PDA

View Full Version : Нещо странно се случва с мен.



Obey
04-26-2013, 20:33
Здравейте нова съм в този сайт за споделяне на проблеми. Единствената причина, поради която реших да се регистрирам тук е, че не зная какво става с мен и търся някаква помощ, но ме е страх да се разкрия пред някой познат, защото със сигурност би ме помислил за луда, докато тук не ми пука особено.
Та проблема ми е, че всеки път когато харесам момче правя всичко възможно, за да го заинтригувам и когато това се получи и момчето започне да чувства нещо към мен аз губя интерес и се опитвам да се отдръпна, това става всеки път с всички момчета ( да отбележа,че никога не съм имала връзка ) явно проблема е в мен затова моля някой, ако ме разбира да ми помогне, това ми пречи да започна връзка.

Stray
04-26-2013, 20:45
Какво мислиш за целувките, прегръдките, любовта и секса? Харесва ли ти да гониш, или предпочиташ някой да те гони? Кога точно губиш тръпката (дай един пример)?

Obey
04-26-2013, 20:59
Какво мислиш за целувките, прегръдките, любовта и секса? Харесва ли ти да гониш, или предпочиташ някой да те гони? Кога точно губиш тръпката (дай един пример)?

Не съм се целувала, харесва ми когато момче ме прегръща, любов не мисля, че съм изпитала някога,затова още ми е непознато това чувство, а за секса и дума да не става, не съм готова за тази стъпка. Харесва ми когато ме ''гонят'' никога не ''гоня'' някого, а се опитвам да го накарам той да го прави. Губя тръпката когато момчето започне да се интересува твърде много от мен, не знам защо, но не харесвам, когато почнат да се грижат за мен, предпочитам да се справям с всичко сама, без да съм в тежест на другите така съм се научила. В други случаи, той изисква повече от мен, а аз не мога да се отпусна или просто не искам. Понякога си мисля, че ми харесва повече да съм сама, но и изпитвам нуждата да започна връзка, наистина не знам какво става с мен....

pisss111
04-26-2013, 21:10
Мисля, че си малка и неориентирана и за всичко в живота ти ще си дойде време. Разбрах го, когато прочетох мнението ти за по - горните въпроси. Не знаеш какво искаш, съответно няма и да си доволна на нищо, надявам се разбираш за какво говоря. Изясни се със себе си и няма да си задаваш тези въпроси.

Stray
04-26-2013, 21:13
Предполагам за теб има значение, каква ще е първата целувка, но все пак е почти неизбежно да не се целунеш, когато си във връзка с някой. До сега отблъсквала ли си момчетата, които са се опитали да те целунат, или такива не е имало до сега? Обичаш ли да се грижиш за хората и какво изпитваш, когато го правиш?

Obey
04-26-2013, 21:25
Мисля, че си малка и неориентирана и за всичко в живота ти ще си дойде време. Разбрах го, когато прочетох мнението ти за по - горните въпроси. Не знаеш какво искаш, съответно няма и да си доволна на нищо, надявам се разбираш за какво говоря. Изясни се със себе си и няма да си задаваш тези въпроси.

Виж на 16 съм и изпитвам нуждата от момче до мен, но от друга страна знам, че ще се опитва да се грижи и да се интересува прекалено много от мен, а аз това го мразя. Всеки ден се опитвам да се изясня със себе си, но някак не ми се получава, затова прибягнах към този форум, с надеждата да намеря помощ, но явно ще получа само коментари от сорта на ''малка си'', ''не знаеш какво искаш'' etc.

Obey
04-26-2013, 21:33
Предполагам за теб има значение, каква ще е първата целувка, но все пак е почти неизбежно да не се целунеш, когато си във връзка с някой. До сега отблъсквала ли си момчетата, които са се опитали да те целунат, или такива не е имало до сега? Обичаш ли да се грижиш за хората и какво изпитваш, когато го правиш?

