PDA

View Full Version : Свикнала да е без мен ..



weezy.
04-24-2013, 15:48
Ако гаджето ви каже, че свиква да без вас, каква ще бъде реакцията ви?
Пускам тая тема, защото наскоро гаджето ми го каза това.
И под ,,свиква,, имам предвид, че донякъде и е безразлично дали е с мен или не ..

AnarchyBoy
04-24-2013, 16:02
Тегли и една майна, особено ако имаш чувства към нея, както ти го е казала, не трябва да се замисляш въобще.
Не знам, не мисля, че вече държи на теб, понякога думите нараняват много повече, от колкото хората си мислят.
Човек, който казва такова нещо, не те заслужава. :)

weezy.
04-24-2013, 16:07
Много я обичам .. и тя така казва, но нещо.. мисля да я режа ма не ми е много лесно ;x

AnarchyBoy
04-24-2013, 16:11
Това ясно, самият факт, че тези думи са те наранили показва, че държиш на нея.
Понякога живота е гаден, к'во да се прави, режеш и продължаваш. Няма да е толкова тежко, колкото си мислиш. ;)

TheBeliever
04-24-2013, 16:37
Случайно да е примрънквала, че не й обръщаш достатъчно внимание? Един вид манипулациика като "Не си постоянно наоколо и вече свиквам с отсъствието ти".

AnarchyBoy
04-24-2013, 16:42
Случайно да е примрънквала, че не й обръщаш достатъчно внимание? Един вид манипулациика като "Не си постоянно наоколо и вече свиквам с отсъствието ти".

Не мисля, че тук това е проблема, да свикнеш да бъдеш без някой, особено след дълга връзка, не е хубаво.
И нормално мислещ човек не би изтропал подобна простотия.
Тя ако си е търсила внимание, женската логика цЪка постоянно, ще си намери начин, да му покаже, че и липсва внимание ;)

ameli
04-24-2013, 16:44
^ И аз това си помислих, не толкова, че и е все едно дали е с теб или без теб, а че не и обръщаш достатъчно внимание и вече е свикнала на това.

TheBeliever
04-24-2013, 16:45
Тя ако си е търсила внимание, женската логика цЪка постоянно, ще си намери начин, да му покаже, че и липсва внимание ;)

Точно женската "логика" може да я вкара в какви ли не филми. Да речем, че говоря от опит.

Според мен авторът не трябва да прибързва с изводите, преди да разбере какво точно е имала предвид и какво е предизвикало този нейн коментар.

horacio
04-24-2013, 16:51
Според мен щом го е казала, значи има за какво. Ти явно не й обръщаш внимание и не се виждате толкова често, щом е свикнала да те няма. Ако се виждате постоянно, няма как да свикне да те няма, защото те има. :Д

AnarchyBoy
04-24-2013, 16:54
Зависи от човека и ситуацията, и от това под какъв контекст го е казала, но аз останах с впечатлението, че го е казала по време на скандал, когато си изпускаме, онези малки нещица, които събираме дълго време. Тоест тя си го мисли, но не му го е казвала, докато не я е нервирал достатъчно, че да му каже, точно какво мисли за него. Понякога пък в яростта, казваме неща, който не мислим, което е объркващо, както за човека срещу нас, така и за самите нас. :D

Бе жени, Go figure..

Tsukuda_Hiroshi
04-24-2013, 17:26
С риск да бъда нецензурен: ебал съм й путката-майна!

gabi_94
04-24-2013, 17:32
Добре де, сигурен ли си, че не е "свикнала" в хубавия смисъл :D Аз като свикна с някого, значи много държа на него..Иначе, ако е в лошия смисъл е време да и биеш шута :D

AnarchyBoy
04-24-2013, 17:37
Добре де, сигурен ли си, че не е "свикнала" в хубавия смисъл :D Аз като свикна с някого, значи много държа на него..Иначе, ако е в лошия смисъл е време да и биеш шута :D

Тя е "Свикнала" да бъде "БЕЗ" него, това не е много хубаво според мен.. :D

С риск да бъда нецензурен: ебал съм й путката-майна!

