PDA

View Full Version : Maybelline Rocket volume vs. Max factor 2000 calories



mi6eto942
04-23-2013, 20:30
Чудя се коя от двете спирали да си взема,някой,ако ги е ползвал да сподели мнение,ако знаете и цената им

Schatzi
04-24-2013, 06:19
Ползвала съм и двете. Макс Фактор беше около 15 лв., а Мейбълин около 10 лв. Всички страшно хвалят всяка нова спирала на Мейбълин. но незнайно защо на моите мигли стоят отвратително, супер много слепват. Та в този ред на мисли препоръчвам Макс Фактор. :)

katii
04-24-2013, 06:27
С две ръце съм за Мейбълин. :)

mimeto_0o0o
04-24-2013, 12:24
На Мейбълин не ми харесва на мен! Не прави миглите хубави и под очите ми става черно... Макс Фактор не съм я пробвала

BlackMeow
04-24-2013, 12:43
Имала съм нещастието да пробвам и двете - просто недей. И двете бяха около 10-15 лева, мисля. Но пред тези двете ти препоръчвам по-скоро една Голдън Роуз за 3-4 лева.
В ценовия клас към който предполагам си се ориентирала бих ти препоръчала Буржоа. Моята беше в черна опаковка с лилавеещи надписи и капачка.

kalpazanka
04-24-2013, 12:45
В ценовия клас към който предполагам си се ориентирала бих ти препоръчала Буржоа. Моята беше в черна опаковка с лилавеещи надписи и капачка.
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1940000

BlackMeow
04-24-2013, 13:59
kalpazanka, много е хубаво човек да чете и да се интересува!
Обаче и не бива на всичко от подобни предавания да се вярва сляпо - ясно е, че всеки ще каже това, от което може да извлече финансова изгода. Тъжно, но факт.

“Не харчете парите си за скъпа козметика! Лабораторните изпитания доказаха, че масовите кремове, шампоани и гримове са далеч по-добри от скъпите маркови продукти”. Това последното може би важи до някаква степен за някои неща, но със сигурност не и при нас. А понятията скъпа и не скъпа са много разтегливи - за един и 5 лева са много, за друг не са чак толкова. Всеки има глава на раменете да си прецени кое му е във възможностите, а купуването на нещо си с цел да си пича на квартала е доста смешно.
И цитата по-горе ми е просто любим - "не харчете за каквото ви казват другите, купувайте каквото ние ви съветваме да купувате.

Извинявам се за спама, просто темата ми е слабо място.

И по темата - една съфорумка не беше ли похвалила преди време една спирала на Lumene? Може авторката да потърси информация за нещата им, поне на думи изглеждат обещаващи.