PDA

View Full Version : Поправителен изпит - какво представлява



kyka1
04-25-2013, 16:03
Здравейте така както е тръгнало се очертава да остана на поправителен изпит все още не знам по колко предмета и искам да попитам какво представлява изпита и дали изобщо се взема лесно, дали подсказват дали е тест или се пише абе всичко за поправителния изпит искам да знам защото съм яко спечен да не остана в същия клас, иначе съм 10 клас :)

ameli
04-25-2013, 18:24
Съжалявам, че ти се меся в темичката, но искам да попитам за поправителните след 12 клас какво представлява? Примерно искам да си поправя годишната оценка от география 11 клас > само на този материал ли ми е изпитването, как се провежда..?

pifiella
04-26-2013, 05:41
Съжалявам, че ти се меся в темичката, но искам да попитам за поправителните след 12 клас какво представлява? Примерно искам да си поправя годишната оценка от география 11 клас > само на този материал ли ми е изпитването, как се провежда..?

Не се водят поправителни,а променителни,защото може и по-висока и по-ниска да изкараш. ТрябваШЕ вече да си падал/а молба до директора,в която да опишеш по какво искаш да се явиш и за коя година.Изпитът се провежда преди да завършиш 12-и клас и да се напечатат дипломите.
Материалът е само от съответния клас,тоест явяваш се на психология от 9-и клас и изпитът е само върху този учебник.
А самият изпит не знам как се провежда.

ameli
04-27-2013, 07:52
^ 10 клас съм още, нищо не трябваШЕ да давам, просто ще завърша с кофти оценка по един предмет и се чудех дали имам възможност да я променя по-късно. Мерси все пак.

fenastz
04-27-2013, 08:50
Зависи от предмета? По език е писмен и устен.