PDA

View Full Version : Дали да го целуна?



edno_momiche123
04-22-2013, 18:13
Има едно красиво и срамежливо момче от моя клас на 16.Значи с него напоследък много често се гледаме и слушаме когато говоря нещо в час аз той ме гледа и слуша тъй като и двамата стоим на 1вите чинове.Когато той говори аз го гледам и слушам.И естествено другите се досетиха ,че нещо става и започнаха да ни бъзикат,той се смее и се изчервява като му кажат ,че го гледам.Ами да като ме привлича като магнит.Ходили сме заедно на училище и сме си тръгвали сами.И после си говорим преди да си отидем вкъщи към 10-15 минути.За мен той е най-внимателния и усещам как се притеснявам да говоря с него защото имам чуства и ми е по-трудно отколкото с другите момчета самия разговор.Исками се да направя нещо преди да е свършила годината и да се разделим.Ама не знам как да му кажа ,много ми се иска направо да го целуна ,но ме страх как ще реагира дали няма да спре да ми говори и да се отдръпне.Като сме сами е по-отпуснат а като сме на даскало се държи по-дистанцирано е разбирам не иска хората да знаят за това което става ,но поведението му ме обърква.Искам тази седмица да го целуна и да му кажа направо ,че много го харесвам а пък ако не стане нищо ще минат 2 седмици и нещатата смятам ще се поуспокоят.

ledenakrasota
04-22-2013, 18:40
Цункай му го. :oops:


По темата... Почти на всяко момче му харесва идеята момичето без подкана да го целуне, но първо се изясни с него, за да не му дойде като шок. Тоест да не каже, че си го разбрала погрешно и т.н.

SpiritInBlack
04-22-2013, 18:53
Това , че гледам момичетата в очите далеч не значи ,че съм привлечен , рофл. От много неща зависи как ще реагирам , ако ме целуне непознато момиче.

lubopitna_123
04-22-2013, 19:30
Ами лека цунка по устните не вярвам да стане нещо лошо

SHPAIdURmeN
04-22-2013, 19:39
Горчиво, Горчиво *пляс,пляс* Гоорчиво... :D

vinagigotov1
04-22-2013, 19:56
целуни го, не се замисляй

Amore-Mio*
04-23-2013, 16:59
Първо виж как стоят нещата при него.
Виж дали ще успееш да отгатнеш поне частица от чувствата му, за да не стане гадно, ако нещата не са взаимни.