Всъщност да, от голямо значение е каква ще е първата ми целувка, все пак е първа, а и както споменах не съм имала връзки, за да е имало такива моменти. Обичам да се грижа за хората, харесва ми чувството когато съм помогнала с нещо и съм зарадвала човека, но просто аз съм свикнала сама да се грижа за себе си и не очаквам от никого да ми помага, ако мога да се изразя така..

Mary_Jane_69
04-27-2013, 15:40
Няма значение дали си на 16 или не. Просто не си готова за това. Има време.

klimatronik
04-27-2013, 16:01
Споко бе. Има и по-зле :-D аз съм на 18 а още не съм правил кекс и съм неориентирано с всичко, но да не ти пука .;) :Д

Obey
04-27-2013, 16:47
Няма значение дали си на 16 или не. Просто не си готова за това. Има време.

Като казах, че съм на 16 исках да кажа, че съм в тази възраст в която, почвам да изпитвам чувства и следователно искам тези чувства да се превърнат в нещо повече, ако ме разбираш.. Просто усещам, че имам нужда от някой до себе си, дали съм готова или не, не знам.

Obey
04-27-2013, 16:50
Споко бе. Има и по-зле :-D аз съм на 18 а още не съм правил кекс и съм неориентирано с всичко, но да не ти пука .;) :Д

Какво имаш предвид с ''неориентирано с всичко'' ?

CrazyRobot
04-27-2013, 17:01
Според мен всичко ти е наред и нямаш никакъв проблем. Мисля най-важния момент в твоето изложение е следния: "Та проблема ми е, че всеки път когато харесам момче". Тук има мааалък проблем. Трябва да правиш ралика между харесване и влюбване. При теб е именно първото - харесване и даже нещо като "спортно харесване", правиш го за задоволиш подсъзнателно егото си. В смисъл дали ако пожелаеш можеш да привлечеш вниманието на някое момче...
Предлагам ти да спеш да го правиш и да изчакаш първото истинско влюбване, тогава ако момчето отвърне на твоето чувство и започне да се грижи за теб ти ще си на седмото небе. Повярвай ми, няма да сбъркаш....

klimatronik
04-27-2013, 17:10
Като казах, че съм на 16 исках да кажа, че съм в тази възраст в която, почвам да изпитвам чувства и следователно искам тези чувства да се превърнат в нещо повече, ако ме разбираш.. Просто усещам, че имам нужда от някой до себе си, дали съм готова или не, не знам.

Mалее , аз се чудя как искате сами да се набутвате в ямата...
По-добре се раадвай, че не си влюбена, защото като това стане и онзи избрания ти тегли една майна'' - ще има да плачеш , та плачешш , та пишеш сърцераздирателни истории...
А доколкото това за мен.... ми неориентирано съм в смисъл,че именно точно заради това влюбване преди години - още нямам гадже ;) .. а и не знам какво да правя с живота си ;)

Obey
04-27-2013, 17:16
Според мен всичко ти е наред и нямаш никакъв проблем. Мисля най-важния момент в твоето изложение е следния: "Та проблема ми е, че всеки път когато харесам момче". Тук има мааалък проблем. Трябва да правиш ралика между харесване и влюбване. При теб е именно първото - харесване и даже нещо като "спортно харесване", правиш го за задоволиш подсъзнателно егото си. В смисъл дали ако пожелаеш можеш да привлечеш вниманието на някое момче...
Предлагам ти да спеш да го правиш и да изчакаш първото истинско влюбване, тогава ако момчето отвърне на твоето чувство и започне да се грижи за теб ти ще си на седмото небе. Повярвай ми, няма да сбъркаш....

Как да разбера кое е истинското влюбване, всеки път чувствата са ми едни и същи към всеки, какво ще почувствам тогава? Само карам хората да страдат след това мое ''спортно харесване'' ...

Obey
04-27-2013, 17:20
Mалее , аз се чудя как искате сами да се набутвате в ямата...
По-добре се раадвай, че не си влюбена, защото като това стане и онзи избрания ти тегли една майна'' - ще има да плачеш , та плачешш , та пишеш сърцераздирателни истории...

