонсори и е**чи и гъзари.

nosferatu23
04-25-2013, 21:50
габи,не се засягай,такива момичета като теб са кът,това го казвам с чисти намерения,без да троля
едно на милион са такива момичета ;)
за жалост мнозинството е твоята противоположност

melany94
04-25-2013, 22:30
Повярвай ми само една глупачка би си паднала по това да я псуват и да я правят на боклук. Истината е ,че повечето женски са такива и може и да мине време докато си намериш свястно момиче. Но си заслужава да почакаш. Докато тея момченца дето се правят на гъзари с колите, парите и шибаното държание са най-смешните путки и комплексари. От личен опит ти го казвам повечето са много жалки мишки. Така, че продължавай да си бъдеш такъв, ако искаш стойностна жена, а не парцал.

nosferatu23
04-26-2013, 11:36
Повярвай ми само една глупачка би си паднала по това да я псуват и да я правят на боклук. Истината е ,че повечето женски са такива и може и да мине време докато си намериш свястно момиче. Но си заслужава да почакаш. Докато тея момченца дето се правят на гъзари с колите, парите и шибаното държание са най-смешните путки и комплексари. От личен опит ти го казвам повечето са много жалки мишки. Така, че продължавай да си бъдеш такъв, ако искаш стойностна жена, а не парцал.

не се държа с всички еднакво,зависи според случая скъпа мелани

както и да е.....или този форум е златна мина, тоест само стойностни момичета.....или някои послъгват :D мамка му защо не съм се регистрирал по рано ....само ако знаех :D

lucho13
04-26-2013, 21:18
Nosferatu - ти ако се смяташ за животно и се приравняваш до лъв или каквото и да е, аз не.Аз съм си човешко същество.Живеем в 21 век.И да искам стойностна жена(момиче по-точно).Разбирам, че ще трябва да почакам.Работата е там, че винаги щом ми се стори някое момиче хубаво и като се сближа и ми става ясно, че си падат по тези побойници или както искате ги наричайте.Може би аз си падам по такива момичета, но за съжаление те си падат по съвсем различни от мен.И да добавя - поговорката "За всеки влак си има пътници" нещо не ми харесва, едва ли не ми казвате, като не можеш да се държиш наперено, надменно и да се правиш на важен пред всички, значи трябва да ходиш с най-големите парцали.От друга страна пък nosferatu е прав за това, че момичетата говорят, че искат добри момчета, а реално правят съвсем друго.Аз лично не съм чул момиче да казва - искам добро и спокойно момче.Всички искат, все някакви наперени дето знаят само да се бият, а с тях да се държат като с цвете, еми според мен това няма как да се получи.Не може цял ден да си агресивен и накрая като се видиш с приятелката си и да се правиш на добряк, като прикриваш същността си.

Stray
04-26-2013, 21:24
Кефиш ме и аз бях такъв. Почни от тук -> http://donjuancentre.com/topic/11847-%D0%B4%D0%BE%D0%BD-%D0%B6%D1%83%D0%B0%D0%BD-%D0%B1%D0%B8%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%8F/

lucho13
04-26-2013, 21:31
От сега почвам!И все пак ако имате още мнения, с радост ще ги чуя.

nosferatu23
04-26-2013, 22:53
Nosferatu - ти ако се смяташ за животно и се приравняваш до лъв или каквото и да е, аз не.Аз съм си човешко същество.Живеем в 21 век.И да искам стойностна жена(момиче по-точно).Разбирам, че ще трябва да почакам.Работата е там, че винаги щом ми се стори някое момиче хубаво и като се сближа и ми става ясно, че си падат по тези побойници или както искате ги наричайте.Може би аз си падам по такива момичета, но за съжаление те си падат по съвсем различни от мен.И да добавя - поговорката "За всеки влак си има пътници" нещо не ми харесва, едва ли не ми казвате, като не можеш да се държиш наперено, надменно и да се правиш на важен пред всички, значи трябва да ходиш с най-големите парцали.От друга страна пък nosferatu е прав за това, че момичетата говорят, че искат добри момчета, а реално правят съвсем друго.Аз лично не съм чул момиче да казва - искам добро и спокойно момче.Всички искат, все някакви наперени дето знаят само да се бият, а с тях да се държат като с цвете, еми според мен това няма как да се получи.Не може цял ден да си агресивен и накрая като се видиш с приятелката си и да се правиш на добряк, като прикриваш същността си.

цялата работа е че си харесват агресивния тип момченца и искат да им променят леко "bad boy attitude-a" и един вид да ги опитомят , точно като с кучетата , с команди и т.н. ;) с някои се получава , с други не
като не им се получи преминават на следващия , докато в един момент им се е свлекла кожата и не си улегнат с някои нещастен "добряк" който ще им ходи по свирката
общо взето така минава живота на повечето жени и осъзнават че са били доста тъпи ма е късно