PDA

View Full Version : Въпрос към девойките на форума



EinGutesKind
04-24-2013, 18:12
Като се видите с някое момче, с което не сте гаджета, гушкате ли го за поздрав и въобще нормално ли е момиче да прегръща приятелите си-момчета за "здрасти" и "чао"?

Mary_Jane_69
04-24-2013, 18:26
Хахаха зависи от девойката. Ако е от по-комуникативните (екстраверт) - да, ако също има симпатии към теб и не се срамува да ги покаже, до известна степен, или напълно - отново. Зависи до човек. Ти мани и прегръдките и всички жестове са си важни, ама гледай и очите бе ! Дали те гледа по-такова...абе то се познава. ;)

EinGutesKind
04-24-2013, 18:34
Хахаха зависи от девойката. Ако е от по-комуникативните (екстраверт) - да, ако също има симпатии към теб и не се срамува да ги покаже, до известна степен, или напълно - отново. Зависи до човек. Ти мани и прегръдките и всички жестове са си важни, ама гледай и очите бе ! Дали те гледа по-такова...абе то се познава. ;)

Съмнявам се 95% от момичетата, които познавам, да имат "повече от симпатии" към мен :cool:

girlwithblueeyes
04-24-2013, 18:40
Не обичам да се прегръщам и целувам и не го правя . Позволявам си го с момчета които ме привличат само по онзи начин.

ShtrudeL
04-24-2013, 19:01
Ако е само за 'здрасти' и 'чао' можИ. 8-)
Извън това ще е прекалено. :3

Oy7ofCon7roL
04-24-2013, 19:39
Съмнявам се 95% от момичетата, които познавам, да имат "повече от симпатии" към мен :cool:

ами такъва е момичетата изпитват симпатии към гейоете..

Не, че въпроса е към мъжкия пол ама и аз ще оставя коментар.
Единствените момичета, с които като се видя и се прегръщаме и се целуваме по бузките са две три бивши, с които съм бил по-дълго време и се старая да имам добри взаимоотношения, щото си имам някъв мой си принцип, че не може с един човек да си бил сумати време и после като се видите да се обръщате на другия край.... и някак си само да и подам ръка за здрасти ми изглежда прекалено малко

Иначе също и с много близки мои приятели, които не сме се виждали от много време също е имало случаи да се прегърнем.... или пък пак на някой близък мой приятел като му се роди дете примерно естествено, че ще го прегърна и ще го бацна, просто имам моменти, в които едно здрависване не е достатъчно

FuCKkK13
04-24-2013, 19:43
не ги гушкам.... единични случаи и то когато някой няма да го видя скоро или преживява тежък момент.. ама това са били много редки случаи ... а за целуване - тц .. само приятелКИ

EinGutesKind
04-24-2013, 20:46
Ау, каква активност :cool: Пу, пу да не ви е уроки

sofityoy
04-25-2013, 17:58
Зависи кое е момчето.Аз например го правя само с близките си приятели,но обичам да го правя щом момчето ми е близко :). И да за мен е нормално момичето да изяви иниациативата си първо.

feikk
04-25-2013, 22:04
Ами прегръщам си по-близките приятели. Смисъл.. не да ги стискам, ами онова... нормалното, нз как му се вика. Но... напоследък изгубих контакт с повечето ми приятели от мъжки пол.

Ivaaaaa
04-25-2013, 22:50
Като се видите с някое момче, с което не сте гаджета, гушкате ли го за поздрав

е зависи, ако ми е приятел разбира се


и въобще нормално ли е момиче да прегръща приятелите си-момчета за "здрасти" и "чао"?

е как да не е нормално както прегръщам приятелите си момичета, така и момчетата

CupcakeKitty
04-25-2013, 22:59
Само аз ли обожавам да прегръщам ии прегръщам повечето си познати? :D

Ivaaaaa
04-25-2013, 23:03
Само аз ли обожавам да прегръщам ии прегръщам повечето си познати? :D

не

NaOH
04-25-2013, 23:23
Усещането да се разпльокат чифт цици по гърдите ти - безценно.
Много е яко надарена мацка да те гушне :3

gabi_94
04-25-2013, 23:29
Аз такива "приятели", към които нямам други задни помисли, не ги гушкам..Това си е лично мой принцип обаче, много момичета прегръщат наред, който им падне :D Единствения вариант да гушна някое момче, което ми е приятел е той да ме гушне пръв или наистина да ми е много ама много близък и да съм сигурна, че и той няма някакви задни мисли - а почти винаги едната страна има.

fUcKsMiLe
04-26-2013, 10:05
Принципно нямам тоя навик, но напоследък ми се случва доста често :D

Pedigree
04-26-2013, 13:56
Винаги поздравявам.
На познатите им подавам ръка, някои по-близки познати и приятели ги гушкам. Е, сега се сещам, че с един от приятелите ми се цункаме по бузките, хихи.
Не, не виждам нещо нередно в това да гушна някой : )

RedArmy
04-26-2013, 14:36
Винаги поздравявам.
На познатите им подавам ръка, някои по-близки познати и приятели ги гушкам. Е, сега се сещам, че с един от приятелите ми се цункаме по бузките, хихи.
Не, не виждам нещо нередно в това да гушна някой : )
http://img410.imageshack.us/img410/9337/belo.gif

elito0o0o0
04-26-2013, 16:10
Ми аз принципно не обичам да прегръщам момчета ако няма нещо повече между нас, иначе те мен обичат да прегръщат и се налага да им отвърна. -.- Разбирам да не сме се виждали 1 месец, ама тва става много смотано всеки ден ако излизаме и да се прегръщаме за "здрасти" и "чао" като някви кифли.

tonssy
04-26-2013, 16:20
Повечето ми приятели ги прегръщам за чао- по същия начин, по който прегръщам и приятелКИ. Нищо НЕнормално не виждам в това..