PDA

View Full Version : ПРИТЕСНЯВАМ СЕ ОТ ЕДНО... Част 2 :D



CheFfo0o
04-23-2013, 13:31
В 1 част става ясно , че момчетата не искат момиче което да не е обръснато под гащичките , еми сега да питаме дамите кво ще правят в такава ситуация , ако на среща им се открие гъста жунгла :D .

Purple.Smile
04-23-2013, 14:35
Предполагам, че ще го изтърпя...Все пак щом сме стигнали до там ще се жертвам един път и може после някакси да поговорим за това . :D

Fisherman
04-23-2013, 14:54
Що братле ти не бръснеш ли гущера

Cameo
04-23-2013, 14:58
ако на среща им се открие гъста жунгла

:D Не се е случвало, но няма хич да ми е приятно. От хигиенна гледна точка е хубаво да се поддържа "там долу"..

CheFfo0o
04-23-2013, 15:38
Що братле ти не бръснеш ли гущера

:D Аз не се занемарявам никога :P

draid
04-23-2013, 17:01
Не обръщайте пак темата на има косми -> няма хигиена и няма косми -> супер хигиена.

Auriss
04-23-2013, 17:03
Косми -> пот -> гнусно. Освен ако не си си намерил някоя, дето си пада по второто, при което необръснатия паток ще ти е най-малкият проблем.

Amore-Mio*
04-23-2013, 17:17
Вероятно ще го изтърпя един път, стига да си държи хигиената все пак на ниво.

ubuntureload
04-23-2013, 17:21
:D Не се е случвало, но няма хич да ми е приятно. От хигиенна гледна точка е хубаво да се поддържа "там долу"..

Това че е космат не означава, че е нехигиеничен... ,може да си къпе косата на хуя с шампоан "Кря-Кря" :D

draid
04-23-2013, 17:29
Косми -> пот -> гнусно. Освен ако не си си намерил някоя, дето си пада по второто, при което необръснатия паток ще ти е най-малкият проблем.

Потенето не идва от космите, вземи се образовай малко и недей да ръсиш глупости.

Auriss
04-23-2013, 17:40
Дъвен философ. И в тая тема ли ще ачкаш ? Влез в гугъл сега да почетеш малко за терморегулация и апокринни жлези.

Като ти е кеф да се разхождаш с прокиснали от пот, смрадливи ташаци си го прави без да обясняваш наляво-надясно кой трябвало да се образова.

draid
04-23-2013, 18:21
Ууу ти си можел да използваш сложни думи като терморегулация или просто я преписа от уикипедия ? Колкото до моите ташаци, не им бери грижата на тях. Виждам, че си взел присърце съвета ми и си започнал да се ровиш по google, това е похвално. Не забравяй само, че не навсякъде го има ;)

CheFfo0o
04-23-2013, 18:22
Дъвен философ. И в тая тема ли ще ачкаш ? Влез в гугъл сега да почетеш малко за терморегулация и апокринни жлези.

Като ти е кеф да се разхождаш с прокиснали от пот, смрадливи ташаци си го прави без да обясняваш наляво-надясно кой трябвало да се образова.

:D

Ivaaaaa
04-23-2013, 18:41
не би ми било много приятно..

Auriss
04-23-2013, 20:01
Ууу ти си можел да използваш сложни думи като терморегулация или просто я преписа от уикипедия ? Колкото до моите ташаци, не им бери грижата на тях. Виждам, че си взел присърце съвета ми и си започнал да се ровиш по google, това е похвално. Не забравяй само, че не навсякъде го има ;)
Абсолютно, брат. Ако не си ти да ме мотивираш закъде съм ;д
Гузно ми стана задето те нахраних, та викам да се извиня ;д Как да е - грешиш според мен, пък и наистина задържа влага косморляка като се изпотиш и е неприятно каквото и да си говорим.

draid
04-23-2013, 20:09
Ахам. Еми хубаво, ха наздраве тогава, имаш 1 бира от мен. Ама приятно или не, не е предмет на "спора" просто казах, че космите не са фактор за това колко е чистоплътен човек. Може с косми да мирише на виолетки или бръснат да мирише на скумрия това е. Не мисля иначе, че на някое момиче ще и бъде приятно да попадне на момче с не обръснати подмишници и орган, причините няма да ги нищим сега. ;)

_ivi_
04-23-2013, 20:11
Няма да ми пречи както и не ми е пречело.Дори е някак си как да кажа първично, което ми харесва!

anonymous908491
04-23-2013, 20:28
Дъвен философ. И в тая тема ли ще ачкаш ? Влез в гугъл сега да почетеш малко за терморегулация и апокринни жлези.

Като ти е кеф да се разхождаш с прокиснали от пот, смрадливи ташаци си го прави без да обясняваш наляво-надясно кой трябвало да се образова.

С това ли се оправдаваш, че си епилираш крака, ръце, задник и всичко останало ?
Мъжете харесват епилирани мъже, ще ти излезе късмета, ако ми дойдеш на гости.

Fisherman
04-23-2013, 20:33
С това ли се оправдаваш, че си епилираш крака, ръце, задник и всичко останало ?
Мъжете харесват епилирани мъже, ще ти излезе късмета, ако ми дойдеш на гости.

ауриса е жена,мисля че и умствения капацитет епилира също

Auriss
04-23-2013, 20:47
С това ли се оправдаваш, че си епилираш крака, ръце, задник и всичко останало ?
Мъжете харесват епилирани мъже, ще ти излезе късмета, ако ми дойдеш на гости.
:Д:Д Пасувам аз. Взимайте се с тоя над мене - гледам и мерак има

edit http://www.teenproblem.net/forum/image.php?u=302245&dateline=1364792550&type=thumb
това впрочем е яко. Бюст ли е само или цял модел си правил ?

anonymous908491
04-23-2013, 20:55
:Д:Д Пасувам аз. Взимайте се с тоя над мене - гледам и мерак има



Аз не съм ти предлагал да си активната страна, за да ми пишеш, че ще си пасивната. Знай си мястото, втори път няма да повтарям, направо ще те напляскам.

Fisherman
04-23-2013, 21:07
Каква си мръсница аурис,още ли работиш в шоколадовата фабрика

Auriss
04-23-2013, 21:34
Аз не съм ти предлагал да си активната страна, за да ми пишеш, че ще си пасивната. Знай си мястото, втори път няма да повтарям, направо ще те напляскам.

Моля те, изчервявам се вече. ;д

Не ми отговори на въпроса.

mishopi4o
04-24-2013, 19:09
Фъни. В предишната тема всички природозащитници обясняват как ''момичетата'' с косми като на гандалф брадата, трябва да се прежалиш иначе не си бил мъж.. сега същите мразели мъжете да има ли косми.. ми мене кво ми дреме няма се бръсна сяка седмица примерно .. гледам си кефа : )

DragonLady
04-24-2013, 19:16
Щом съм стигнала с него до леглото, няма да го върна само защото не се е обезкосмил отдолу, но все пак ще намеря тактичен начин, да поговоря с него на тази тема, без да го засегна.

melany94
04-25-2013, 22:04
Оф ебахти и хигиената, ебахти и чудото човек ще каже, че нон стоп сте в банята. Както има бръснати и миризливи сливи, така има и космати и чисти патки. Много елемнтарно мислите. Не е нещо чак толкова брутално и на мене по ми харесват обръснати ама ако не ги влече в крайна сметка няма да го зарежа защото има някакви смешни косми долу.

Dollie
04-26-2013, 19:21
E кофти е к'вото и да си говорим, но не би било нетърпимо.