PDA

View Full Version : Църковна магия за раздяла..Моля ви,кажете си мнението по въпроса!



maria1234
04-25-2013, 16:27
Здравейте!От известно време се интересувам от магии за раздяла...Не съм вещица,сатанистка или нещо подобно,досега не съм се занимавала с магии и съм вярваща.Нямам познати,които да са вещи в тези неща,затова единствената информация,която намирам е в гугъл.Почти навсякъде магията за раздяла е назована като черна магия,а извършването на ритуала-като грях,който се връща...Не желая да причиня нито смърт,нито болести,нито нещо друго,просто ми се налага да направя магия за раздяла.Натъкнах се на Църковна магия,което ми изглежда най-добрия вариант,никъде не пише да е черна магия и в нея се молиш на Господ,не на някой сатанистки идол или някоя зла сила...
При намаляваща луна.

Чете се 40 пъти над бельото на някой от двойката чиято раздяла се цели. Може да бъде четено и над вода, с която се пръска семейното ложе.

Благослови Господи, всяка моя дума.
Звезда във висините, земя в низините,
Както те не се срещат, редом не стоят,
Не говорят, не беседват,
На една маса не стоят,
Нито заедно пият и ядат,
Потомство не създават,
Така и ( името ) и ( името )
Заедно да не седят, да не пият и ядат,
Деца свои на света Божий да не дадат,
Все като куче и котка,
по между си да са.
Думите ми са силни в утринта зариста,
През деня светъл, във вечерта здрачна,
И през нощта тъмна,
през всички часове на деня и нощта,
и всяка минута.
Амин казвам, зааминвам!
Няма край на словото ми,
нито отговор, нито заклинание изменящо.
Всичко е така, както е казано.
И така ще бъде в името на Отца и Сина и Св. Дух.
Амин!

А вие какво мислите за тази магия?Някой знае ли дали наиситна не е черна,защото не ми се иска да изплозвам черни магии и дали ще ми се върне?
ПС:Знам,че много хора ще ме оплюят за това,не мога и да ги съдя,знам,че това,което замислям не е похвално,но ситуацията наистина изисква тези мерки...Ако може без хейт,просто да си кажете мнението.Благодаря много предварително! :)

yakuza_
04-25-2013, 17:48
слабо

FuCKkK13
04-25-2013, 18:13
абе що се занимавате с такива глупости 8-)

kalpazanka
04-25-2013, 18:18
Идиотия до шия.

starburst
04-25-2013, 18:54
http://25.media.tumblr.com/b9c038795baf43dbb9db7cde4bc1857f/tumblr_mlcgv4FCZO1qltqc4o1_500.png

anonymous908491
04-25-2013, 20:08
Не е черна, но е и неефективна.

DieselBlood
04-26-2013, 08:06
Господи, защо се дава достъп до интернет на такива идиоти?

Ivaaaaa
04-26-2013, 08:26
Ако може без хейт,просто да си кажете мнението.

не си добре наистина
кви са тия шитове

vankovvv
04-26-2013, 08:26
Оплювам те!

elito0o0o0
04-26-2013, 15:14
Даже не си направих труда да чета кво пише.

Mary_Jane_69
04-26-2013, 16:30
take care of yourself, no-lifer .

RagioL
04-26-2013, 18:10
Тъпо.
Да споменавам ли че религиозен и идиот се съчетават идеално?!

LovEsIckk
04-26-2013, 20:56
Ти добре ли си бе, момиче?
Не се меси в чужди животи и то по такъв начин. За всемогъща ли се взе?
И черна, и розова, квато ще да е, всичко винаги се връща. Остави хората да бъдат щастливи, иначе ти никога няма да бъдеш.
Аман от изкукали,вманиачени девойки като теб, които са готови на всичко за един кур..сякаш е единствения.

SWT
04-26-2013, 22:31
омг
как може да вярваш на подобни глупости

LovEsIckk
04-27-2013, 00:11
ти остави как вярва
определено има отрицателни енергии, които се изпращат чрез подобни глупости
аз се чудя колко трябва да си зле, за да мислиш лошото на някой , който е щастлив

KumchoValcho
04-27-2013, 06:32
всяко намесване на енергийно ниво, което е против волята на някой, за мен поне е черна магия
по принцип като чуя 'магия' и ми става смешно, това е просто боравене с енергия посредством силата на намерението. молитвите, визуализациите и тн просто помагат за канализирането и насочването й. абстрахирай се от всички асоциации за 'магията', чисто технически погледнато това е насочване и боравене с енергия, с вероятнисите, нещо като Транссърфинг на реалността.
но ако искаш хубава карма и не само, като цяло ако искаш да запазиш благоденствието - недей да се намесваш там, където не ти е работа, работи индивидуално само и единствено върху себе си или ако ти бъде поискана помощ от някой за неговото собствено състояние. примерно при Рейки има метод, при който лекуваш някого от разстояние САМО ако ти е разрешено намесване от тяхна страна. Но не примерно някой да те помоли да направиш мръсно на негов враг на енергийно ниво, тва са пълни свинщини и води само и единствено до упадък и мизерия

