PDA

View Full Version : На кръстопът



leile1914
04-26-2013, 16:20
Здравейте драги потребители,

Имам приятелка, от 4 месеца сме заедно. От скоро тя започна ревнува от всичко случващо се около мен. По някакъв начин се опитва да ме "обладае" за да не се притеснява, че няма да й изневеря, или поне аз така си го обяснявам. Караме се за всичко, тя ревнува от всичко. Лошото е, че тази ревност убива чувствата ми. Когато излизахме в миналото срещите ни бяха изпълнени с моменти на щастие - по цял ден смях и закачки. В момента поне 2/3 от всяка една среща преминава в мълчание, защото тя все се сърди за нещо. Какво бихте направили в такава ситуация? Аз й дадох 5 дни, в които може да "помисли" върху връзката ни и после да проведе с мен някакъв.. разговор.
Чувствам се задушен - искам да имам връзка, която ме кара да се чувствам свободен и щастлив, а не да съм "заключен" с дадено момиче, за да може "тя е да е спокойна, че съм с нея"!

xXxPETYAxXx
04-26-2013, 16:48
Според мен си постъпил правилно. Не ми се е случвало чак толкова ревниво гадже да имам, но хипотетично, ако имах и с разговори не постигнех ефект, може би щях да постъпя като теб.

leile1914
04-26-2013, 16:52
Според мен си постъпил правилно. Не ми се е случвало чак толкова ревниво гадже да имам, но хипотетично, ако имах и с разговори не постигнех ефект, може би щях да постъпя като теб.

Дадох и 5 дни да помисли над връзката ни и после да проведем някакъв разговор. Да, за мен тя значи много, но ако ми няма доверие защо тогава е с мен?
Тя е момичето за мен, пасваме си, и трудно ще намеря подобно момиче, но ... ако прекараш един цял месец в кавги какво друго остава.. ако тя не може да те разбере?

fenastz
04-26-2013, 20:31
Намери си друга, не си заслужава да си губиш времето с човек като нея.

PimKie
04-26-2013, 20:52
Запитай се би ли се оженил за нея, ако се държи по същия начин и отговорът ще се появи. Ако положението те устройва, остани с нея.

nosferatu23
04-26-2013, 20:57
Намери си друга, не си заслужава да си губиш времето с човек като нея.

моторен фен , защо си губиш времето да пишеш в теми............без мотори ?

причината може да е ниско самочувствие на момичето , може да е липса на доверие породенo от теб самия , или може да е просто ..........странна изразена форма на лоялност

според мен тя трябва да те заебе , за добро ;)

pisss111
04-26-2013, 21:13
Говори с нея, както го споделяш тук. Кажи й, че ревността убива чувствата ти, припомни й колко щастливи сте били и се надявай да го осъзнае и да се оправят нещата. :)

fenastz
04-26-2013, 21:39
моторен фен , защо си губиш времето да пишеш в теми............без мотори ?

причината може да е ниско самочувствие на момичето , може да е липса на доверие породенo от теб самия , или може да е просто ..........странна изразена форма на лоялност

според мен тя трябва да те заебе , за добро ;)

вампирен фен , защо си губиш времето да пишеш в теми................без Едуард и Джейкъб ?

Wednesday666
04-26-2013, 22:17
моторен фен , защо си губиш времето да пишеш в теми............без мотори ?

причината може да е ниско самочувствие на момичето , може да е липса на доверие породенo от теб самия , или може да е просто ..........странна изразена форма на лоялност

според мен тя трябва да те заебе , за добро ;)

Ти що не вземеш да се изнесеш доброволно? И без тва говориш само няк'ви тъпотии тука.
Тя трябва да заебе него??? От какъв зор бе? Сигурно, защото се стреми да й угажда, че да не ревнува от всяка муха? А моля ти се, порасни малко и тогава се обяснявай.

Авторе, ужасно трудно е да имаш такава връзка. Не просто е задушаващо, направо е убиващо.
Мислиш ли, че тя ще успее да спре това си държание?
Защото ревността не се спира толкова лесно, а причината май само тя си я знае.
Виж какво ще стане след срока, който си й дал.
Но според мен е загубена кауза от сега.

FlippanT
04-26-2013, 22:20
Overly attached girlfriend... Това, което си направил е доста разумно. Ако след разговора нещата не се променят, по-добре продължавай напред. Иначе си е чиста загуба на време и допълнителни нерви, независимо от всичко останало.

nosferatu23
04-26-2013, 22:45
Ти що не вземеш да се изнесеш доброволно? И без тва говориш само няк'ви тъпотии тука.
Тя трябва да заебе него??? От какъв зор бе? Сигурно, защото се стреми да й угажда, че да не ревнува от всяка муха? А моля ти се, порасни малко и тогава се обяснявай.

