PDA

View Full Version : Как да я поканя на бала??



thedude1994
04-26-2013, 16:22
ОК има едно момиче от часовете ми по език в даскало което много ми харесва.Започнахме да си говорим миналия ноември.И 2мата сме фотографи и искаме да кандидатстваме това.И ето така се запознахем. Тя разбра че ходя на курсове по фото и благодарени на мен се записа на тях. И така и 2мата сме 12 ти клас и бала иде.Идеята ми е да я поканя но има няколко проблема. Да кажем че преди няколко месеца(февруари) бях на купон и поразказах за нея и там стана лошото.Един приятел беше пийнал и и написа СМС през телефона ми че искам да бъда с нея.Тя каза че неиска.Няколко дена по-късно и обясних че не съм го писал и тя каза че разбира но тя си е СРАМЕЖЛИВКА и леко е панирана оттогава.В крайна сметка сме си приятели и тя така иска да е. И сега да си дойдем на думата.
Искам да я поканя на абитуриентския ни бал след месец и да ми е дама.Почти съм сигурен че някой друг не я е поканил вече.И така тъй като е срамежлива не съм сигурен кой е най-добрият начин да я поканя.Тъй като тя си е досра артистично маце искам да я поканя по по-особен начин така че да види че съм се постарал и не ми е просто приумица да ми е дама на бала.Ето единия начин по който искам да я поканя(http://www.flickr.com/photos/89112869@N07/8684032676/in/photostream)демек да и покажа това или пък ще е най-добре просто да я питам по най-простия начин.Ако може да ми дадете идей ще съм много благодарен.

NomNomNom
04-26-2013, 16:36
Оо, много сладко, обаче когато някой се старае да прави нещо за мен, за да ми привлече вниманието, по-скоро го отписвам, от колкото да го захаресвам.
И други момичета нека да споделят как е при тях.

А това с дамата на бала не е ли твърде старомодно-романтично, вече не са на мода тези неща и може да й прозвучат смешно.

Защо просто не пробвате да поизлизате навън и да правите весели неща, пък междувременно да се разберете за бала.

-- Защото тя може да не те приема все още като нещо повече от приятел/познат и като й изтърсиш нещо романтично, може да се стресне и да се отдръпне от теб.
Не е ли по-добре първо да се поопознаете още по-добре до степен, в която да я поканиш на бала, няма да е нещо странно, необичайно, ами да е подразбиращо се?

thedude1994
04-26-2013, 16:49
Оо, много сладко, обаче когато някой се старае да прави нещо за мен, за да ми привлече вниманието, по-скоро го отписвам, от колкото да го захаресвам.
И други момичета нека да споделят как е при тях.

А това с дамата на бала не е ли твърде старомодно-романтично, вече не са на мода тези неща и може да й прозвучат смешно.

Защо просто не пробвате да поизлизате навън и да правите весели неща, пък междувременно да се разберете за бала.

-- Защото тя може да не те приема все още като нещо повече от приятел/познат и като й изтърсиш нещо романтично, може да се стресне и да се отдръпне от теб.
Не е ли по-добре първо да се поопознаете още по-добре до степен, в която да я поканиш на бала, няма да е нещо странно, необичайно, ами да е подразбиращо се?

Абе тя е била дама на бал миналата година а и много хора още канят а и вече не остана време да се опознаваме много по-добре.А и аз донякъде искма да отидем на бала като приятели или поне тя да го приеме така

paladincho12345
04-26-2013, 20:09
Ами просто я покани на бала, няма от какво да се панира толкова тя. Може да е срамежлива, но не вярвам да не се съгласи.

fenastz
04-26-2013, 20:29
Земи просто я викни на бала и стига си се правил на гей