Използвай молитвите и всякакви други начини за въздействие над психиката и реалността само и единствено, когато са насочени към укрепване, лечение, възход, пречистване, неутрализиране и стабилизиране. Тогава ще постигаш успехи в личностно и духовно развитие. Всичко друго, както казах, са свинщини.
Работи върху вътрешния си свят преди всичко. Всичко друго идва от само себе си. Когато работиш над емоциите си, мисловните си модели и убежденията си се променяш, започваш да взимаш по-добри решения, да живееш по-продуктивно и да постигаш това, което искаш

Това дали една 'магия' е определена като църковна, древна, сатанистка и тн. е чисто и просто маркетинг и реклама. Силата е в намерението, в теб.

muhtesemfan
04-27-2013, 11:00
Омри ма,коВро

LovEsIckk
04-27-2013, 13:27
Ууу Жорка, мой човек си. :D

KumchoValcho
04-27-2013, 13:49
Ууу Жорка, мой човек си. :D
тъй тъй 8-)

machoka
04-27-2013, 16:01
абе мислих, че само авторката е изперкала, ама май всички натам сте тръгнали с тия 'намери в енергията' бла бла бла :Д

AngelAntichrist
04-27-2013, 17:11
Уоау, представям си колко си грозна, че да си стигнала до тук...
Сигурно баща ти се гордее с теб - ще четеш на бельо, за да те изчукат.

KadifWerewolf
04-27-2013, 18:46
tl;dr някой?

ShtrudeL
04-27-2013, 20:47
всяко намесване на енергийно ниво, което е против волята на някой, за мен поне е черна магия
по принцип като чуя 'магия' и ми става смешно, това е просто боравене с енергия посредством силата на намерението. молитвите, визуализациите и тн просто помагат за канализирането и насочването й. абстрахирай се от всички асоциации за 'магията', чисто технически погледнато това е насочване и боравене с енергия, с вероятнисите, нещо като Транссърфинг на реалността.
но ако искаш хубава карма и не само, като цяло ако искаш да запазиш благоденствието - недей да се намесваш там, където не ти е работа, работи индивидуално само и единствено върху себе си или ако ти бъде поискана помощ от някой за неговото собствено състояние. примерно при Рейки има метод, при който лекуваш някого от разстояние САМО ако ти е разрешено намесване от тяхна страна. Но не примерно някой да те помоли да направиш мръсно на негов враг на енергийно ниво, тва са пълни свинщини и води само и единствено до упадък и мизерия

Използвай молитвите и всякакви други начини за въздействие над психиката и реалността само и единствено, когато са насочени към укрепване, лечение, възход, пречистване, неутрализиране и стабилизиране. Тогава ще постигаш успехи в личностно и духовно развитие. Всичко друго, както казах, са свинщини.
Работи върху вътрешния си свят преди всичко. Всичко друго идва от само себе си. Когато работиш над емоциите си, мисловните си модели и убежденията си се променяш, започваш да взимаш по-добри решения, да живееш по-продуктивно и да постигаш това, което искаш

Това дали една 'магия' е определена като църковна, древна, сатанистка и тн. е чисто и просто маркетинг и реклама. Силата е в намерението, в теб.

въйййййй
хайде да си говорим за душевни и окултни неща :3

KumchoValcho
04-28-2013, 06:24
хайде
in the game since I was 12 8-)

Delziec
04-28-2013, 07:04
стига ми толкова интернет за днеска ....

NomNomNom
04-28-2013, 08:52
стига ми толкова интернет за днеска ....

:<

LovEsIckk
04-28-2013, 12:30
въйййййй
хайде да си говорим за душевни и окултни неща :3
Хайде.
Аз от година чета и се интересувам много :Д

KumchoValcho
04-28-2013, 12:37
аз от 12 годишен, започнах с окултизъм, много ми беше интересно да чета за това 8-) , след това new age (джон кехоу, луиз хей и всички комерсиални работи изчетох) и след това започнах да се интересувам от конкретни методики за личностно и духовно развитие, които не са много нашумяли

LovEsIckk
04-28-2013, 12:40
Аз предимно с последното се занимавам. Почнах и да медитирам.
Много ми е густо от както знам тези неща. Някак си се чувствам, като друг човек, на някакво друго ниво.
И живота ми, както и мислите ми, тръгнаха само в положителна насока.

RagioL
04-28-2013, 12:57
Я фенове на окултизма!

KumchoValcho
04-28-2013, 13:25
Аз предимно с последното се занимавам. Почнах и да медитирам.
Много ми е густо от както знам тези неща. Някак си се чувствам, като друг човек, на някакво друго ниво.
И живота ми, както и мислите ми, тръгнаха само в положителна насока.

Аз съм ходил на разни семинари и съм научил адски много техники. Друг е въпроса, че не ги прилагам
запозната ли си с психологическия обрат? съпротивата към промяна при мен е доста изразена, така и не съм се преборил със себе си все още 8-)

KumchoValcho
04-28-2013, 13:31
Я фенове на окултизма!

никак не съм фен на окултизма, даже съм останал с много кофти чувства от това нещо, но преди време ме привличаше доста

anonymous895156
04-28-2013, 13:35
оле мн е як окултизма
аз си толквам с ангелите-хранители <3333333333