PDA

View Full Version : Объркан съм помогнете ми!!!



stafbul
04-26-2013, 18:21
Здравейте,ще започна отначало още когато бях малък харесвах едно момиче с което се запознахме от родителите ни.Тя е 1 година по-голяма от мен,още в 5 клас започнахме да излизаме като приятели и тя ме харесваше както и аз,но тогава бяхме много малки и не знаех как да и покажа чувствата си.След известно време спряхме да излизаме и само се поздравявахме и си пишехме,след известно време започнахме да се драчим и да се караме.От тогава вече спряхме всякакви взаимоотношения.Тя започна да излиза с по-големи момчета и момичета.И аз започнах да излизам с други за да се опитам да я забравя но така все повече мислех за нея,точно когато тръгвах да се отказвам от нея я срещах някъде и тя ме гледаше по особен начин и това ми даваше надежда защото си мислех,че знаех какво означава и още го мисля.Тогава аз отново започнах да и пиша нещо от сорта на кп или как си и тя започваше да ми вика ей пишлеме и разни такива.От тогава мина много време излизах с много други момичета и почти я забравих.До преди 1 месец вече не мислех за нея,но ето че днес пак я видях с едни по големи момчета те чакаха някого и бяха седнали върху някаква маса аз я погледнах и тя пак ме гледаше така,аз влезнах да проверя нещо и излязох.Докато излизах я наблюдавах,тя се беше свила зад едното момиче и непрекъснато ме гледаше по този начин и това отново ми даде надежда.Затова реших да ви помоля да ми кажете какво да правя за да я спечеля отново,защото мисля че съм влюбен в нея.
Благодаря ви предварително. :)

MarkKnight
04-26-2013, 18:50
мани я тая мастия...не си заслужава

stafbul
04-26-2013, 19:18
Ще се опитам но мисля че проблема е че съм влюбен в нея :(

MarkKnight
04-26-2013, 19:26
щом толкова го мислиш...не си затънал толкова,че да не можеш да я забравиш

stafbul
04-26-2013, 19:40
Да но когато я видя тя е някак си толкова красива и е неповторима за мен.

MarkKnight
04-26-2013, 19:50
Уважавай и цени себе си преди всичко :))

paladincho12345
04-26-2013, 20:03
Някак не звучи особено обещаващо твоята ситуация. Момичето или не знае какво да прави и те отблъсква собственоръчно или си играе с твоите чувства. Ако желаеш да си изясните отношенията покани я някъде да излезете, имате си компании и можете да се съберете някъде ако не може да сте само двамата. Виж как се държи с теб, опипай почвата, така да се каже, и ще добиеш представа какво да правиш. Само бъди себе си и недей да влизаш в роля.

stafbul
04-26-2013, 20:13
Това е проблемът че ако тръгна да и пиша тя веднага ще започне да се драчи.

MarkKnight
04-26-2013, 20:19
еми тогава?зарежи я

stafbul
04-27-2013, 08:02
Няма ли друг начин :(

Amore-Mio*
04-27-2013, 15:14
Ако обичаш да се нараняваш сам, давайки си напразни надежди - продължавай.
В противен случай, е време да се откажеш да си губиш времето с нея.

Duhast
04-27-2013, 19:21
Не падай на колене пред жена,освен ако не и предлагаш брак! :) Зарежи я и не се тормози,има и други момичета

DENKAZ
04-27-2013, 20:10
проблема е че съм влюбен в нея :(

Не, не си. Имаш някакви симпатии, които явно не са взаимни и сега се възползва от шанса да те разиграва.

stafbul
05-02-2014, 15:24
Мерси много за съветите,вече отдавна я забравих наистина не си заслужаваше времето в което мислех за нея.Пак благодаря. :)