PDA

View Full Version : Дилема.Да му кажа ли че тя му изневери



Life1
04-24-2013, 18:02
Изправен съм пред кофти дилема.Един от най-близките ми приятели е вече 2-ра година заедно с приятелката си.Наскоро разбрах че глупачката му е изневерила.Тръгна да ми се оправдава че наистина го обича,че е станало като е била пияна и още 1000 други неща.На такива глупости не вярвам и въобще не оправдавам изневерите
Проблема идва от там че той я обича повече от всичко и ще бъде съсипан.И ся се чудя какво да правя.Чаках я да му каже,карах я обаче като гледам няма намерение да си признае.Не искам да се меся в отношенията им,обаче съм убеден че пак ще му изневери и този път няма да разбера.
Айде дайте малко съвети-какво вие бихте направили в тази ситуация

granger
04-24-2013, 18:05
Доскоро бях на мнение,че не е хубаво да се месиш в чужда връзка. Донякъде е така, но когато виждаш ,че единия си играе с другия...е още по-голям нож в гърба да си знаел и да не кажеш. Евентуално ,ако приятелят ти разбере от другаде , или самата тя си признае, няма ли да е още по-кофти да разбере ,че ти си знаел и си си мълчал?

xXxPETYAxXx
04-24-2013, 19:04
Опитай се да я накараш сама да му каже(примерно нещо от сорта на "Не мислиш ли, че би било по-добре да го научи от теб, а не от мен?!")Не съм била в твоята позиция, но на мен близък приятел ми е съобщавал такава новина и честно казано не му повярвах отначало.

draid
04-24-2013, 19:06
Ако се смяташ за негов приятел, до сега да му беше казал.

ShtrudeL
04-24-2013, 19:27
Кажи му пък.
Аз ако видя, че гаджето на приятелка й изневерява, веднага ще го изпортя. 8-)

valdesbg
04-24-2013, 19:29
Да, ако ти е близък приятел.. задълже! Инак ставаш съучастник на въртиопашката. Приятелите са за да пазят гърба на приятелите си.
Мега криво ще е ако се разчуе.. и той разбере че ти си знаел, но не си му казал. Аз лично бих се засегнал супер много в подобна ситуация.

AnarchyBoy
04-24-2013, 20:12
Изпорти въртиопашката веднага, инак си съучастник, ще стане много кофти ако се разчуе, както над мен казаха.
По добре му кажи всичко, и да се знае, ще му е гадно, но щом тя ще му изневери отново, не мислиш ли, че е по добре да знае, и да се отърве по от рано? Колкото повече бавиш, толкова по гадно ще му е.. ;)

Duhast
04-24-2013, 21:40
Ест,кажи му,колкото по-рано толкова по-добре за твоя френд,вярно,че ще бъде съкрушен,но с времето ще му мине,а след време ще си намери по-добро момиче

PlayeRR
04-24-2013, 22:11
Бях в подобна ситуация-на добър мой познат (в гимназията бяхме заедно, сега и в университета, излизаме чат-пат) приятелката му, с която бяха дълго време заедно-над 2 години, му изневери...уж алкохол...ала-бала. Много се чудих и в крайна сметка реших просто един ден да го питам как са-върви ли връзката, щастлив ли е...ей такива неща. Той се изказа много положително за отношенията им, разказа ми за плановете и преживелиците им-видимо беше много щастлив и позитивен, та затова аз самия реших, че тя явно му дава от каквото той има нужда => реших да му спестя истината. Може пък момичето да е осъзнало грешката си и да се е покаело. Не знам дали постъпих правилно...но в онази ситуация така сметнах за редно.

Violenza
04-25-2013, 11:17
Ти досега трябваше да си му казал. Сега какво ще му изтърсиш "еми аз разбрах преди Х време, ама чак сега ти го споменавам".

cyclops
04-25-2013, 11:39
Аз може би бих премълчала без да се бъркам в отношенията им, освен ако изневярата не е систематична. Т.е. да продължава да го прави.

draid
04-25-2013, 14:39
Аз може би бих премълчала без да се бъркам в отношенията им, освен ако изневярата не е систематична. Т.е. да продължава да го прави.

Мале опазил господ от такива приятели...

gabi_94
04-25-2013, 14:46
Разбира се, че трябва да му кажеш. Нали ти е най-добър приятел. Единствено може да стане цирк, ако тя каже, че ти лъжеш и вземе да разиграва сцени, но той ако ти е истински приятел ще ти повярва. Замисли се, ако ролите бяха разменени и един ден научиш, че най-добрия ти приятел е знаел, че гаджето ти изневерява, как ще се почувстваш? Кажи му, докато е време...

ubuntureload
04-25-2013, 15:04
Тва е малко рисково, ако е яко луднал по тая овца, лошо... в един момент може да реши че му завиждаш за това което има и да се изпокарате двамата ;) Всичко зависи от характера, Лично на мой познат ако някоя пача му причини нещо подобно съм я изпортил веднага. Ако можеш я привикай на разговор и запиши кво сте говорили, или по skype, facebook и т.н. ... и му препрати разговора, той да си преценява, по добре сега да му е тегаво, от колкото по късно + това идва лято каталога с жените е на лице, ще намери нова....

Amore-Mio*
04-25-2013, 15:20
Бих му казала.
Все пак той е мой приятел, а да са заедно две години и да го е предала по такъв начин - ужасно е. Кажи му го, преди да е станало по-късно и той да се е привързал повече.

girlwithblueeyes
04-25-2013, 15:20
Кажи му.

Tsukuda_Hiroshi
04-25-2013, 16:56
Сложно, наистина... Ако и двамата са ми приятели, ще си трая. Ако тя не ми е - казвам му. Искам приятелите ми да са честни с мен, следователно и аз трябва да съм честен с тях. Това ще го съсипе, но поне ще го е лъгала само тя. В противен случай и двамата го лъжете, а това не те прави по-добър...

melany94
04-25-2013, 22:22
Много ясно, че трябва да му кажеш по-добре да знае няма за какво да се залъгва. Пък колкото и да е се ще преодолее една мърша. Любов, любов ама чак пък толко..