а ти що не вземеш да се застреляш доброволно? от жени критика не приемам, нито пък команди ;)

п.с. каква ти е тарифата за час ?

Wednesday666
04-26-2013, 22:50
а ти що не вземеш да се застреляш доброволно? от жени критика не приемам, нито пък команди ;)

п.с. каква ти е тарифата за час ?

Да се застрелям? Не, мерси, много работа изисква.
Жени? Какъв комплимент.
А ти к'во си? Недорасляк? Няк'ъв имащ се за много нещо? Я вземи изчезни и не ми говори, че ако те обидя ще ме съдят, че съм малтретирала малолетен.
И тарифата ми не можеш да си я позволиш.
Още повече, че съм сигурна, че малкия ти постоянно спинка, така че ако обичаш :).

nosferatu23
04-26-2013, 22:56
Да се застрелям? Не, мерси, много работа изисква.
Жени? Какъв комплимент.
А ти к'во си? Недорасляк? Няк'ъв имащ се за много нещо? Я вземи изчезни и не ми говори, че ако те обидя ще ме съдят, че съм малтретирала малолетен.
И тарифата ми не можеш да си я позволиш.
Още повече, че съм сигурна, че малкия ти постоянно спинка, така че ако обичаш :).

със сигурност мога да си позволя тарифата ти , друг е въпроса дали ще си я заслужиш

с щастие бих ти показал колко съм малолетен за жалост живееш чак в македония и няма да се получи.успех. ако е трудно да се застреляш , обеси се на полюлея в хола ти ;)

Wednesday666
04-26-2013, 23:02
със сигурност мога да си позволя тарифата ти , друг е въпроса дали ще си я заслужиш

с щастие бих ти показал колко съм малолетен за жалост живееш чак в македония и няма да се получи.успех. ако е трудно да се застреляш , обеси се на полюлея в хола ти ;)

Дали ще я заслужа.
Брей, баровец бе.
Че и устато бе.
Слабо ме интересува дали си малолетен, интелектът ти е колкото на 13 годишна общинска щерка, която има акне и пуберските хормони я тресат.
И как реши, че живея в Македония? София в Македония ли е? Т'ва е мноооооого интересна информация, ще трябва да си го запиша.
А ти що не вземеш да измислиш нещо по-оригинално, малкият?

r0073x
04-27-2013, 06:50
Въпросът е дали си ѝ давал повод да ти няма доверие ?
Ако не си, попитай я в прав текст, защо се държи така. Ако не се спре, бий ѝ шута и адио рио

Ако си ѝ давал, ще трябва да изградиш доверието наново (което не винаги е възможно) ;)

FuCKkK13
04-27-2013, 07:57
аз също съм супер ревнива,но не мога да разбера държанието и.... и аз съм супер ревнива,сърдила съм се,но в никакъв случай не си ограничавам приятеля,напротив - даже гледам да има повече свободно време и да прави неговите си работи щото и от 1 месец да сте заедно ако сте лепнати един за друг омръзва ... хубаво си направил.. проведи един хубав и дълъг разговор,кажи и какво искаш и я убеди,че си с нея и повече свобода по-скоро ще помогне на връзката ви отколкото обратното .. кажи и',че щом си с нея значи има за какво,но това не означава да отрежеш контактите си с всичко що е женско и да зарежеш заниманията си само и само да си с нея .. кажи и че цупенето и изобщо не помага и че до някъде я разбираш ама тя прекалява... абе обясни и всичко,което написа тук ... това е ако наистина не си и давал поводи за ревност.. ако си и давал и е малко по-ревнива държанието и е оправдано.......

nosferatu23
04-27-2013, 08:50
Дали ще я заслужа.
Брей, баровец бе.
Че и устато бе.
Слабо ме интересува дали си малолетен, интелекта ти е колкото на 13 годишна общинска щерка, която има акне и пуберските хормони я тресат.
И как реши, че живея в Македония? София в Македония ли е? Т'ва е мноооооого интересна информация, ще трябва да си го запиша.
А ти що не вземеш да измислиш нещо по-оригинално, малкия?

