PDA

View Full Version : Нещо против стрес и депресия?



Overkill_Teen
04-24-2013, 20:25
Някой ползвал ли е нещо против стрес и депресия?
Преживях някои провали и загуби и ми се струва че просто съветите за по-голяма активност, разходки из природата и оптимизъм няма да ми помогнат.
Постоянно ми се спи, чувствам се изморен, депресиран, тежи ми да върша и най-елементарните неща, започнах трудно да комуникирам с хората, понякога изпадам в паника, когато трябва да направя нещо...
Не ми трябва нещо супер силно, а нещо по-натурално и с по-малко странични ефекти, което да пробвам като за начало.
Знам, че лекарствата не са решение на проблема, но ако продължавам така ще се срина тотално... :(

nosferatu23
04-24-2013, 20:50
баси слабия характер, имам чувството че тука пише някой евнух

за това сме мъже да се държим като такива не като путяци, с извинение

намери си хоби да ти се реалокират мислите другаде

PS хапове бият бабките на 70. явно си бабка ?

Stray
04-24-2013, 20:53
Не се занимавай с глупости, оправи си режима на съня, не яж боклуци, пий повече вода, бъди активен, прави разходки. Не ти трябват хапчета! Всички хора имат провали и загуби. Намери необходимата мотивация и си оправи живота.

Fisherman
04-24-2013, 21:19
Момче не си играй с тая депресия,защото цялото ти тяло му пада гарда,имунитета ти пада,може да се разболееш много лошо.Намери нещо,което да те отнесе от сегашното ти състояние,говори с някой излей си душата.

Bloodlust
04-25-2013, 21:24
Струва ти се, че разходките няма да помогнат, но си е точно така. Излизай навън, на слънце. Тръгни на фитнес. Карай колело. Ако не ти се мисли позитивно не се насилвай, но трябва да повишиш активността си. Колкото повече застояваш, толкова по-отпаднал ще се чувстваш. Намирай си поводи да излизаш, да бъдеш сред хора. Можеш да се справиш с това и без хапчета.






PS хапове бият бабките на 70. явно си бабка ?

По-смешно мнение отдавна не бях чела. В някои случаи е неизбежно да се пият хапчета, особено когато става въпрос за психичен проблем. *Релокацията* на лошите мисли е доста по-различна от релокацията на лошите сектори.

diegoo
04-29-2013, 12:21
просто си по лабилен което е опасно състояние на психиката.. и аз съ лабилен дори сега.. но целта е да се развиваш и да се стремиш към по добро, разнообрази... аз постоянно излизам сред хора.. не се застоявам в нас... спя повече и пия повече тонизиращи напитки... има изход стига да го искаш наистина и да се насърчиш ти самия към по добро

r0073x
05-01-2013, 11:22
Седатиф РС на Боарон
3 х 2 - подезично до пълното разтваряне на хапчето ;)

Докато ти трае лечението, намери си нещо, за което да мислиш позитивно и да си намериш занимание

mlf
05-04-2013, 08:42
1 седмица почивка от всичко ... някъде далеч от града ... на село, в планината, на море :))

kinir2
05-04-2013, 20:48
За какви загуби и провали става въпрос? Сподели с нас, понякога и това помага, а и вероятно ще можем да ти дадем по-добри съвети.
От лекарствата знам, че Валидол върши най-добра работа, но никак не ти го препоръчвам!
Иначе можеш да правиш това, което те посъветваха другите: излез навън, играй любимия си спорт, или просто се разходи, освободи се от негативните ти мисли. Това лично съм го изпробвал многократно и знам, че помага.
Успех! :)

melany94
05-04-2013, 21:25
секс.

pifiella
05-04-2013, 22:08
Гледай някой тъжен филм(бедност,умиращи,болни) и осъзнай какво имаш ти,а другите могат само да мечтаят за това.

Muaythaifighter
05-06-2013, 20:33
Нещо против стрес и депресия?

=> LSD + релаксираща музика