PDA

View Full Version : Дестъни-дъщерята на вещица



aleks566
04-25-2013, 18:50
Надявам се да ви хареса!

1 глава
Аз съм Дестъни Хоуп.На 14.С черна коса и кафяви очи.Живея в Калифорния.Бях мразена,поттъпквана от всички.Еее до преди 2 месеца.Живея само с майка ми която е вещица,а баща ми идиота ни е изоставил.Той е бил вампир.Може да съм някакво изчадие...Преди 2 дни майка ми получи писмо от Съвета на вещиците че трябва да отиде в Драгон Вейли след 2 дни.Гадно а?Трябваше да се опитам да не правя магии в продължение на 1 седмица.Някакви си там черни щяли да ме отвлекат.

*след два дни*

-Дестъни!Не отключвай вратата на непознати.Може да са черните.-каза майка ми Анастасия и взе куфара си.
-За стотен път го казваш!-казах аз и тя тръгна.Казах ли ви че вещиците и9ма своя социална мрежа?Не?Тя е УИЧБУК.Сара и Джесика са вещици и им написах"Днес у нас в 12 часа?".Те ми написа че ще дойдат.

anonymous895156
04-26-2013, 18:14
какво трябва да е това

DisappointedDreamer
04-27-2013, 10:37
.Някакви си там черни щяли да ме отвлекат.



:lol: :lol: :lol:

Auriss
04-28-2013, 03:16
:lol: :lol: :lol:

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/11/obama-wins-reelection-memes.jpg

:D

Помислих си "идеята не е чак толкова лоша" като видях заглавието. После обаче изникна нещо в стил дневниците на вампира + сабрина - сополивата феичка + балкански изказ :D Добра пародия се е получила, браво авторке :D Уичбук :D:D Разбивам се просто :D

NomNomNom
04-28-2013, 08:49
Ауе :D:D