PDA

View Full Version : Никакви Гърди?!



iza19
04-24-2013, 16:21
Здравейте...
да знам че има много такива теми но аз исках да ви попитам за мнение точно към моя случай.
Аз съм на 12 и нямам никакви ама абсолютно никакви гърди..
преди около 1 година или по малко започнаха да ми растат точно както трябва първо се появява издутина под зърната и много ме боляха дори и при най - малкото докосване . но изведнъж спряха да растат и на всичкото отгоре се стопиха ако мога така да се изразя просто изчезнаха както бяха започнали да са в 1ви етап просто изчезнаха ?! Не разбирам от какво може да е , защото започна окосмяването за което всички говорят тоест имам косми в по - интимните места и съвсем малко под мишниците ,но както и да е .. Въпросът ми беше нормално ли е да стане така да изчезнат изведнъж ??
Благодаря Ви

Fisherman
04-24-2013, 16:27
Нямаш развити гърди,защото си малка още.


CASE CLOSED.

iza19
04-24-2013, 16:31
Да.. Знам но абсолютно всички от моят клас вече носят даже сутиени и да .

FuCKkK13
04-24-2013, 16:38
ако абсолютно всички от твоя клас станат пропаднали наркомани и ти ли ще станеш ?! - не вярвам.. спрете с това детинско твърдение бе - щом другите имат и аз трябва... и до 16 можеш да нямаш и после да ти пораснат......... без цици няма да останеш дишай

Fisherman
04-24-2013, 16:40
Всеки се развива различно,как очакваш да ви растат гърдите еднакво?

iza19
04-24-2013, 16:43
Благодаря

AnarchyBoy
04-24-2013, 16:59
без цици няма да останеш дишай
:lol: :lol: Но е права, без цици няма да останеш
какви цици на 12 всъщност, сигурна ли си, че съученичките ти, не си бутат "чорапи, тоалетна хартия, и там още каквото се буташе" под "сутиена" за да се правят на интересни хмм?
Ще ти пораснат и на теб спокойно, за всичко си има време, тепърва влизаш в пубертета.
Чакай ще дойде и това и други неща ще дойдат. ;)

strawberry88
04-24-2013, 18:45
какви цици на 12 всъщност, сигурна ли си, че съученичките ти, не си бутат "чорапи, тоалетна хартия, и там още каквото се буташе" под "сутиена" за да се правят на интересни хмм?


100% е така!Невъзможно е на 12 да имат големи гърди. :Д

FuCKkK13
04-24-2013, 18:57
100% е така!Невъзможно е на 12 да имат големи гърди. :Д
що говорите толкова крайно бе ? лично моя съученичка на 12 носеше чашка Б ( да,не е кой знае какво ама на 12 ти изглеждат като Д) и на 14 носеше чашка Д и не е супер дебела... 162-3 е някъде 57 кг. да,леко пълна ама определено не е дебела и гърдите и не са от дебелото ( 8-) ) а и сега да ти кажа като че ли вече е нормално на 13 да имаш бюст ( дори и малък)

AnarchyBoy
04-24-2013, 19:02
що говорите толкова крайно бе ? лично моя съученичка на 12 носеше чашка Б ( да,не е кой знае какво ама на 12 ти изглеждат като Д) и на 14 носеше чашка Д и не е супер дебела... 162-3 е някъде 57 кг. да,леко пълна ама определено не е дебела и гърдите и не са от дебелото ( 8-) ) а и сега да ти кажа като че ли вече е нормално на 13 да имаш бюст ( дори и малък)

На 12 не трябваше ли да се интересуват, от де да знам, ъъ.. учене?
Лично аз не се, и сега съжалявам, защо някой не ме би през устата да уча. 8-)
Охх к'во се учудвам сега на по 13 раждат вече. :?

marrcandy
04-24-2013, 19:08
Не искам да те депресирам,но и аз нямах гърди И на 12,и на 18 все още нямам. Така че всеки с тялото си.

FuCKkK13
04-24-2013, 19:14
На 12 не трябваше ли да се интересуват, от де да знам, ъъ.. учене?
Лично аз не се, и сега съжалявам, защо някой не ме би през устата да уча. 8-)
Охх к'во се учудвам сега на по 13 раждат вече. :?

просто давам пример,че не всички са с чорапи в сутиените,но не отричам че и болшинството са такива

DragonLady
04-24-2013, 19:20
:lol: :lol: Но е права, без цици няма да останеш
какви цици на 12 всъщност, сигурна ли си, че съученичките ти, не си бутат "чорапи, тоалетна хартия, и там още каквото се буташе" под "сутиена" за да се правят на интересни хмм?
Ще ти пораснат и на теб спокойно, за всичко си има време, тепърва влизаш в пубертета.
Чакай ще дойде и това и други неща ще дойдат. ;)
+1
Още си на 12 бре момиче! Тепърва навлизаш в пубертета, време много има да ти пораснат.

draid
04-25-2013, 19:32
Викам, генните инженери да поемат към модифициране на човешкото ДНК, така че на жените да им поникват гърди на 10, за да могат да се чукат без да се притесняват.