PDA

View Full Version : Шибано



ShtrudeL
04-23-2013, 20:45
Понеже трябва да си запиша курсовата работа на диск, а диск не съм записвала от 3 години минимум.. та изтеглих си Nero-то, цъкнах burn-a и сега ми стои на 52%.. а се записва само един шибан текстов документ.. Какво се случва по дяволите и защо не иска да се завърши записването?

ShtrudeL
04-23-2013, 20:50
мамка муу, това нещо заби тотално, писнА ми.

ShtrudeL
04-23-2013, 20:53
компютъра дори не иска да ми изплюе диска като натискам копчето -.-


ВИЕ СТЕ ВИНОВНИ! ^

RedArmy
04-23-2013, 20:56
изтегли си Nero 6, щото по-новите версии ги преебаха..
и обясни как точно ги записваш ако искаш помощ, щото така все едно само се оплакваш :D

anonymous908491
04-23-2013, 20:58
Единствения глупав си ти самата. Nero e боклук, малко по-добре е Roxio, а има достатъчно безплатни, за да ползваш платените боклуци, защото е боклук и винаги ще го наричам боклук.

ShtrudeL
04-23-2013, 21:00
точно с Nero 6 направих опит..
Как, как.. пъхнах диска, пуснах програмата, отидох на 'data нещо си' (абе първото), добавих си документа и цъкнах на 'burn' и тваЙ.. И заби на 52% и на всичкото отгоре сега не ми вади диска и си стои в компа и през 1 мин ми забива..
Още по-забавното е, че нямам втори празен диск (кой записва на дискове в днешно време?!), а трябва да я предам утре..
изобщо не ми дреме вече.

ShtrudeL
04-23-2013, 21:00
Единствения глупав си ти самата. Nero e боклук, малко по-добре е Roxio, а има достатъчно безплатни, за да ползваш платените боклуци, защото е боклук и винаги ще го наричам боклук.

Аз да не записвам всеки ден дискове, че да знам бе?

nanalai
04-23-2013, 21:02
Свали си Ashampoo Burning Studio,нерото е гнусно.След като стартираш Ashampoo Burning Studio - Burn Files and Folders > Create a New CD/DVD/Blu-Ray disc и записвай на най-ниската скорост!

RedArmy
04-23-2013, 21:04
единствената възможна причина тогава е скоростта, на каква скорост си записвала и какъв ти е диска? също има някои дискове които просто са си пълен леш и са прецакани по дефолт така че може да си попаднала и на такъв

П.П: тоя диск, щом компа е забил по средата, го отписвай направо, но къв е тоя университет дето не можеш да си го качиш на флашка или на mp3 и да им го дадеш :д направи това и да не ти пука, нали квото се изисква от теб си го направила все пак

GeGaSa
04-23-2013, 21:09
Свали си cd-burner, и да знаеш за следващия път.

ShtrudeL
04-23-2013, 21:12
единствената възможна причина тогава е скоростта, на каква скорост си записвала и какъв ти е диска? също има някои дискове които просто са си пълен леш и са прецакани по дефолт така че може да си попаднала и на такъв

П.П: тоя диск, щом компа е забил по средата, го отписвай направо, но къв е тоя университет дето не можеш да си го качиш на флашка или на mp3 и да им го дадеш :д направи това и да не ти пука, нали квото се изисква от теб си го направила все пак

Мисля, че го записах на най-високата скорост (50 и нещо :3) ама не знаех, че е от толкова голямо значение.. мф..
Иначе този диск си остава за тях, заедно с хартиения вариант на курсовата -.-

RedArmy
04-23-2013, 21:21
по принцип никога не съм имал проблеми и на 52-ра да записвам ама все пак по-малко си е по-добре и по-сигурно.. а дискове не съм записвал и аз от 3-4 години насам сигурно

абе тия в университетите съм забелязал че са мн зле с тия работи, кво пречи да съберат флашките на целия курс и да си копнат нещата в една папка на техния комп и край.. ама що да е лесно като може да е трудно :D
все пак - успех, дано се оправиш

LovEsIckk
04-23-2013, 23:54
Aбе, мама му да *** дрислива. За толкова години, толкова дискове съм записвала..С музика,снимки,текстови файлове и т.н. и т.н...И никога не съм ползвала насраното Неро.
Що си правите живота сложен?


P.S. Винаги отварям папката на диска и провлачвам каквото искам до там, а после записвам. Един път включих тва Неро и се почувствах като индианец..пък никак не обичам да си го правя сложно.

И на нас ни искат някои от глупостите на диск..Щото да останело за тях. 1 път на хартиен носител, 1 път на email ..и 1 път и на диск чак искат. Ненормална работа е.

IncendiaSanctus
04-24-2013, 00:02
Тоя диск можеш да го изхвърлиш направо...
Не знам какво не му харесвате толкова на Нерото, има и по-смислени програми, ама и то върши работа...
Аз откакто в Уиндоуса има опция за записване на дискове, не съм ползвал друго... Дреме ми, че е скапано, толкова и дискове записвам, я се стегнете, клаудове млаудове, тия на CD ще искат нещо...

GeGaSa
04-24-2013, 05:40
Мисля, че го записах на най-високата скорост (50 и нещо :3)

Ти си го опекла, записвай или на 8-12, :)

Wax
04-24-2013, 07:03
^
+ има и шанс записвачката да ти е ебана.
Като правя прост Data Disc си ползвам вградения на Windows Burner, а за други - Nero 6

embraceme
04-24-2013, 14:12
Т'ва е 'щото ме махна от скайп :/

Canis_Dirus
04-24-2013, 14:18
Nero?
Win 98 called.
Сириъсли?

XP и седмицата си пишат безпроблемно дискове. И WTF - диск?
Флаш памети, cloud storage - все пак говорим за шибан документ.