уенди , добре ме характеризира , всъщност всички от нещата са верни , имаш поглед върху света ;) устат съм но за баровеца не бих се определил точно така но щом се кефиш на думата ще оставя да ме наричаш така

и още един въпрос , как така слабо почна да те интересува дали съм малолетен , уж в началото беше убедена пък сега.....усещам нотка на колебливост :) дали съм само аз не знам но ми направи впечатление как щателно ми отговаряш , че даже и шрифта си накланяш. тва накланяне специално за мен ли е , т.е. накланяш се към мен от интерес ? ;)

Wednesday666
04-27-2013, 09:31
уенди , добре ме характеризира , всъщност всички от нещата са верни , имаш поглед върху света ;) устат съм но за баровеца не бих се определил точно така но щом се кефиш на думата ще оставя да ме наричаш така

и още един въпрос , как така слабо почна да те интересува дали съм малолетен , уж в началото беше убедена пък сега.....усещам нотка на колебливост :) дали съм само аз не знам но ми направи впечатление как щателно ми отговаряш , че даже и шрифта си накланяш. тва накланяне специално за мен ли е , т.е. накланяш се към мен от интерес ? ;)

Усещаш нотка на колебливост? Аз пък усещам нотка на неинформираност.
Щателно ти отговарям, защото лигльовци като теб ме дразнят достатъчно, че да си правя труда да пиша.
И не се имай за толкова специален, накланям си шрифта шот на мен така ми харесва, не защото си хванал Господ за шлифера.

girlwithblueeyes
04-27-2013, 09:36
Wednesday666 защо се заниваш с този ?? от килимотри си личи , че не е много в ред .

По темата-Преди направиш каквото и да е поговори с нея обаче наистина сериозно „

AnarchyBoy
04-27-2013, 09:37
Wait a second..

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/05/scarjo_popcorn.gif

You can continue now with the drama :lol:

По темата: авторе, ако не си и дал повод за ревност, не си виновен и държанието и е безпочвено.
Обаче ако си и дал такъв повод, това вече е друга бира и сам си си виновен. ;)

Wednesday666
04-27-2013, 09:41
Wednesday666 защо се заниваш с този ?? от килимотри си личи , че не е много в ред .

Щот простотията на хлапетата ме изнервя.
И като ще ме пита ква ми е тарифата, поне да взема да му отговоря.

Anarchy, айде изнасяй сА, хлапе такова :D..

AnarchyBoy
04-27-2013, 09:42
Ти пък шш' ми каИш :D
Какоооо. 8-)

Obey
04-27-2013, 10:09
Караме се за всичко, тя ревнува от всичко.

Как така от всичко, дай примери..

babity
04-27-2013, 10:39
Собственическо чувство. Сменяй!

nosferatu23
04-27-2013, 11:38
Щот простотията на хлапетата ме изнервя.
И като ще ме пита ква ми е тарифата, поне да взема да му отговоря.

Усещаш нотка на колебливост? Аз пък усещам нотка на неинформираност.
Щателно ти отговарям, защото лигльовци като теб ме дразнят достатъчно, че да си правя труда да пиша.
И не се имай за толкова специален, накланям си шрифта шот на мен така ми харесва, не защото си хванал Господ за шлифера.

What if perception is deception , уенди ? едно голямо What if..........

и тъй като средата в която винаги съм бил заобиколен е била враждебна и никога няма да спре да бъде , агресията ти към мен те прави специална , няма нищо по хубаво от момиче с характер и агресивна природа. уважавам , и предпочитам откровението ти и всичко което посочи , пред лицемерието на тези решили да замълчат или да ме поласкаят ;)

Wednesday666
04-27-2013, 11:42
What if perception is deception , уенди ? едно голямо What if..........

и тъй като средата в която винаги съм бил заобиколен е била враждебна и никога няма да спре да бъде , агресията ти към мен те прави специална , няма нищо по хубаво от момиче с характер и агресивна природа. уважавам , и предпочитам откровението ти и всичко което посочи , пред лицемерието на тези решили да замълчат или да ме поласкаят ;)

Аз враждебна? Ти сериозно ли?
Ти си този, който започна с тарифи и т.н., което е изключително плосък опит за обида, въпреки това се подразних.
Както и да е, ако имаш нещо да добавиш - ЛС, стига сме спамили в темата.

nosferatu23
04-27-2013, 11:53
Аз враждебна? Ти сериозно ли?
Ти си този, който започна с тарифи и т.н., което е изключително плосък опит за обида, въпреки това се подразних.
Както и да е, ако имаш нещо да добавиш - ЛС, стига сме спамили в темата.

моля нека да се приеме извинението ми , като всеки човек допускам грешки , трябва да ме е подвела предизвикателната снимка на профила ти :mrgreen: все пак..........не може никой да ме вини , какво друго би си помислил всеки мъж ;) и като мъж с директен характер , понякога обиждам останалите несъзнателно с резките си заключения

102
04-27-2013, 11:59
@nosferatu23, знаеш ли, че п*тка е вид мъжко поведение...?

nosferatu23
04-27-2013, 12:02
@nosferatu23, знаеш ли, че п*тка е вид мъжко поведение...?

така изречено от човек , който изглежда е много добре запознат с това поведение което спомена , ще предположа че говориш от личен опит . все пак го каза със ЗАВИДНО САМОЧУВСТВИЕ И УВЕРЕНОСТ. с радост бих те изслушал ;) как точно се изявява това твоето поведение което спомена ?