PDA

View Full Version : 2 въпроса ?!



LipSy
04-24-2013, 17:04
Здравейте момчета! :) Имам 2 въпроса към вас!

1. Преди време ми подариха течни кристали за коса. Нанасям ги на мокра коса в краищата (както знам) и след това суша косата със сешоар. Искам да ви попитам, дали ги употребявам правилно и за какво точно са предназначени?

2. Получавам обем в корените само когато си изсуша косата със сешоар. Фризьoр ми е предлагал да опитам с пяна за коса. Има ли ефект? Ако да, моля препоръчайте ми качествена пяна. Ако не, какви начини използвате вие, за да запазите обема?

Благодаря ви! :)

Schatzi
04-24-2013, 19:34
1.Кристалите се ползват и на влажна и на суха коса. Аз лично ги слагам след като си изсуша косата, просто така повече ми харесва.

2.Пяната за коса ми е най-ужасният продукт :X Нищо не прави, косата става на клечки.. Не я харесвам хич. Не мога да си представя да си я сложа в корените.

strawberry88
04-24-2013, 19:54
1.Кристалите се ползват и на влажна и на суха коса. Аз лично ги слагам след като си изсуша косата, просто така повече ми харесва.

2.Пяната за коса ми е най-ужасният продукт :X Нищо не прави, косата става на клечки.. Не я харесвам хич. Не мога да си представя да си я сложа в корените.

Абсолютно!

А за мен единствения начин за обем са вафлите.Не си правя на горния пласт де.

TheBobqk
04-25-2013, 06:14
Аз обем си правя с кръгла четка и сешоар, разбира се обема спада веднага, щом изляза, защото това е моята коса. Кристали попринцип слагам след като си изсуша косата, но напоследък си салагам преди да я изсуша, зависи от настроението ми.

Ivaaaaa
04-25-2013, 08:40
едва ли това със пяната да работи
не знам не ползвам
кристали слагам рядко, но след като си изсуша косата

strawberry88
04-25-2013, 11:33
Аз кристалите/маслата ги слагам винаги на изсушена коса, за да не е толкова бухнала и хвърчаща. :Д

Schatzi
04-25-2013, 17:51
И да стане по-лъскава :Д

LipSy
04-26-2013, 13:52
От отговорите, които прочетох определено няма да ползвам пяна за коса. Разубедихте ме! :D Ще пробвам с вафлички в корените. :)