PDA

View Full Version : Проблем при секс



feeltherain
04-25-2013, 22:05
Здравейте..Та накратко - при секс с приятелката ми когато ми идва се сдържам поне към 2-3 мин и като усетя че става зле изчаквам 7-8 секунди и минава и пак почваме и така.Обаче често взе да ми се случва нещо странно.Като се сдържа 8-9 пъти и след това започва една много некомфортна и леко силна болка в областта на тестисите и трябва да спрем.Болката продължава поне с няколко часа и бая се усеща и боли.Това сигурно за 5-ти път ми се случва , преди това съм нямал такива проблеми.Та вие какво мислите по въпроса - възможно ли е да е от това, че се сдържам прекалено много да не свършвам и оттам да идва болката?Бихте ли ме ориентирали при какъв лекар трябва да отида?

tireheb
04-25-2013, 22:08
много ясно, че е от това
СВЪРШВАЙ

feeltherain
04-25-2013, 22:20
Аз че свършвам свършвам но като се появи тази болка просто трябва да спрем и няма как..а ако не се сдържам секса ще трае макс 3-4 минути понеже бързо ми идва и + тва тя остава незадоволена..

tireheb
04-25-2013, 22:41
ми обясни й, че ЛАКОМИЯТА Й те наранява

kalpazanka
04-26-2013, 07:27
ми обясни й, че ЛАКОМИЯТА Й те наранява

Мда, ама нали се сещаш, че той като не може да я задоволи, някой друг може да го замести. А и авторът никъде не е упоменал колко трае един акт, така че може да не е лакомия, а желание за малко повече от 3 минути. :D

feeltherain
04-26-2013, 14:28
Мда, ама нали се сещаш, че той като не може да я задоволи, някой друг може да го замести. А и авторът никъде не е упоменал колко трае един акт, така че може да не е лакомия, а желание за малко повече от 3 минути. :D
От 40 мин до час понякога даже повече.Сигурно затова ме заболява понеже прекалено много се сдържам но това се появи отскоро.Преди нямах такива проблеми.

vladyman
04-26-2013, 15:30
Не знам на колко години е приятелката ти, но явно още не е надрастнала онзи типично тийнейджърски начин на мислене, че секса под един час не е секс. Или е нимфоманка :D

И в двата случая ти съчувствам. Няма как да я премахнеш тази болка, тя си е чисто физиологическа и не е резултат на болест или дефект. Опитай се да говориш с нея и да я убедиш да правите по-малко клецане, за сметка на, да кажем, повече форплей или нещо друго което й доставя удоволствие.

feeltherain
04-28-2013, 00:45
Не знам на колко години е приятелката ти, но явно още не е надрастнала онзи типично тийнейджърски начин на мислене, че секса под един час не е секс. Или е нимфоманка :D

И в двата случая ти съчувствам. Няма как да я премахнеш тази болка, тя си е чисто физиологическа и не е резултат на болест или дефект. Опитай се да говориш с нея и да я убедиш да правите по-малко клецане, за сметка на, да кажем, повече форплей или нещо друго което й доставя удоволствие.

На 16 е и ми е малко странно , че на тази възраст е толкова ненаситна.Тя ми е бивша но поддържаме контакт и интимност.Малко объркана работа е при нас :D . Форплей хич не ми се нрави , тва е супер скучното бавене на същинската част.При нас е към 1-2 мин. и се почваме здравата :D

evolintendd
05-13-2013, 10:33
Пич и аз веднъж си мислех че секс под 1 час не е секс ма някъде позпаднах на няква статия че секта средната му продължителност е 3 минути,и се успокоих.Като ти се свършва свършвай пък тя ще знае как да го дигне отново и да си поиграете далеч повече от първият път,или пробвай с една злобарка преди акта има ефект.Има и 3ти вариант лидокаин или едни други спрейчета за задържане ,около 10 лева струват и мое клатиш стабилно,ма ти е малко безчуствен члена.:)Тествани са и 3те варианта.

Cооkie
05-14-2013, 03:25
Вие луди ли сте бе, какъв е тоя 1 час :D
Ако те притеснява това, че тя остава незадоволена, просто я задоволявай преди "същинската част". С уста, с ръка, с което ти се "нрави" повече :P После си действайте, ти спри да задържаш и просто вместо да правите 1 час секс, от който после ще те боли още няколко, ще правите за същото време 2-3 пъти секс. Млад си, би трябвало бързо да се възстановяваш :D