PDA

View Full Version : Жалко ли е ?



shaunaa
04-23-2013, 19:49
Жалко ли е да взимаш съвети по любов от интернет или да пишеш по форуми как да имаш гадже, как да се харесаш на някой и т.н.? Жалко ли е да си направиш фалшив профил, за да придобиеш опит в свалките или да следиш някой, който харесваш, а нямаш смелост да му пратиш покана или вече си му пратил, а той не я е приел? Ако е жалко, какво да правим, за да направим впечатление на някой, като не сме добри в свалките?

DENKAZ
04-23-2013, 20:19
Като за начало не започвай с фейсбук.

CheFfo0o
04-23-2013, 20:22
Не е жалко нито срамно се от някаде трябва да се научиш .... Аз сам в тоя саит от днеска :D , но просто щот ми е тъпо и няма кво др до прая освен да гладам гаври ... Аз повечето неща си ги зная от приятели .

Stray
04-23-2013, 20:59
Жалко ли е да взимаш съвети по любов от интернет или да пишеш по форуми как да имаш гадже, как да се харесаш на някой и т.н.?
Според мен няма нищо жалко в това. Всички сме искали съвети от приятели, ако те също нямат опит е напълно нормално да потърсиш някой, който има. Прочетох коментари на жени в други теми, които бяха много точно написани!

Жалко ли е да си направиш фалшив профил, за да придобиеш опит в свалките или да следиш някой, който харесваш, а нямаш смелост да му пратиш покана или вече си му пратил, а той не я е приел?
По мое лично мнение това е жалко. Не виждам защо да се криеш, или да се правиш на някой друг. Всеки човек е уникален, научи се да обичаш себе си! Стига да имаш желание - отиваш и се пробваш, когато си харесаш някой! Не се притеснявай, че може да те отреже, ще има много други, които ще те харесат и оценят. Дори да те отреже, какво? Всички, които имат опит във връзките са ги рязали безброй пъти! Няма защо ти да не си достатъчна за някой!
"Смелостта е съпротива срещу страха, власт над страха, а не липса на страх."

Ако е жалко, какво да правим, за да направим впечатление на някой, като не сме добри в свалките?
Прочета ли свалка, първото нещо, което ми изплува в главата е как го водиш на бар и му поръчваш нещо за пиене. Представи себе си в най-добрата си светлина, когато си около него. Бъди естествена - изморително е да поддържаш илюзията, че си друг човек. Дръж се като наградата, не е особенно нормално ти да преследваш мъжа. Той трябва да ти покаже, че е достатъчно добър за да бъде с теб! Много неща могат да се допълнят, но предпочитам конкретните въпроси!

HollyGolightly
04-24-2013, 01:43
За съвети, не е жалко, все пак за това е този форум. Но това с фалшивите профили е толкова противно и жалко, че дори не ми се коментира :?

Amore-Mio*
04-24-2013, 13:27
Не е жалко да попиташ за това, което те интересува, нито пък да получиш отговор на това, което те засяга, независимо дали е от интернет или от приятели.

Жалко е да се правят фалшиви профили.
Накрая потъваш в блатото и се чудиш как да се измъкнеш. Защото, видиш ли, допаднала си му и иска да излезете, и тогава какво ?

gabi_94
04-24-2013, 17:42
Ех, от самота човек какво ли не прави...Не е жалко да пишеш във форуми и да търсиш съвети, но определено е жалко да си правиш нов профил и да пишеш на познати и непознати.

granger
04-24-2013, 17:55
Не е жалко,нито едното , нито другото. Въпрос на разбиране. Дори и фалшивия профил може да ти помогне по някакъв начин,ако искаш да запазиш анонимност.
не говоря за фейковете, а за тези,които вече имат "утвърден" профил,но искат анонимен съвет. Хора сме,променяме се, онова в което сме вярвали вчера и сме "проповядвали" един вид, утре ще се изправи пред теб и ще ти покаже,че виждаш ли на теория е така, на практика иначе.