PDA

View Full Version : Тя е в чужбина



xvd
04-25-2013, 17:40
Здравейте,

преди година се запознах с едно момиче, с което работихме заедно около един месец. После тя замина да учи в чужбина и сега е там. Поддържаме връзка по фейс-а от време на време. Аз съм на 24, в едно поприще се развиваме, тя е с 1 година по-голяма от мен. Напоследък осъзнах, че тя е момичето, което ме разбира, защото съм странен характер и ми е трудно общуването с хора. Тя ми допада, а мисля, че и аз на нея. Много е интелигентна и внимателна. Какво бихте ме посъветвали да й напиша или да й кажа като се чуем, как да й кажа, че искам да сме заедно. Проблемът е, че тя като е в чужбина, едва ли ще дойде заради мен да живее в България, понеже там условията са й много по-добри от тук. Какво смятате? Мерси за отделеното време!

gabi_94
04-25-2013, 17:51
Пич, чак в чужбина...Пък и нямате и не сте имали връзка... Не, че нещо, ама едва ли ще се получи. Тя вероятно гради живота си там - големи хора сте. Може като се видите лично ако си сигурен да и обясниш за чувствата си, но не влагай големи надежди, че ще се получи. Още повече, че общуването в интернет няма нищо общо с личното общуване. Хората не винаги са такива, за каквито се представят. Може би просто ти е самотно и тя в момента е единственият човек, който те разбира, но това не значи, че няма да срещнеш друг такъв. Не бъркай онлайн приятелството с любов...

PainMonopoly
04-25-2013, 18:34
Сега ще се изпишат 100 поста, че от разстояние е невъзможно. Аз ще ти кажа, че е възможно, но че не е за всеки и трябва желязна и калена психика за да издържиш. Ако нямаш такава, може и да я придобиеш с времето.

Ако смяташ, че искаш да си с нея, точно с нея, и не се виждаш с никоя друга която познаваш в момента, започни връзка с нея.

Violenza
04-25-2013, 18:37
Сега ще се изпишат 100 поста, че от разстояние е невъзможно. Аз ще ти кажа, че е възможно, но че не е за всеки и трябва желязна и калена психика за да издържиш. Ако нямаш такава, може и да я придобиеш с времето.

Ако смяташ, че искаш да си с нея, точно с нея, и не се виждаш с никоя друга която познаваш в момента, започни връзка с нея.
Не мисля, че може да бъде казано по-добре. :)

klimatronik
04-25-2013, 18:40
еми ти отиди при нея .. що трябва тя да се връща

Tsukuda_Hiroshi
04-25-2013, 20:43
Май е време да емигрираш...

NomNomNom
04-26-2013, 16:45
едва ли ще дойде заради мен да живее в България, понеже там условията са й много по-добри от тук. Какво смятате?
Смятам, че щом й е по-добре там, не си струва да се връща заради тъпкач, лол