PDA

View Full Version : Мрън - мрън



Cyandreamer
04-26-2013, 19:59
Голямо мрънкало съм днес, но се чувствам за пореден ден експлоатирана на макс от работа.
Имам чувството, че отиваш на работа - изнасилват те и накрая в 6 - не си човек и нищо друго не можеш да правиш.

Та, като цяло в момента съм вкисната, защото младежа, с когото излизам - приказвахме си преди малко с него и още една девойка, имаме идея да правим нещо съвместно, в насока бизнес.
Но, той просто погледна изпод вежди, обясни индиректно, че е безсмислено, и започна да обяснява как е смислено да си направиш data center ( и се опитвам да не му завра нещо в задника, докато му обяснявам, че само един климатик струва 200к лв минимум, а за една пълна зала ти трябват 3-4 + че инвеститори и бизнес план не се намират за 1-2 години, а и не е като да няма конкуренция).

Та, вероятно, защото е по-малък и не е работил все още, и не знае какво е да се бъхтиш за нещо чуждо и после да си смазан, и да не можеш да отделиш грам време за нещо свое.
Та просто индиректно ме понахрани, че съм проста, че искам да управлявам нещо свое, а не да се грижа в дълбочина за нещо готово.

Въпросът ми е- как да спра да го мразя и да отида в съседната стая, защото сега съм като вкиснато малко дете , стоящо само на леглото , ровейки за информация и разписващо график за идните 3 месеца.

Просто, супер тъпо се чувствам, не мога да си намеря адекватен мъж.
От месеци.

Излизам с всякакъв тип хора/мъже, но имам чувството, че те предпочитат да си живеят кротко и скучно, и просто до 1-2 седмици вече съм на друга вълна и не могат да ми смогват, и съответно спирам да им намирам място около мен.

Не ги упреквам, да си живеят хората, просто ми е тъпо, че съм такава.

И сега знам, че с това момче няма да станат отново нещата, защото не ме подкрепя ( знам, че правя глупости, обичам да си чупя главата) -- а аз постоянно го подкрепям и пред всички навсякъде разпространявам колко успехи има и не го подценявам никога, за каквото и да става дума -- за е успешен някой, трябва да си повярва, че е и да е уверен.

Ама от друга страна имам нужда и аз от така подкрепа, и сега като най-накрая съм се престрашила да направя стъпка за това начинание, той е безразличен + неградивно критичен/скептичен.

И се обезсмисля пребиваването ми с него, и предпочитам да си стоя сама намусена в стаята, и да се наспя.

MarkKnight
04-26-2013, 20:04
http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/009/832/dafuq-did-i-just-read-meme.jpg

Cyandreamer
04-26-2013, 20:05
http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/009/832/dafuq-did-i-just-read-meme.jpg

Оо, Стояне

MarkKnight
04-26-2013, 20:07
100ян спи...

иначе какъвто и съвет да ти дам..ти си негативно настроена към него,така че всичко се обезмисля

Cyandreamer
04-26-2013, 20:11
100ян спи...

иначе какъвто и съвет да ти дам..ти си негативно настроена към него,така че всичко се обезмисля

Точно, че не искам да съм негативно настроена, но ми е малко тъпо, че го подкрепям за всичко и го изслушвам за всеки проблем, а когато на мен ми изникне такова нещо - дори и не се е постарал да ме отрази.

И винаги си мълча, и винаги съм окей с всичко и всички, обаче това ми беше в повече и планирам да излея малко хейт в темата, за да мога да бъда прекрасно същество утре.

Как да не съм негативно настроена.

MarkKnight
04-26-2013, 20:12
удари му Х-са тогава

Cyandreamer
04-26-2013, 20:13
удари му Х-са тогава
Не е решение, имам проблем и трябва да го реша, за да не нараня психически някой друг.

Вероятно е идея да посетя специалист.

fenastz
04-26-2013, 20:13
Абе какви са тия пасивно-агресивни простотии? Толкова ли си нямаш работа, че си записваш обърканите мисли, пък и ги пускаш като тема? Дръпни един фас и си лягай.

Cyandreamer
04-26-2013, 20:15
Абе какви са тия пасивно-агресивни простотии? Толкова ли си нямаш работа, че си записваш обърканите мисли, пък и ги пускаш като тема? Дръпни един фас и си лягай.
Всъщност имам 2 формални и трета неформална, но имам нужда някъде да бъда нормално дете-идиот с всичките му екстри, включително хора като теб да ме хранят.

MarkKnight
04-26-2013, 20:17
хахахахахахахахаха кефиш ме :D

Stray
04-26-2013, 20:22
Аз те подкрепям Куджо! :)
Работил съм на много места и на всичките са ме експлоатирали. Единственото решение, което виждам е да започна собствен бизнес.