Абсолютно, съм съгласен с теб, дори и да го мисли, няма право да го казва това, дори и вече да не държи на него, загубила му е времето, ако иска да се разделят, да му го каже поне по някакъв по "тактичен" начин, това е супер нетактично и грубо, и показва много нисък усет за обкръжаващото.

anonymous708973
04-24-2013, 20:20
Eстествено, че тя ще е виновна, как...
Ако авторът учи някъде навън и не се сеща да завърти един телефон, да напише един смс да я пита как е, ако системно й липсва рамо, на което да се опре, доверен приятел... как няма да му го каже?!

Че мъжете сте толкова отчайващо недосетливи, толкова грам не разбирате от намеци понякога. Тя може да му го е показала по милиони начини, ама той да е блял баирите. Тя ли ще е виновна пак?

girlwithblueeyes
04-24-2013, 20:23
Може вече да не те обича . Или да си й омръзнал?!

weezy.
04-24-2013, 20:26
Абе хора на ден и звъня 5 пъти най-малко..
Не сме се виждали 1 месец явно за това е така, понеже тя живее в друг град, а аз имам доста проблеми в момента..
Hiroshi@ - Съобразявай се какво говориш, не си много добре с главата май?

weezy.
04-24-2013, 20:27
@girlwithblueeyes - Но тогава защо да ми го казва постоянно?

AnarchyBoy
04-24-2013, 20:29
Eстествено, че тя ще е виновна, как...
Ако авторът учи някъде навън и не се сеща да завърти един телефон, да напише един смс да я пита как е, ако системно й липсва рамо, на което да се опре, доверен приятел... как няма да му го каже?!

Че мъжете сте толкова отчайващо недосетливи, толкова грам не разбирате от намеци понякога. Тя може да му го е показала по милиони начини, ама той да е блял баирите. Тя ли ще е виновна пак?

А пък понякога жените сте толкова отчайващо нетактични, че не ми се говори, с този намек може да е наранила човека супер много... извинявай тая тема е дъвкана стотици пъти.. нека да не спорим, и мъжете и жените са говеда в някой отношения.. :?

girlwithblueeyes
04-24-2013, 20:31
Ами лично аз бих казала нещо подобно за човек който ми омръзнал и съм се изчерпала от към чувства .А и не разбирам това уж казва ,че е свикнала без теб и в същото време твърди , че те обича доста лицемерно е .

weezy.
04-24-2013, 20:34
Аз точно за това се чудя .. офффф кво да правя бахти направо :@@@

girlwithblueeyes
04-24-2013, 20:37
Според мен седнете и поговорете и да ти изясни какво имам предвит под свикнала е без тебе . Може наистина вече да не те обича , може и просто разстоянието да оказва много голяма влияние .

anonymous708973
04-24-2013, 20:46
А пък понякога жените сте толкова отчайващо нетактични, че не ми се говори, с този намек може да е наранила човека супер много... извинявай тая тема е дъвкана стотици пъти.. нека да не спорим, и мъжете и жените са говеда в някой отношения.. :?

Ъъ, това не е намек. Това последното, което тя може да направи, за да разбере той колко не му пука за нея. Отчаяна е, това е зов за помощ.

Tsukuda_Hiroshi
04-25-2013, 16:59
Hiroshi@ - Съобразявай се какво говориш, не си много добре с главата май?

С какво да се съобразявам? Не съм казал нищо лично към твоята приятелка, ако така си ме разбрал. Казвам какво бих направил по принцип и това си е просто псувня, също както когато говориш за дадена ситуация и казваш "е*ал съм му майката", което не означава, че си спал с майката на някой конкретно...

TheBeliever
04-25-2013, 18:54
Не сме се виждали 1 месец

И питаш защо е свикнала без теб?

tori
04-25-2013, 19:03
Говорете бе, хора! Искате съвети, а не знаете дори какво мисли човека насреща, не можем да дадем съвет и да пълним темата със голи, боси и рахитични предположения. Просто не можем.
Седни, поговори с нея, питай я какво и липсва ако въобще има такова. Ако има начин да оправиш нещата - опитай, ако няма по-добре тая връзка я пиши бегала, както се казва. Най-добре ще е да си освободиш ден или два и да отидеш при нея. Успех.

feikk
04-25-2013, 19:23
И двамата сте еднакво виновни. От друг град била, ти си имал проблеми. Ако искате да се видите, ще го направите. Айде стига, всеки много изисква, а нищо не прави, пък после що така и що иначе.

