PDA

View Full Version : Galaxy S4 - време на излизане и въпросче.



maistorluk
04-24-2013, 17:04
Кога долу горе трябва да дойде галаксито с4 в България, защото в Англия би трябвало да излезе към 27 април. Също смятате ли, че когато дойде в България, цените на с3 ще паднат, защото смятам да си купувам с3.

OoVasKoO
04-24-2013, 17:55
Охоо ама ти се надяваш а :)
цитирам от темата за Галакси С 4 - http://www.androidbg.com/forum/topic60789-samsung-galaxy-s-iv-v-blgariya-p5.html
Говори се, че ще излезе към края на тоя месец началото на май, НО

Тъй като никой от операторите ни няма все още конкретен отговор кога С4 ще е наличен в търговската мрежа
реших да се обадя на Самсунг България и да попитам за по конкретен отговор
Операторката с която говорех ми каза че това ще е -Края на юли или началото на август
няколко пъти е попитах дали е разбрала че става въпрос за Галакси С4 и отговорът беше -Да разбира се
Силно се надявам операторката да се е объркала въпреки нейните твърдения.

Еми на мен от глобул ми казаха още другата седмица че ще е наличен,дата не са споменали просто казаха другата седмица сигурно имат предвид 1-3 май че ще го има... Питал съм в TheMall.А това началото на август края на юли ехеее то до тогава ще обявят Note III и още куп телефони

Ето какво написах от Samsung Bulgaria в официалната си страница в facebook - "Не пропускайте официалната премиера на Galaxy S4 в петък в 18ч. в Bulgaria Mall! Освен шанс да го спечелят, първите 100 от вас, които се регистрират при екипа на Samsung на място след 18ч., ще получат билет за прожекцията на „Iron Man 3“ в Kино Арена Deluxe същата вечер!"

maistorluk
04-24-2013, 18:17
Надявам се че с с4 цените на предишния модел ще паднат, за да може да ми се увеличи шанса да си го купя. Пък и не искам да отида утре да си го купя и след 2 седмици на е с 50-100 лева по евтин.