PDA

View Full Version : то ми е ясно на къде бие една консултация ако може



darkPaladin
04-22-2013, 15:27
65г жена сърдечна недостатъчност наличие на течност в белия дроб (съдържание на левкоцити 15)
бъбречен фалит(не се отделя урина) черния дроб един бог знае вече какво става с него (ензимите са вдигнати до небето)

+ чревна форма на туберкулоза

+ алергична реакция към лекарства (няма да ги пиша ще кажа че са за сърцето)


така е от 2 седмици почти

последната рентгенова снимка показа че има отново натрупала се течност в белия дроб(масивно)

(преди година има сърдечна операция изкуствена клапа и 4 байпаса тук всичко си работи нормално)
преди месец има прекаран инфаркт


така вероятната прогноза ми е ясна ако беше куче вече нямаше да е болно ^^
възможно лечение?

съжалявам за оскъдната информация но това е всичко което знам и май е достатъчно

kalpazanka
04-22-2013, 16:11
Кардиолозите да си ревизират лечението на първо време, щото бъбречната функция може да се замести, ама сърцето- йок.
Протеинограма, ензими, йонограма и ЕКГ. Преди инфаркта била ли е в синусов ритъм? А след инфаркта?

darkPaladin
04-22-2013, 16:35
Кардиолозите да си ревизират лечението на първо време, щото бъбречната функция може да се замести, ама сърцето- йок.
Протеинограма, ензими, йонограма и ЕКГ. Преди инфаркта била ли е в синусов ритъм? А след инфаркта?

сърцето е най-здравия орган за момента ''работи нормално'' за синусовия ритъм не мога да ти кажа

нашите специалисти разбират седмица по-късно че е направила инфаркт а през това време лежи в болница

до преди 5 дни не е било предприето почти никакво лечение след това се сменя лекаря и болницата

и това е което знам :D


това е което знам за момента

darkPaladin
04-23-2013, 11:07
жената е мъртва може да се затваря темата