Amore-Mio*
04-25-2013, 19:27
Абсолютно, съм съгласен с теб, дори и да го мисли, няма право да го казва това, дори и вече да не държи на него, загубила му е времето, ако иска да се разделят, да му го каже поне по някакъв по "тактичен" начин, това е супер нетактично и грубо, и показва много нисък усет за обкръжаващото.

И как така ти определяш тя какво право има?
Даже много добре си е постъпило момичето, като е казало това, което чувства. Въпросът е друг, че явно ти си го преживял това нещо и приемаш страна, като не се замисляш кое, защо и как е станало.

Още повече, че един месец не са се виждали.
Ако ще и 10 пъти на ден да ми звъни, аз като имам нужда да е до мен, него го няма и аз ще свикна без него. Има вероятност дори освен това, да имат някакъв друг проблем.

Tsukuda_Hiroshi
04-25-2013, 20:47
tori, понякога ме е яд, че нямам приятели, които разсъждават като теб.

tori
04-25-2013, 21:00
tori, понякога ме е яд, че нямам приятели, които разсъждават като теб.
Ами мерси, макар да не съм сигурна, че това е комплимент. Или нещо от тоя род.

xXxPETYAxXx
04-25-2013, 21:01
Това изречение може да значи различни неща, според концепцията на целия разговор. Може да се разбира като "Искам повече време да прекарваме заедно", "Не ми е проблем, че не се виждаме често", "Чувствата ми са изстинали"...и т.н.
Много е относително от това, как се е стигнало да самите тези думи, дори и с каква интонация са произнесени...

sweetycherry33
04-25-2013, 21:14
Говорете бе, хора! Искате съвети, а не знаете дори какво мисли човека насреща, не можем да дадем съвет и да пълним темата със голи, боси и рахитични предположения. Просто не можем.
Седни, поговори с нея, питай я какво и липсва ако въобще има такова. Ако има начин да оправиш нещата - опитай, ако няма по-добре тая връзка я пиши бегала, както се казва. Най-добре ще е да си освободиш ден или два и да отидеш при нея. Успех.

+ 1

DENKAZ
04-25-2013, 21:21
С риск да бъда нецензурен: ебал съм й путката-майна!

С по груб език - да!

Казва ти такива думи и ти си пред някаква дилема?! Думите "Обичам те" и сълзите си ги раздават като топъл хляб вече. Теглиш чертата и край. Ще се кахъриш известно време (явно твоите чувства са истински, т.е. ти си прее*ания) и ще ти мине.

granger
04-26-2013, 13:13
Eстествено, че тя ще е виновна, как...
Ако авторът учи някъде навън и не се сеща да завърти един телефон, да напише един смс да я пита как е, ако системно й липсва рамо, на което да се опре, доверен приятел... как няма да му го каже?!

Че мъжете сте толкова отчайващо недосетливи, толкова грам не разбирате от намеци понякога. Тя може да му го е показала по милиони начини, ама той да е блял баирите. Тя ли ще е виновна пак?
Hallelujah , мацка! Мдап, те тава е!

NomNomNom
04-26-2013, 16:37
Ами, може и да иска да ти бие шута, но ако е млада и не го е правила често, й е трудно и те чака сам да си отидеш?

Tsukuda_Hiroshi
04-26-2013, 19:32
Ами мерси, макар да не съм сигурна, че това е комплимент. Или нещо от тоя род.

Не го казах в лошия смисъл, което предполагам го прави комплимент, въпреки че целта на комплимента е подмазване, което е далеч от намеренията ми. Да кажем, че беше просто твърдение...

fenastz
04-26-2013, 20:21
Или е разглезена пикла или...абе то друг вариант няма :D

FuCKkK13
04-27-2013, 17:13
^ И аз това си помислих, не толкова, че и е все едно дали е с теб или без теб, а че не и обръщаш достатъчно внимание и вече е свикнала на това.

+++++++++++++++++++++

AngelAntichrist
04-27-2013, 18:00
Тц тц тц, как може да е свикнала без теб? Тя трябва да бъде зависима от теб и връзката ви.Мисълта животът й да продължи без теб да я съсипва, защото ни други мъже има, ни живот извън връзката ви.

Колко сте далеч един от друг? Защото за мен "нямам време, имам прекалено много ангажименти и проблеми" не е оправдание. Желанието е факторът.

А ти можеш и по 300 пъти на ден да й звъниш, и да си говорите за времето. Тук количеството не е толкова важно, колкото качеството.