PDA

View Full Version : "Приятелка"



hmush
04-27-2013, 10:39
Здравейте!
С най-добрата ми приятелка винаги сме били заедно в един клас, още от малки.Проблемът е, че тя е изключително тънкообидна и постоянно се сърди за оценки.Винаги е искала да сме двете отделно от другите момичета в класа, да се делим и никога не ми е давала да се сприятеля, дори не и харесва като говоря с тях, понеже си мисли, че ще я изоставя.Неудобно ми е когато някой ме пита нещо аз по-най-бързия начин му отговарям и веднага отивам при нея, а тя естествено е сърдита и нацупена понеже с нея никой не говорел.Много е обсебваща,направо не ми дава да дишам!Вече сме на по 17 години, а заради нейното ограничение, буквално нямам други приятели освен нея.Сигурно създавам впечатление у другите, че съм затворен човек, а не е така.Когато я няма мога да си отдъхна и да поприказвам с другите и след като се появи всичко си идва по старому.След 12 клас ми каза, че задължително иска да сме в един университет, но това не мога да го позволя.Как бихте постъпили вие?

hristo99
04-27-2013, 11:19
Като ти се цупи нацупи и се и ти за това, че не ти дава да дишаш. ;)

hristo99
04-27-2013, 11:25
И ако ти е истинска приятелка, няма да ти се разсърди сериозно, в смисъл да не иска да ти говори. И тя като си няма други приятели, няма избор и ще бъде принудена да бъде с теб. Ако ти не беше добър човек, можеше да я използваш за всичко и тя да се мъчи да останете приятелки, като само те слуша. :D

anonymous895156
04-27-2013, 12:09
Кажи ѝ, че си лесбийка и я обичаш. Да видим дали ще иска да си около нея 24/7

melany94
04-27-2013, 21:53
Оф приятели няма, който каквото ще да ти говори. Така, че я зарежи тая мърша, защото 100% изпускаш бая интересни хора. Гледай си собствения задник и ходи и прави каквото си пожелаеш, защото сега е момента да си живееш и да не се съобразяваш с никого.

SHPAIdURmeN
04-28-2013, 14:58
Кажи ѝ, че си лесбийка и я обичаш. Да видим дали ще иска да си около нея 24/7


А представяш ли си и тя да й каже същото. :D

vladyman
04-28-2013, 17:09
Оф приятели няма, който каквото ще да ти говори. Така, че я зарежи тая мърша, защото 100% изпускаш бая интересни хора. Гледай си собствения задник и ходи и прави каквото си пожелаеш, защото сега е момента да си живееш и да не се съобразяваш с никого.

Pretty much this. Не бих го казал толкова директно, но да - наистина не бива да се превръщаш в нечий роб, само защото съответният някой не иска/не може да създава връзки с други хора.

Amore-Mio*
04-29-2013, 11:58
Престани да й угаждаш.
Това си е твоят живот и ти решаваш с кого да дружиш и какво да правиш.

girlwithblueeyes
04-29-2013, 12:00
Разкарай я

wertaverta
04-30-2013, 09:12
Pogovori s neq za tvoq problem. Tq ne moje da ti se barka vav vsi4ko. Vse pak trqbva da pomislish za badeshteto si!

Zui
04-30-2013, 10:05
Според мен е обратна влюбена е в теб 100 % Не че има нещо лошо

esenno_cvete
05-01-2013, 18:40
е как ще я разкара бе щом от малки все са си заедно това ще стане супер трудно

esenno_cvete
05-01-2013, 18:42
мисля че трябва да поговориш с нея и да и обясниш че не може да те ограничава така и предполагам че ако държи на теб ще те разбере

leonnamay
05-02-2013, 14:35
Не знам как я издържаш,честно! :D Аз имам една приятелка,която непрекъснато се сравнява с мен. :D Кой е по-по-най? :D Но съм била и на твоето място. Просто накрая ми писна. Омръзна ми тя да се цупи и да ме командва. Казах й ,че аз решавам какво да правя,и какво не и да вземе да се стегне. Оттогава нещата се промениха. Сега е много по-различно откакто беше преди. По-добре поговори с нея и се опитай да разбереш защо се бои толкова,че ще я "зарежеш". :)

cvetitoyoy
05-02-2013, 21:59
Това което каза на нас и го кажи на нея. Ако наистина ти е приятелка ще те разбере, че имаш нужда да общуваш и с други хора.