PDA

View Full Version : Какво да правя сега?



Beats
04-25-2013, 10:13
Моят проблем е ,че много харесвам едно момиче.Запознахме се от приятели,след няколко дена разбрах че ме харесва.Зарибявах я около месец но не и предложих защото един мой приятел който излизаше с нея все ми казваше че харесва всеки срещнат.През този месец се колебаех много дали си заслужава защото наистина ми се струваше че харесва всяко момче с което се запознае.Тогава излизахме все по-рядко и само си чатихме по скайп или фб.Преди два дена разбрах че вече харесва друг и вчера ги видях по улицата хванати за ръце и стана много неудобно :D тя си наведе главата на долу и аз се направих че не съм разбрал поздравих ги и после се разминахме.Вчера вечерта ми писа обаче мен ми беше много гадно и не и отговорих,след това ме пита дали не се сърдя за нещо и аз пак не и отговорих.Какво да правя???Да се опитам ли да я забравя или да продължа да я харесвам?И ако Да как отново да я спечеля?Благодаря ви предварително. :)

malkataroza2
04-25-2013, 10:50
забрави я и продължи напред ... има много риби в морето :D а и щом си е харесала друг човек толкова бързо значи май наистина харесва всеки срещтнат

Amore-Mio*
04-25-2013, 13:52
^ Не може цял живот да чака той да се сети, че трябва да действа, вместо да се вслушва в хорските приказки и да вярва в тях.

Иначе обясни й как стоят нещата, вместо да бягаш от разговорите и от всичко.

Eskapel4o
04-25-2013, 15:28
Не не не , изобщо не се занимавай с такива , гледай си напред и толкова ...

girlwithblueeyes
04-25-2013, 15:31
Добре бе нали уж я харесваш защо слушаш приятели и т.н . Сам си виновен и естественон нормално е след като си се направил на голямата работа да тръгне с друг .

stafbul
04-26-2013, 07:26
Пиша ви от друг акаунт защото забравих паролата на другия.Възможно ли е още да има чувства към мен и нарочно да ходи с другия за да ме дразни?

tHe_COolEst_GIrl
04-27-2013, 13:11
Всичко е възможно ;) Но дали се опитва да те дразни, това е само въпрос на време да се разбере ;)

Mary_Jane_69
04-27-2013, 15:11
да не ти пука