Но аз имам нуждата да го изпитам, не ме интересуват последствията.


А доколкото това за мен.... ми неориентирано съм в смисъл,че именно точно заради това влюбване преди години - още нямам гадже ;) .. а и не знам какво да правя с живота си ;)

Значи ти е останало като някаква травма, по-добре си намери хобита, нещо което да те прави щастлив, въпреки, че самата аз нямам.

klimatronik
04-27-2013, 17:23
Как да разбера кое е истинското влюбване, всеки път чувствата са ми едни и същи към всеки, какво ще почувствам тогава? ...

Tи не се безпокой за това..... Щом ти се случи - ще разбереш. Любовта не се търси, тя идва с гръм и трясък съвсем неочаквано и в чести случаи - в неудобен момент... ( тоест ,когато примерно имаш матури :Д )
Тогава няма да можеш да мислиш за нищо друго...
Обаче при всеки е различно... Някои хора я възприемат по един начин, а други по друг. Ама всеки става неадекватен.

klimatronik
04-27-2013, 17:29
Но аз имам нуждата да го изпитам, не ме интересуват последствията.



Значи ти е останало като някаква травма, по-добре си намери хобита, нещо което да те прави щастлив, въпреки, че самата аз нямам.
Оо не. Нямам никакви травми. Дори съм по-голям пич от преди ;д , имам си супер хобита , но не знам още къде да кандидатствам ,защото няма реализация, а не ми се учи нещо ,което не ми е кеф.
Лубовта рядко оставя травми, ами напротив - ставаш по-силен след изживяването на страданията...

Obey
04-27-2013, 17:33
Може би си прав, все пак си бил в такова положение доколкото разбрах. Само, че не знам сега какво да правя, с този мой ''проблем''..

AngelAntichrist
04-27-2013, 17:39
Obey, проблемът ти е че си cock teaser. Харесва ти "играта", но не искаш да се обвържеш наистина. Когато вече си сигурна, че можеш да си с момчето интересът ти изчезва. И "прелиташ" на следващият - като пеперудка от цвят на цвят.
Но, споко, ще намериш някой, който да те вълнува, дори след като си сигурна, че ти е в кърпа вързан.

klimatronik
04-27-2013, 17:39
Ем, не знам.. не ви разбирам женската логика, просто преди да се ,,харесваш'' на някого , не бързай да тръгвате заедно, ами го ,,разучи'' малко по-добре..
Между другото коя зодия си? да не си близнаци ?

Obey
04-27-2013, 17:44
Obey, проблемът ти е че си cock teaser. Харесва ти "играта", но не искаш да се обвържеш наистина.

Ако си прав/а, как да спра да го правя, като в онзи момент съм сигурна, че искам да съм с него и ако някак си успея да се справя с това, как ще разпозная дали наистина обичам някого, но просто не искам да се случи същото като с другите?

Obey
04-27-2013, 17:45
Ем, не знам.. не ви разбирам женската логика, просто преди да се ,,харесваш'' на някого , не бързай да тръгвате заедно, ами го ,,разучи'' малко по-добре..
Между другото коя зодия си? да не си близнаци ?

Винаги ''разучавам'' хората около мен, но когато искам да мина на следващата стъпка, това чувство изчезва..
Зодия стрелец съм иначе.

klimatronik
04-27-2013, 17:56
Странно. Казах ти , когато чувствата са истински - няма да бягаш.... Всичко зависи от теб. Като искаш човек до себе си - ми не бягай ... Пък аз съм сигурен,че ще намериш някой , който въобще не ти върви по номерата... Тогава няма за къде да ти избяга мерака.

Obey
04-27-2013, 18:01
Знаеш ли накара ме да се замисля.. ами, ако въобще не се влюбя и всичко това е илюзия? точно както каза; ''който въобще не ти върви по номерата... Тогава няма за къде да ти избяга мерака''

klimatronik
04-27-2013, 18:04
АКО цапа и мирише.

Obey
04-27-2013, 18:22
Най-добре да престана, да размишлявам по тая тема вече, че ми идва в повече..