PDA

View Full Version : Избор: Приятели vs Момче



sun777
04-23-2013, 17:07
Харесвам едно момче ^^ (много добър приятел ми е пишем си всеки ден излизаме и т.н) Проблема е че неговите приятели и моите приятели не се харесват особено (неговите приятели нямат нищо против мен) .. Искам да съм с него и да си прекараме добре както предната екскурзия (там започнах да го харесвам след като ни накараха да се целунем на истина и предизвикателство) Тогава ги нямаше тези мои приятелки които не харесват приятелите на момчето което харесвам и си прекарах НЕВЕРОЯТНО.. За съжаление след екскурзията приятелките ми нещо се нацупиха че разказвах въодушевено за случилото се.. И сега не знам какво да правя.. Не ми е толкова забавно с моите приятелки.. Те са малко по - така .. (да кажем че с тях не се отпускам като за купон) Това е последната ни година заедно защото ще кандидатстваме (на 14 сме) но искам да я прекарам с това момче.. Но пък те ще се разсърдят че се цепя.. Пък ако съм с тях ще мисля само за него и какво би било ако почувствам отново вълнението от предната екскурзия ! :( Съвет, моля :(

r0073x
04-24-2013, 04:44
Върви при него и си пробвай късмета. Ако не го сториш, после ще съжаляваш :)

anonymous708973
04-24-2013, 06:13
махай ги тия "приятелки".

Amore-Mio*
04-24-2013, 10:02
Пробвай се с момчето!

Chacho
04-24-2013, 10:05
С времето ще се научат да се не цупят за глупости.

tHe_COolEst_GIrl
04-27-2013, 13:22
Хм, тези твои "приятелки" явно не са ти приятелки, щом се цупят за такива неща, така че си пробвай късмета с момчето. Ако ти бяха истински приятелки, щяха да приемат на драго сърце избора ти!

Съветчета :Р
04-27-2013, 14:11
Поговори с с приятелите си питай ги защо не харесват неговите приятели..Иначе попринцип трябва да избереш притялите си,защото когато него го няма те ще са до теб :)

r0073x
04-27-2013, 15:28
Съветче, не си прав(а). Ако момчето е свястно и си паснат, той винаги ще е до нея ;)