PDA

View Full Version : Искам да се състезавам



tennis22
04-22-2013, 21:19
Аз съм на почти 14 . Тренирам тенис на корт в малък град в който няма Клуб.В началото си мислех ,че ще почна тренировки за да имам нормална физика .В последствие тези 2 дни на седмица не ми стигаха и се подлудявах когато не съм на КОРТА. Исках и продължавам да искам с всеки ден да напредвам все едно е минало седмица .Това е защтото съм закаснял с 2-3 години ,но смятам ,че играя на много добро ниво за времето което съм прекарал на корта .Виждал съм Юноши на моята възраст ,дори съм играл с тях като спауринг или на точки .Става ми гадно ,че не бях оценен от трениора при който бях в Пловдив ,за Четири дни .Намекна ми това ,че аз съм закаснял другите деца тренират от малки и не мога да им се противопоставя .Естествено новия град необичайно ми беше и за това не се раздадох както го права на корта на който тренирам в моя град .На днешна дата тренирам всеки ден , по 2-3 часа на ден понякога до 6 , тогава съм най доволен ,но хората с който го права вече ме дърпат на доло ,в смисал ,че за мен вече няма развитие в моя град . Трябва да отида в Пловдив ,но проблема е ,че трениорите не ме взимат на сериозно .Свързахме се с трениор от София ,който ни препоръча трениор в Пловдив с двама юноши в националния отбор на България.Но пак проблем ,казах на баща ми за трениора от Пловдив ,той малко не прие на сериозно тази новина (не зная защо), като преди това му бях казал за намеците на трениора при който бях 4 дни и ,че не бях доволен. И сега пак намеквам на баща ми за трениора , той ми казва цитирам "аз като му се обада, какво да му кажа ".А аз си викам кажи му ,че искам да се съзтезавам.

Моля някои да ме посаветва какво да му кажа.Просто понякога си мисля каква им е мечтата на онези Тенеиджари който по цял ден са в кафетата пушат, пият, и правят деца а са на 14 години.А аз искам просто да имам бъдеще в любимия ми спорт ,защтото всичко правя заради него и го правя с удоволствие.